HCL.HR

Blacklight: Retribution

  • 342 Odgovora
  • 63611 Hitova
*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #195 : 15. Travanj, 2012., 23:20 »
Kako je ovo dosadno, svaki updejt moraš čekati da se downloada 4 gigabajta???
Mislim WTF???
el vas ko tjera da igrate :kava:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #196 : 15. Travanj, 2012., 23:41 »
Drito to.
Neznam ne ulazim u topik SC2 i kažem kako je igra generično sranje, dosadno i traljavo, idem igrat CiV5. Ne paše ti, okej nevoliš taj setting, nešto nešto, gotovo.

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #197 : 16. Travanj, 2012., 07:42 »
Ma sta ti je ba ko hoce ko nece, necu nikoga da tjeram.

@Cole dobio sam onu magnetic field grenade joj kako owna bomba :)

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #198 : 16. Travanj, 2012., 10:29 »
mogu reci da mi je igra sasvim ok, igra je vise call of dutyjevskog tipa.

ne svidja mi se taj futurizam i sivi tonovi, vise volim nesto realniji setting, kao u cod4 ili black opsu. ali nevazno. svidja mi se u zadnje vrijeme NEVIDJENA mogucnost podesavanja svega, od kupnje dodataka za oruzja (zapravo i samih osnovnih dijelova oruzja) i opreme i njihovog balansa i utjecaja na gameplay, do grafickih opcija i detaljcica kao sto su fov slider i slicne stvari sve sam si uspio podesiti u igri bez problema i dobio dobar i fluidan framerate. i podesavanje hud-a, ne moram ovisiti o nekom siljniku koji su oni napravili, nego si fino podesim kakav mi odgovara. svidjaju mi se i detalji da mozes pokupiti bilo koje, cak i specijalno oruzje s poda nakon sto nekog ubijes. svidja mi se i kaj nema killstreakova i slicnih stvari koje ne kontroliras a daju ti killove.

problem je kaj dosta para (zapravo GP-a) treba sakupiti za otkljucavanje nekog dijela zauvijek. zapravo ako radim 1 klasu s kojom cu igrati ne treba, pa sam se na to i koncentrirao, ali ako si netko hoce napraviti 5 razlicitih klasa po tipovima oruzja, treba provesti mjesece u igri

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #199 : 16. Travanj, 2012., 10:44 »
svidja mi se i kaj nema killstreakova i slicnih stvari koje ne kontroliras a daju ti killove.

Ovo. Zato mi se između ostalog gadi svaki noviji cod mp, helikopteri, divlji psi i nuklearke. O D U R N O. Makar ovaj hardsuit nije ništa manje oduran, je zabavno bit u tom i uništit to ali više puta izgubim volju za igranjem kad netko u tom radi pokolj. Neznam, oni koji s tim konstatno igraju jednostavno priznaju da su loši :/

Oće igrat neko navečer?  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #200 : 16. Travanj, 2012., 11:14 »
Radim ovaj tjedan noćnu, pa me nema poslje osam sati.  :(

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #201 : 16. Travanj, 2012., 13:15 »
jebte se niko me ziv nije dodo, izgleda da me mrzite :((((( E PA MRZIM I JA VAS ODO IGRATI COD MW3, MOJA MAMA CE CUTI ZA VAS!!!!

 :piva:

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #202 : 16. Travanj, 2012., 13:17 »
Kleriče, pa igrali smo skupa  :wildboy: nisi skužio chat valjda, dvaput :/

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #203 : 16. Travanj, 2012., 13:18 »
Dodao sam te upravo.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #204 : 16. Travanj, 2012., 13:26 »
Kleriče, pa igrali smo skupa  :wildboy: nisi skužio chat valjda, dvaput :/
Izgleda da ne lol :D

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #205 : 16. Travanj, 2012., 13:36 »
Dodao sam te upravo.

Super! Prihvaceno  :piva:

*

koken44

  • *
  • 135
  • HCL Fan :)
    • Termor Games
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #206 : 16. Travanj, 2012., 14:15 »
svidja mi se i kaj nema killstreakova i slicnih stvari koje ne kontroliras a daju ti killove.

Ovo. Zato mi se između ostalog gadi svaki noviji cod mp, helikopteri, divlji psi i nuklearke. O D U R N O. Makar ovaj hardsuit nije ništa manje oduran, je zabavno bit u tom i uništit to ali više puta izgubim volju za igranjem kad netko u tom radi pokolj. Neznam, oni koji s tim konstatno igraju jednostavno priznaju da su loši :/

Oće igrat neko navečer?  :ementaler:
dodaj me koken44

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #207 : 17. Travanj, 2012., 10:12 »
Prevelik imbalance postaje lagano. Em je puno ljudi prešlo prešlo lvl25 em su isti otključali osjetno bolje stvari. Vrijeme je da ranked postane online.

Koken44 ne izbacuje mi ništa u "find player"

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #208 : 17. Travanj, 2012., 10:26 »
@Koken44

Napiši nick koji imaš u igri, ne onaj s kojim se prijavljuješ pri pokretanju igre.

Probao jučer SMG, rula jako u bliskoj borbi. Također sam probao hard suit, neznam, onaj tko ga koristi će gotovo sigurno bit u vrhu tablice na kraju runde.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #209 : 17. Travanj, 2012., 10:31 »
Prevelik imbalance postaje lagano. Em je puno ljudi prešlo prešlo lvl25 em su isti otključali osjetno bolje stvari. Vrijeme je da ranked postane online.

Koken44 ne izbacuje mi ništa u "find player"

koje stvari te smetaju? vidio sam neke sa shieldovima, airstrikeom i slicnim stvarima, ali ne pomazu im puno, dapace mislim da su bacili pare na dodatke. ja cu na lvl 16 imati otkljucano sve kaj mi treba za klasu koju radim, onda samo treba ustediti za kupiti vjecno. zapravo veci dio puske vec sam i uzeo zauvijek, problem ce mi biti ustediti za drukciji armor, ali tamo mislim mjenjati samo 2 stvari koje su mi isto vec otkljucane. dobro i hocu stock za pusku koji je na lvl30, sad koristim privremeno neki na pocetku koji je cak po vise karakteristika bolji od tog zadnjeg ali taj zadnji ima jednu jedinu karakteristiku dobru na kojoj si gradim oruzje (steady aim).

EDIT: aj stavite par slicica s cim igrate

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9