HCL.HR

Call of Duty: Black Ops 2

  • 197 Odgovora
  • 46733 Hitova
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #180 : 23. Veljača, 2013., 18:08 »
Besplatan je BO2 multiplayer na Steamu tijekom vikenda:
http://www.hcl.hr/vijesti-black-ops-2-besplatan-na-steamu-tijekom-vikenda-7985-17.html

Netko s foruma planira skinut i probat malo? Onako - mogli bi to iskoristiti da se nađemo online nas par s foruma u nedjelju ili danas kasnije il' nešto...

Molio bih Ementalera da mi da server. Volio bih da ga oderem, naravno ako smije?  :hiha:
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #182 : 11. Travanj, 2013., 20:34 »
Blood Dragon je dobio konkurenciju.
easy-forex-basics.blogspot.com

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #183 : 20. Travanj, 2013., 18:47 »
U toku je DOUBLE XP, traje do 22. :clap: Ako neko zeli da igra neka mi se obrati, mozemo igrati mp a mozemo i zombie. :approve
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #184 : 06. Svibanj, 2013., 13:04 »
Gledam onaj store nesto i vidim da imaju odredjeni dodaci. Prvo sam zapazio ono sam zastavama, pa onda one boje na puskama i onaj extra slots pack. Je li kupio ko ovo? Znam za sta je onaj packs sa zastavama ( kupio bih evropske naravno ). Ali koliko se to isplati kupiti? Ili prije da kupim ovaj extra slots pack. Samo ne znam da li je to za classove ili za nadogradjivanje pusaka. Npr. sada ne mogu imati sekundarno oruzje i granate, ili sl. Da li ovaj extra slot pack omogucava da imam i jedno i drugo? A ovo zadnje, boja za puske. Da li to radi na svim puskama, ili samo na onim odjedjenim?
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #185 : 10. Svibanj, 2013., 19:20 »
odigrao jutros par mečeva, igra je užas. veza se ruši non stop, hit detection je užasan (ping je bio dobar svima u meču), ekipa je baš ono... depresivno bijedna. cod 4 sam dobio key, igrao kojih mjesec dana i do danas nisam zapravo shvaćao što znači reciklaža... iskoristite priliku sad ako vas igra imalo interesira, ja sam šokiran koliko je to rendom i bezlično i koliko košta :wildboy:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #186 : 10. Svibanj, 2013., 19:57 »
Smece nije vrijedno skidanja lol
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #187 : 10. Svibanj, 2013., 20:19 »
Smece nije vrijedno skidanja lol
Zašto ne skinuti kada je free?

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #188 : 10. Svibanj, 2013., 21:09 »
Zato što je većina gamera hrpa buntovnika koji kad nešto kažu, tako mora biti. :hiha2:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #189 : 11. Svibanj, 2013., 21:35 »
jesam li ja jedini koji misli da je BO II prejeben i dosad najbolji COD (bar po story-u, zna se da su COD 2 i 4 najbolji po MP) i da su Treyarchove igre 10 puta bolje od IW-ovih? :wildboy:
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #190 : 12. Svibanj, 2013., 21:42 »
Igrao sam nesto multya ova dva dana, neka 3 sata, doso do 25. lvla. Moram priznat da je bilo zabavno vecinu vremena, no razocarao sam se u leauge play. Malo previse ekipe koja campa i slicno. I cudno mi je da nisu S&D u lp.
Sve u svemu multy je ostao zabavan, no gotovo je sve jednako kao od MW2. Uletio sam u igru, slozio klase sa dosta perkova bez puno weapon attachmentsa (inace odlican mi je taj novi sustav slaganja klase), smg, side gun i brzina i vrtio se po prvom drugom mjestu u svakoj igri.

U principu zabavnih par sati, no nebi platio punu cjenu. Mozda ga uzmem ako bude na summer sale-u. :D

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #191 : 18. Svibanj, 2013., 21:19 »
Kako bi radilo na ovoj konfi? :solidus:

Intel Pentium B980 2.40 GHz
Intel HD Grapichs
4 GB RAM DDR3

Na game-datebase mi kaže da bih mogao na med, ali ne znam zbog grafičke.

Hvala unaprijed.
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2013., 21:24 serdax »
I'm forever blowing bubbles...

Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #192 : 18. Svibanj, 2013., 22:45 »
od tvojih informacija o tvojoj konfi, jedino sto sam skuzio jest da imas 2,4 GHz i 4 GB rama DDR3 (neznam jel to zbog mene ili zbog tebe :wildboy:) sto se tice tog dijela, moze ti proci (jer cod nije zahtjevan), ali neznam kakva ti je graficka
URED : intel HD graphics ti nije dovoljno. treba jos informacija (model tj. broj graficke, npr. imas geforce GTX 560, tako nesto recimo)
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2013., 23:05 kmarkecGamer »
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #193 : 18. Svibanj, 2013., 22:52 »
Piše ti, Intel HD Grapichs Mobile. :D
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2013., 23:34 serdax »
I'm forever blowing bubbles...

*

exqz765

  • n00b
  • 3
Odg: Call of Duty: Black Ops 2
« Odgovori #194 : 19. Svibanj, 2013., 14:03 »
Ko je zaintersiran za BO 2 na xboxu neka me doda... mario.talic94
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2015., 14:46 exqz765 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9