HCL.HR

Death Stranding

  • 45 Odgovora
  • 16235 Hitova
Odg: Death Stranding
« Odgovori #15 : 06. Veljača, 2017., 07:21 »
To konstantno uzdizanje Kojime ko nekakvog tehničkog boga, genija šta ja znam  :wildboy:
Isto kak je bilo i s Jobsom ffs

Jer oni su zaslužni za sve sami, uopće nemaju veliki tim programera, zaposlenika, suradnika itd. Sve sam on iz svoje šupe sklepo...Svako igru od nule pa do 100% samo ON ON i ON i nikoga drugog u timu (ili tim) ne treba spomenuti....

Jebo vas Kojima....realno ovo je trenutno u stadiju tresla se brda rodio se miš...i ne vjerujem da će ovo i kad izađe biti neka revolucija u industriji igara.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2017., 07:24 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Death Stranding
« Odgovori #16 : 06. Veljača, 2017., 07:29 »
Meni je taj Kojima idiot totalni, svi zivi ga uzdizu u nebesa, neki dan vidim naslov na YT, Kojima - the Spielberg of gaming.

Nezz MGS je odlican serijal, al nije nikakakvo savrsenstvo, po meni ima puno boljih igara, a i to sta si rekao, nije nista napravio sam, vec sa brdom ljudi oko sebe.

Vidjet cemo kako ce Spielberg of gaming napravit ovaj Death Stranding.


Inace jedna informacija

Bas sam gledao nedavno na YT kako Kojima trazi savrsen engine za svoju novu igru, pa kaze da je obisao pola svjeta i na kraju je olducio uzet engine od Guerilla gamesa, tvoraca Killzone serijala i nove igre Horizon Zero Dawn, navodno da su mu ga dali prijateljski. Kao postuju njegov rad itd. Engine je isti kao i za njihovu novu Horizon Zero Dawn igru.
« Zadnja izmjena: 06. Veljača, 2017., 07:31 bartul_9 »

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Death Stranding
« Odgovori #17 : 06. Veljača, 2017., 08:33 »
Meni je taj Kojima idiot totalni, svi zivi ga uzdizu u nebesa, neki dan vidim naslov na YT, Kojima - the Spielberg of gaming.

Nezz MGS je odlican serijal, al nije nikakakvo savrsenstvo, po meni ima puno boljih igara, a i to sta si rekao, nije nista napravio sam, vec sa brdom ljudi oko sebe.

Vidjet cemo kako ce Spielberg of gaming napravit ovaj Death Stranding.


Inace jedna informacija

Bas sam gledao nedavno na YT kako Kojima trazi savrsen engine za svoju novu igru, pa kaze da je obisao pola svjeta i na kraju je olducio uzet engine od Guerilla gamesa, tvoraca Killzone serijala i nove igre Horizon Zero Dawn, navodno da su mu ga dali prijateljski. Kao postuju njegov rad itd. Engine je isti kao i za njihovu novu Horizon Zero Dawn igru.

To je dosta korisna informacija, ako nista znamo da ce igra graficki dobro izgledat.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Death Stranding
« Odgovori #18 : 06. Veljača, 2017., 12:56 »
Gdje se je pročitalo da igra izlazi i za PC? Koliko vidim Sony stoji iza Kojime sana i zasad je to čista eskluziva za Playstation, što se mene tiče i MGS je trebao ostati čista eskluziva, a ne da dolazi na PC. Još radi igru po engineu od Guerilla Games-a koji je napravljen za PS4. Ovo je u krivoj temi završilo  :wildboy:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Death Stranding
« Odgovori #19 : 06. Veljača, 2017., 19:43 »
Gdje se je pročitalo da igra izlazi i za PC? Koliko vidim Sony stoji iza Kojime sana i zasad je to čista eskluziva za Playstation, što se mene tiče i MGS je trebao ostati čista eskluziva, a ne da dolazi na PC. Još radi igru po engineu od Guerilla Games-a koji je napravljen za PS4. Ovo je u krivoj temi završilo  :wildboy:



Sve informacije  su uzete sa stranice fraghero.com
Ako sam ukrivu, ja se ispricavam.

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Death Stranding
« Odgovori #20 : 07. Veljača, 2017., 08:21 »
Nitko ne kaže da si u krivu, samo meni je logičnije da je eskluziva zbog svega navedenog. I bolje da radi samo za PS pa da dobijemo jednu kvalitetu izrade kao što je bio zadnji Uncharted iako će biti veoma različite igre. Ćemo vidit, za godinu, dvije, tri...  :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Death Stranding
« Odgovori #21 : 07. Veljača, 2017., 09:20 »
Pa ako radi na PS4 verziji pa porta kasnije za PC... zašto bi to značilo nešto loše za razvoj igre?

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Death Stranding
« Odgovori #22 : 07. Veljača, 2017., 09:26 »
To konstantno uzdizanje Kojime ko nekakvog tehničkog boga, genija šta ja znam  :wildboy:

Ista stvar...
Dobijem osip kada počnu drkat na njega...

*

ck7

  • ***
  • 751
Odg: Death Stranding
« Odgovori #23 : 07. Veljača, 2017., 09:48 »
Pa ako radi na PS4 verziji pa porta kasnije za PC... zašto bi to značilo nešto loše za razvoj igre?
I onda dobijemo žalopojke PC igrača kako su opet dobili konzolaški port  ;)

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Death Stranding
« Odgovori #24 : 07. Veljača, 2017., 10:08 »
Zapravo, češće ispadne da PC port na kraju bude bolja verzija od one za konzole  ;)

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: Death Stranding
« Odgovori #25 : 07. Veljača, 2017., 11:21 »
Neocekuj igru kao Uncharted. Uncharted 4 je podosta cinematic igra, za Death Stranding ocekuj nesta kao Metal Gear Solid 5 u Horizon Zero Dawn enginu. Ova igra ce vise biti fokusirana na mehanike u igri, mozda bude tu i tamo pokoji jump scare.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Death Stranding
« Odgovori #26 : 12. Lipanj, 2018., 13:58 »
Death Stranding pokazao gameplay, zapravo je simulator hodanja | HCL.hr

Znači ako sam dobro skužio, ona stvorenja ubrzavaju tok vremena, postaraju/ubiju te, a ona beba koju nosiš preživi te postaje tvoje novo tijelo.

Također, praystejšn ekskluziva :(
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Death Stranding
« Odgovori #27 : 16. Listopad, 2019., 13:04 »
A Zoran Žalac recenzija: 1. 11.

Odg: Death Stranding
« Odgovori #28 : 16. Listopad, 2019., 14:35 »
   
A Zoran Žalac recenzija: 1. 11.

a Jel? Je to kao neko obećanje?   :mrgreen:   Još sam na li-la sa kupovinom paaaa ako bude prije recka... :thumbs:

Odg: Death Stranding
« Odgovori #29 : 16. Listopad, 2019., 17:16 »
A Zoran Žalac recenzija: 1. 11.
Zabilježeno na kalendaru!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9