HCL.HR

Blacklight: Retribution

  • 342 Odgovora
  • 63623 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #285 : 18. Srpanj, 2012., 21:26 »
Pa i nije za pohvalu.  :hihi:

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #286 : 18. Srpanj, 2012., 22:03 »
Ovaj sto je prvi on je citer.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #287 : 19. Srpanj, 2012., 16:34 »
Odigrao par sati u zadnjih par dana i moram priznat da sam malo razočaran. Nisam primjetio nikakav značajan napredak u odnosu na prije par mjeseci, malo su store sredili, ima više servera, više itema, novi mod i mapa al sve je to nebitno kad po pitanju gameplaya nisu poboljšali ništa. Nova fora je "turret" koji se može postaviti bilo gdje na mapu pa ubija za tebe...jel postoji išta više lejm, aha da, onaj hardsuit je opakiji nego ikad :tired:

Što se tiče optimizacije isto nikakav napredak, nevjerojatno mi je da moram stavit sve detalje na low/med da bi imao adekvatan fps za normalno igranje.
Prije je bilo zabavnije :(

Ovaj sto je prvi on je citer.

A zašto bi bio? :hiha:

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #288 : 19. Srpanj, 2012., 22:37 »
To sa citerima je glupost. Nema citova napravljenih za ovu igru. Nego lik je ZENas ( kupuje sve ) pa onda i moze malo ownati u odnosu na nas ali opet to ne znaci da je igra pay 2 win. Iskreno Mzhen na optimizaciji su malo toga radili ( mislim jesu u odnosu na prije ali... ). U sustini igra je puno bolja nego kakva je bila u pocetku.

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #289 : 19. Srpanj, 2012., 23:44 »
Odigrao par sati u zadnjih par dana i moram priznat da sam malo razočaran. Nisam primjetio nikakav značajan napredak u odnosu na prije par mjeseci, malo su store sredili, ima više servera, više itema, novi mod i mapa al sve je to nebitno kad po pitanju gameplaya nisu poboljšali ništa. Nova fora je "turret" koji se može postaviti bilo gdje na mapu pa ubija za tebe...jel postoji išta više lejm, aha da, onaj hardsuit je opakiji nego ikad :tired:

turreti su tu od samog pocetka , samo su teski za otkljucati ili nesto, pa ih ne koriste, prije ih je imala ekipa koja ih je kupovala novcima

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #290 : 28. Kolovoz, 2012., 11:19 »
Sa novim patchom (ili dva) došla su 3 nova moda. Da ne objašnjavam evo linkova.

NetWar
Kill Confirmed
Siege

Osobno mi je najbolji KC, najzabavniji od svih mogučih modova.
Uz to stavili su još kul gadgeta tipa cloak ili HRV za hardsuit i poboljšali su optimizaciju.
U sljedećih tjedan-dva bi trebao izaći još jedan patch koji će donjeti par novih mapa i oružja.

Ima još interesa za ovo? Odigrao malo zadnjih par dana i napradak u gameplayu je očigledan.




Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #291 : 20. Listopad, 2012., 16:38 »
postovanje ekipa, evo i ja se odlucio da se proba ovo,   e sad zanima me par stvari prije nego krenem igrati, dali ima domacih servera (HR-preko granice ) te dali postoji voip komunikacija. ' tnx

Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #292 : 21. Listopad, 2012., 09:17 »
Domacih nema koliko ja znam i isto tako voip nema :) Osim ako nisu ubacili neki update uz koji je dosao voip jer dugo vremena ne igram.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #293 : 27. Veljača, 2013., 19:32 »
Igra je ovih dana proširena Onslaught ekspanzijom koja među novim mapama i puškama donosi i tzv. Onslaught Mode,
koji je u biti coop za četiri igrača koji moraju preživjeti valove i valove zombija, da.



[VG24/7]

Baš bih mogao instalirat igru ponovno, zanima me koliko su stvari napredovale zadnjih mjeseci koliko nisam igrao.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #294 : 27. Veljača, 2013., 19:33 »
ja bih probao isto


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #295 : 28. Veljača, 2013., 11:04 »
Probao, oduševio se. Ne znam zašto su ove F2P igre toliko ispod radara, mislim, ekipa plaća igru drugima zapravo dok kupuju pištolje i robicu :hiha: Ovo je još jedna od takvih gdje je ipak potrebno taktiziranje i vještina (nije čisti run'n'gun) i u ovih par mečeva što sam odigrao izgleda da nije kriminalni pay to win. Definitivna preporuka, igra baš odiše kvalitetom nekom...





Htio snimiti više skrinova, ali bilo mi je prezabavno :hiha:
« Zadnja izmjena: 28. Veljača, 2013., 11:07 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #296 : 28. Veljača, 2013., 13:13 »
Igra je ovih dana proširena Onslaught ekspanzijom koja među novim mapama i puškama donosi i tzv. Onslaught Mode,
koji je u biti coop za četiri igrača koji moraju preživjeti valove i valove zombija, da.

(Klikni za pregled slike.)

[VG24/7]

Baš bih mogao instalirat igru ponovno, zanima me koliko su stvari napredovale zadnjih mjeseci koliko nisam igrao.

Ovo bi čak i moglo bit zabavno, mislim da imam lvl17 lika, ali odustao jer me konstantno kupovanje/brisanje oružja nerviralo.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #297 : 28. Veljača, 2013., 13:33 »
Možeš stavit da ti se automatski kupuje svaki dan/tjedan ono s čime igraš.

Uglavnom, stavio sam da se skida. Mogli bi prek vikenda odigrat malo, znalo nas se i prije skupit četvoro-petoro s foruma za game.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #298 : 28. Veljača, 2013., 13:35 »
Baš gledam po ladicama, bio sam siguran da sam napravio backup prije brisanja igre, ali izgleda da ipak nisam. :wildboy:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Blacklight: Retribution
« Odgovori #299 : 28. Veljača, 2013., 13:42 »
kul je onslaught, ja bih to :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9