HCL.HR

Blacklight: Retribution

  • 342 Odgovora
  • 63287 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #120 : 13. Travanj, 2012., 01:52 »
Dobro Cole jesmo mi normalni!? :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #121 : 13. Travanj, 2012., 01:55 »
Igrali Mzehn i ja dobra tri sata, s tim da smo mislili igrat pola sata, 45 min.
Uglavnom rulali smo u nekima, u nekima malo manje, ali sve u svemu fenomenalno napucavanje, toliko dobrih trenutaka zna bit, da se stvarno zapitaš pa kako je ovo F2P naslov.
Oružja rulaju beskonačno, isto tako preporučam da si umijesto robota u onaj supply stavite mitraljez, nema boga da ne rulate s tim, ja sam ga ukrao poginulom i zrulao sam u minuti 6 ljudi, još me Mzehn pita kaj ti je to jbt.  :hihi:

Oduševljen igrom, iznad svih očekivanja, kada se upozna igra kak spada, postane preodlična. Stvarno se da zrulat, na nekim levelima zrula SMG, na nekim Snajper s kojim tolko zrula Mzehn da to ni normalno. Bila komična situacija kada me robot naganjao oko onog tenka i bježao sam mu dobrih minutu, kada su ga napokon skinuli, poslje toga imao čak i kill jedan.

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #122 : 13. Travanj, 2012., 07:58 »

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #123 : 13. Travanj, 2012., 10:27 »
vec danima invalid username or passowrd i vidim na sluzbenim forumima ima jos hrpa ljudi tako. oni koji su se uspjeli registrirati:
preko kojeg browsera ste se registrirali, koji mejl ste koristili (net.hr, tcom, gmail, yahoo...) i kolka vam je duzina sifre?

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #124 : 13. Travanj, 2012., 10:35 »
ja skinuo jučer,malo igrao i nije loša igra.

neg eto sad išao upalit malo igru i skida mi neki patch od 4 GB  :wildboy:
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #125 : 13. Travanj, 2012., 10:41 »
Stavrno je odlično bilo jučer, nisam se tolko zabavio već dugo dugo. Kaj je najbolje skoro smo uvjek bili u top 3, uz svu tu zajebanciju :D.

Što više igram to mi je sve bolja igra, inače mi to nije slučaj u f2p. Treba pohvalit i community koji je začudo odličan, nema isforsane klinčadije i svi su uvjek spremni pomoći i odgovoriti na pitanje. Svi koji vole igrat COD će se sigurno nać u ovom.

Odigro novu mapu sad, neću spojlat ništa samo ću reć da je najmanja od svih i da netreba koristit HRV ^^. Cole doć češ na svoje s SMGom :)

vec danima invalid username or passowrd i vidim na sluzbenim forumima ima jos hrpa ljudi tako. oni koji su se uspjeli registrirati:
preko kojeg browsera ste se registrirali, koji mejl ste koristili (net.hr, tcom, gmail, yahoo...) i kolka vam je duzina sifre?

Danas ti je došo novi patch, pa ti preporučam da ponovo skineš client i napraviš novi acc. Navodno su sve greške takve prirode ispravljene.


Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #126 : 13. Travanj, 2012., 11:06 »
updateao, ali naravno, nista. probat cu novi account napravit

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #127 : 13. Travanj, 2012., 12:34 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #128 : 13. Travanj, 2012., 12:53 »
nije pay to win,nego skill to win, p2w samo ako ste losi u igri :)

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #129 : 13. Travanj, 2012., 12:56 »
Čovjek je sve reko :approve

EDIT: Seishin, jel znaš možda jer se treba platit da se ima službeni klan u igri, ili je besplatno??
« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2012., 13:00 Mzehn »

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #130 : 13. Travanj, 2012., 13:12 »
Trebaš imati dosta Zena, a to opet moraš kupit. :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #131 : 13. Travanj, 2012., 13:24 »
uspio s novim akauntom

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #132 : 13. Travanj, 2012., 13:44 »
Stavrno je odlično bilo jučer, nisam se tolko zabavio već dugo dugo. Kaj je najbolje skoro smo uvjek bili u top 3, uz svu tu zajebanciju :D.

Što više igram to mi je sve bolja igra, inače mi to nije slučaj u f2p. Treba pohvalit i community koji je začudo odličan, nema isforsane klinčadije i svi su uvjek spremni pomoći i odgovoriti na pitanje. Svi koji vole igrat COD će se sigurno nać u ovom.

Odigro novu mapu sad, neću spojlat ništa samo ću reć da je najmanja od svih i da netreba koristit HRV ^^. Cole doć češ na svoje s SMGom :)

vec danima invalid username or passowrd i vidim na sluzbenim forumima ima jos hrpa ljudi tako. oni koji su se uspjeli registrirati:
preko kojeg browsera ste se registrirali, koji mejl ste koristili (net.hr, tcom, gmail, yahoo...) i kolka vam je duzina sifre?

Danas ti je došo novi patch, pa ti preporučam da ponovo skineš client i napraviš novi acc. Navodno su sve greške takve prirode ispravljene.


:hug

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #133 : 13. Travanj, 2012., 13:49 »
Netko sad? :ementaler:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #134 : 13. Travanj, 2012., 13:52 »
Dolazim oko 23, 00...
Ko bu bio tada sve?  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9