HCL.HR

Call of Duty: Black Ops 2

  • 197 Odgovora
  • 46724 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #150 : 21. Prosinac, 2012., 18:31 »
Ne znam, ja nisam oduševljen onim što mi je vizualno prezentirano.... mislim, nisam ni očekivao ljepotu, ali mi je MW3 u sjećanju ostao kao ljepša igra... općenito mi iW-ovi COD-ovi (uz iznimku WaW) izgledaju puno ljepše

I koji je k* s ovim nekim taktičkim misijama? Što je to? Što će mi to u životu? Oću run n gun a ne mozganje i postavljanje jedinica na nefunkcionalan način

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #151 : 21. Prosinac, 2012., 23:26 »
Ma te taktičke su ti tu ne znam ni ja zašto. Valjda su probali nešto inovativno stvoriti, pa nisu uspjeli. :geek: Ali ako ih igraš, znaju bitno utjecati na priču. AI suboraca je u njima tako i tako za k***c, pa ćeš bolje proći ako sam sve fino poubijaš.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #152 : 24. Prosinac, 2012., 16:08 »
Odlučio preskočiti te misije - za sad

Odigrao onu misiju s vožnjom :) Lošija od prve iz novog MoH-a, a bolja od one druge (vožnja u ratnim FPS-ovima... na tragu smo nečega novog ovdje)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #153 : 24. Prosinac, 2012., 16:27 »
te misije ti mogu dosta pomoći na kraju u glavnim misijama, a bolje ih je odmah odradit čim se pojave jer nakon nekog vremena im više ne možeš pristupit.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #154 : 24. Prosinac, 2012., 17:08 »
Piše mi da nakon 2 misije neću moći više odigrat iste pa ću se valjda sad natjerati

URED:

Ispada da je samo Indija bila zeznuta za preći dok su Afgan i Singapur bile ful zanimljive... ovu drugu sam u zadnji sekund riješija :mrgreen: napeto
« Zadnja izmjena: 25. Prosinac, 2012., 15:01 Me666 »

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #155 : 30. Prosinac, 2012., 20:34 »
Na internet je procurila slika nadolazećeg DLC paketa za blops2. Zove se Revolution, što je moram priznati ironičan naziv. Sadržavati će zombie mapu nazvanu 'Die Rise', 4 nove multiplayer mape Hydro, Mirage, Grind i Downhill te bonus puškicu Peacekeeper SMG. Trebao bi izići 29.1.2013, a pošto je Actvision i dalje vjeran Microsoftu, prvo stiže na XBL i to po cijeni od 1200 MS Pointsa (Oko 85 HRK).

“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #156 : 30. Prosinac, 2012., 23:51 »
Pozdrav svima!

Odigrao sam Call of Duty: Black Ops II i sad ću, kako bih malo informirao posjetitelje teme koji traže preporuku, napisati kratki osvrt na isti. Black Ops II je igra rađena na istom šugavom engineu s kojim se patimo već o-ho-ho, teksture su mutne, ružne, igra je smeđa, ima neobjašnjivih problema s iznenadnim padom frameratea i jako je neoptimizirana. No, ono što su promašili s tehničke strane, Treyarchovci su uspjeli napraviti dobro sa strane priče. Ne slažem se sa Zoranovim mišljenjem da je priča teško pratljiva - upravo suprotno, dosta se lagano prati jer nakon uvoda više nema puno preskakanja budućnost-prošlost i sve je fino na pladnju uz poneke tajne koje će se definitivno otkriti u Black Opsu 3 (samo tu imamo problem!) Igra daje HRPU IZRAVNIH IZBORA S VELIKIM UTJECAJEM NA PRIČU - da, da! Ljudi tako je! Istina je! Mass Effect (čiji sam veeeliki fan) - eat yourself. Svi izbori su teški i nikada nije jasno koji će utjecati na priču i na koji način. S*ebano! Pogotovo ako misle napraviti nastavak jer kako? Ima minimalno 4 različita kraja (U jednom FPS-u. U jednom Call of Dutyju!), a to je ono što ja znam.

Oružja je hrpetina, možda čak i previše, ali svatko će naći ono koje će mu najviše pasati i furati taj stil igre. Često ćete se i zezati pa s Kalašom rešetati po high-tech letjelicama itd. Uglavnom dosta zabavno i gameplay nikada nije zamarajuć. Doduše, to nije bio problem s nijednom COD igrom, osim možda s prvim Black Opsom koji je gurao tu priču s ludilom koja mi nije baš sjela.

Sve u svemu, znam da sam jako loše elaborirao ovu ocijenu... nisam pustio da mi sjedne kako treba, ali vjerujem da će i dalje ostati ovako visoka. Modern Warfare 3, kao fini akcijski naslov mi je i dalje za klasu bolji od ovoga COD-a, ali da će Treyarch napraviti dobar COD - e to nisam očekivao.

80/100


*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #157 : 31. Prosinac, 2012., 10:48 »
...ali da će Treyarch napraviti dobar COD - e to nisam očekivao.

Nisi odigrao World at War?

Po meni najbolje od Treyarcha. Brutalna ratna atmosfera u toj igri je nešto posebno, kao i soundtrack.

Call of Duty - World at War OST - Wild Card
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #158 : 31. Prosinac, 2012., 11:03 »
Da, WaW ima epski singl iako još čekam igru u kojoj ću moći zaigrati kao njemački (ili japanski) vojnik. No kako stvari stoje, malo ću se načekati. MP sa puno potencijala, dobre mape, vožnja tenkova (moj omiljeni dio u MP) no veza i serveri, kao i u svakom CoD, živi užas, večinu vremena bilo je uglavnom neigrivo.
I treći dio (izašao je samo za konzole, radio ga isto Treyarch) bio je prilično pristojan komad igre, čak je i MP uglavnom dobro funkcionirao. Doduše igrao sam tada preko xbox live-a pa bi i to mogao biti razlog.
« Zadnja izmjena: 31. Prosinac, 2012., 11:07 perisimus »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #159 : 31. Prosinac, 2012., 11:08 »
Nisi odigrao World at War?

Jesam, ali mi nije sjeo onoliko koliko je trebao... em smo u to vrijeme bili i dalje zasićeni drugim svjetskim ratom, em je to bio prvi (koji sam ja igrao) Treyarchov COD pa nisam nekako navikao

Valjalo bi ga opet preći to je sigurno

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #160 : 31. Prosinac, 2012., 11:12 »
Nisi odigrao World at War?

Jesam, ali mi nije sjeo onoliko koliko je trebao... em smo u to vrijeme bili i dalje zasićeni drugim svjetskim ratom, em je to bio prvi (koji sam ja igrao) Treyarchov COD pa nisam nekako navikao

Valjalo bi ga opet preći to je sigurno

nez, meni je COD:WaW najbolji COD (normalno, ako ne brojimo 2 :hiha: )

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #161 : 31. Prosinac, 2012., 12:16 »
...ali da će Treyarch napraviti dobar COD - e to nisam očekivao.

Prvi Black Ops rastura Isusove! Meni osobno daleko najdraži cod. Sajd bay sajd sa cod4 naravno.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #162 : 09. Siječanj, 2013., 12:42 »
Kad zelim uc u igru ne reagira mi pc, kliknem dva put na ikonu za ulazak i uopce ne reagira.
Izbacio mi je poslje instalacije neke errore.
Ubacio bih slike ali neznam kako.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #163 : 09. Siječanj, 2013., 12:46 »
Original igra?

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #164 : 09. Siječanj, 2013., 12:52 »
Nije, orginal. Kako da ubacim slike da vidis error.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9