HCL.HR

Call of Duty: Black Ops 2

  • 197 Odgovora
  • 46530 Hitova
*

Garrus

  • *
  • 57
  • I'm so Mass Effect !
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #105 : 14. Studeni, 2012., 09:33 »
Ni ja vas fakat ne razumijem. Igra baš izgleda lijepo, grafika služi svrsi, ko će u nekoj dinamičnoj akciji obraćat pažnju na teksture, efekte itd. Meni je igra vizuelno i vise nego dobra.
Neurofunk

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #106 : 14. Studeni, 2012., 09:47 »
Uopce nije problem u grafici. Problem je u principu. Zarade ogromnu lovu a ne promjene gotovo nista.
Engine sam uzeo samo kao primjer zaostalosti i ne investiranja u serijal. No to je vidljivo i u ostalim aspektima COD igara.

No nebitno, povuci cu se iz daljnjeg komentiranja dok ne ulovim priliku da odigram igru  :D

Nije problem u engine i grafici, a to svi govore da je problem i hejtaju nove COD-ove. A šta svaki novi COD ne donese ništa novo, posebno što se tiče MP komponente?

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #107 : 14. Studeni, 2012., 11:07 »
Apsolutno se slažem sa Kvekijem i Lordom sa velikom večinom stvari što su napisali. Svaki novi cod od MWa pa nadalje sa sobom nosi sve manje novih stvari a sve više starog reciklira. To nije dopustivo za igru koja se prodaje po 60€. Grafika je tu najmanje bitna, i da zastarjela je ko i puno toga.

Što se tiče MPa SVE "novosti" se mogu već odavno igrati u sklopu coda4, Lord je to sve fino napisao pa da ne ponavljam sad. Druga stvar, razina skilla koja je potrebna za neko kompetetivno igranje je sve manja i manja, a količina nepotrebnih gluposti tipa ATOMSKE BOMBE je sve veća i veća. MW3 neću ni komentirat ono je nešto prestrašno. Pretpostavljam da većina vas koja tvrdi suprotno nikad nije igrala cod2 a kamoli cod:uo multiplayer pa možda zato ne razumijete koliko je svako novi cod sve jadniji od onog prije.

Mislim da svi znamo kako će singleplayer izgledat, kampanjica od 10ak sati sa forsiranjem dramatičnosti na onaj glupi holivudski način. Dajte ljudi pa kog to pali više. 

Sigurno neću ovo igrat, nije me ničim oduševilo ni uspjelo nahajpat. Več odavno su izgubili moj interes.




Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #108 : 14. Studeni, 2012., 11:44 »
na kraju krajeva, ako netko hoce futuristicki setting cod-a. i to vec postoji odavno...

Galactic Warfare - Star Wars Mod - Beta Launchtrailer - cod4 mod

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #109 : 14. Studeni, 2012., 13:48 »
i koliko kampanja na kraju traje ?  :D

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #110 : 14. Studeni, 2012., 15:03 »
Dobio u kutiji dva koda, na kojima piše da služe za isto, da ako želim koristit COD BLOPS2 i skinuti Nuketown mapu moram upiaati taj kod. El moguće da su se zajebali i dali dva koda ili su mi trebali dati neki drugi kod umjesto jednog od ova dva?

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #111 : 14. Studeni, 2012., 16:06 »
Ni ja vas fakat ne razumijem. Igra baš izgleda lijepo, grafika služi svrsi, ko će u nekoj dinamičnoj akciji obraćat pažnju na teksture, efekte itd. Meni je igra vizuelno i vise nego dobra.

potpis
No cover all man.

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #112 : 14. Studeni, 2012., 20:50 »

neko se zajebao pa stavio dva koda i epilepsy warninga hahaha

*

Benni

  • *
  • 86
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #113 : 14. Studeni, 2012., 21:21 »
pa jesu li razliciti kodovi?
No cover all man.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #114 : 14. Studeni, 2012., 21:29 »
Odigrao kampanju i kao što ranije rekao, ništa me nije impresioniralo. Možda bi mi igra bolje sjela da nema toliko već izlizanog formata, no jednostavno mi ne sjeda ovaj futuristički setting. Gotovo sve misije sa Woodsom i Masonom su mi loše izvedene i promašene. Očekivao sam puno bolju priču, iako rula dio "Nexus Target". Raul Menendez kao lik je odličan, ali onaj dio sa mačetom i sekunda punjenja shotguna je zasjenila čak i lošost s konjima. Očekivao sam više od futurizma i cijelokupnog settinga, ali me ostavio ravnodušnog.

Jako mi se sviđa ubacivanje loadouta i kastomizacija istog prije svake misije, napokon da si sami izaberemo prikladno oružje, kao i atachmente te gadgete. Isto tako za svaku pohvalu su nelinearni prilazi zadacima, kao i mogućnosti odabira akcije koja direktno utječe na daljni razvoj priče. Harper mi je jedan od najjadnijih likova ikad koje sam sreo u šuterima. nekakva verzija modernog Woodsa, ali prejadna. Nakon meni osobno jednog od najdražih pucačina originalnog Black Opsa, od nastavka sam očekivao puno više. Zbog toga malo ostaje gorak okus i neke stvari prejako upadaju u oči kao lošost, no pružio mi je podosta zabave i solidno napucavanje, pa je zaslužuje prolaznu ocjenu.

7.0

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #115 : 14. Studeni, 2012., 21:32 »
pa jesu li razliciti kodovi?
ofc

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #116 : 14. Studeni, 2012., 23:43 »
Frend mi je javio da su u nekim edicijama umjesto drugog CDa dobivali Mass Effect 2. Tak da nemoj se cudit s ta dva koda  :mrgreen:

*

Dishonored

  • **
  • 279
  • Mr. Andjelo
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #117 : 15. Studeni, 2012., 19:35 »
Igra je fenomenalna.Svi hateri ove igre i cijelog serijala mogu da mi p****e!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suspect

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #118 : 17. Studeni, 2012., 10:34 »
Jel ima ovo cudo napokon dedicated servere na PC-u?
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #119 : 17. Studeni, 2012., 11:15 »
Ima dedicated servere kao takve, ali ne možeš ih kupit, tj. iznajmiti. Tako da u onom obliku na koji ciljaš vjerojatno - ne, nema ih.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9