HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163446 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #255 : 24. Listopad, 2010., 12:54 »
Možda onda ja tražim previše, meni je Diablo za jedan prolazak ok i to je to. Al ne svršavam na igru kao da je najbolja ikad il nešt slično. Da ga jebeš al Vagrat Story je toliko novih stvari predstavio za rpg žanr koliko dibalo neće moći nikada, znam da je usporedba glupa jer vs nije hack and slash al je najbliže tome.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Diablo 3
« Odgovori #256 : 24. Listopad, 2010., 12:55 »
Diablo je ogromni brend. Teško se nekom probiti kraj takve igre i imena. Isto kada je WoW u pitanju. Recimo, Titan Quest je imao dosta bolje odrađene pojedine stvari od D2, al eto, falio je onaj "magicni sastojak" da igra bude vrh ponude u tom žanru. Osim toga, hrpa n00bova će reći da je sve iskopirano i da igra ne valja. Kakve sam sve recenzije čitao u vezi te igre, majko mila, lošost na kubnu  :(

D3 će se držati sigurnog recepta kao i SC2, s time da će naravno uložiti dosta u multiplayer + brutalan marketing i igra će se prodavati nenormalno dobro.
The greatest teacher, failure is.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #257 : 24. Listopad, 2010., 13:02 »
Priča, da, idemo treći put ubiti dibala, jako originalno.
Pa mozda i nece biti to. Al ak bude dobro objasnjenje zasto bismo trebali opet ubit diabla, onda zasto ne.

A uostalom, moze prica bit i najgluplja ikad, kad stavis cinematicse ko iz dvojke, instantno ce postati najbolja ikad :hiha:

I ne kuzim ovo sa kvestovima: doslovno u svakom RPG-u (pogotovo hack&slash), svaki quest je ubij ovo/donesi ono/kombinacija/varijacija. :hihi: Ne pada mi napamet niti jedan razliciti tip kvesta trenutno.

Samo se bojim da ce fejlat atmosferu. Nadam se da nece :wildboy:

DIBALO :hiha: :hihi:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Diablo 3
« Odgovori #258 : 24. Listopad, 2010., 13:06 »
Niđe veze usporedba jebemu. :wildboy:

Čudno :(

Obje igre pare kao odlične, obje igre godinama ne mijenjaju recept? Ali ok, nema veze  :wildboy:

NFS s druge strane je zasrao motku uvođenjem promjena na lošu stranu. Kao i npr, Commandosi uvođenjem FPS pogleda. Ima veze jebote, ima.  :wildboy: Skužit ćeš ju i ti

Pa za početak da nema questova idi od tog i tog do tamo i tamo i dones mi to i to. Drugo, varijacije u gameplayu nešto recimo popušt okoliša koji se može uništavati, neke zagonetke možda, da se malo mora stati i promisliti kako dalje. Priča, da, idemo treći put ubiti dibala, jako originalno.

Možda to tebi odgovara al meni ne, jer je, ista je igra kao i prije 8 godina samo je bolja grafika, klase su kombinrane iz prošle igre i dodali su rune, zamisli novinu, rune bokte, ako griješim i ako ima puno više novosti ispravi me, molim te, moguće da ću onda promjenit mišljenje. Znam da se nemogu neke velike promjene staljvati u hack n slash, al svršavati tako na igru ne, to ne shvaćam.

I ne možeš GT stavljati u ovu priču jer on sa svakim nastavkom stavlja nove stvari, i gt se radi s razlogom toliko dugo, dok ovi iz blizarda ga seru s time i samo hajpaju glupe fanove koji jedva čekaju igru. Opet isprike ako sam koga uvrijedio s ovime.

Gle, očito ljudi znaju što rade jer su i Polyphony i Blizzard blago na vrhu svojeg djela. Imaju provjerenu publiku, brdo fanova, forume i opći community i čekao sam te da kažeš neke gluposti poput uništavanja okoliša i zagonetki, uništavanje okoliša ..  :hihi:, siguran sam da će biti nešto skriptirano pa ćeš moći tonu kamenja strusiti na neku hrpicu trollova, savršeno...ali random uništavanje okoliša? zašto bi itko htio misliti u hack'n'slash RPG-u, stvar je dinamičnosti, konstantnog navaljivanja neprijatelja koji su jači s vremenom, nabijaš si XP, armore, nova ultra oružja, mačevi sa dušama i ne znam čime. Jebote, ako ti se razmišlja i rješava zagonetke, imaš drugih RPG-a za to  :wildboy:

I da meni se to sviđa i jedva čekam zariti two handed sword diablu u jetru  :wildboy: zagonetke  :hihi:

I u God of War-u imaš "zagonetki" i to je skoro pa najgori dio igre.  :wildboy:

GT5 se radi dugo samo zato što je to nekakva simulacija. Da išta znaš o strojevima i koliko je teško složiti autentičnost nekog vozila u igru, znao bi o čemu se radi i zašto otežu. Sigurno ne otežu zato što ograda na stazi nije još deformabilna  :( I jedni i drugi znaju što rade i drže do svoje reputacije. I tvrtke su vrlo slične, koliko god različite igre radili.

Pratim GT5 konstantno, i ne, nema toliko novina da opravda čekanje. I hvala bogu isusu na tome, odmah se zna da će igra posjedovat. Ali ono, ja osobno mogu čekati još 5 godina, ako smatraju da proizvod nije gotov. Zadnji GT nisu zajebali, pa neće ni ovaj. Kao ni Blizzard.

« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2010., 13:08 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #259 : 24. Listopad, 2010., 13:09 »
E da, nije li bilo neko unistavanje okolisa u prvom gameplay trejleru? Al ne znam jel bilo skriptirano il rendom.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #260 : 24. Listopad, 2010., 13:12 »
ixy i sam znaš da najpopularnije nije i najbolje

U Blizzardovom slučaju je.
Nije?
Okej. Napiši jedan bolji MMORPG od WoW-a, bolji RTS od Starcrafta i bolji hack'n'slash RPG od Diabla. ;D

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Diablo 3
« Odgovori #261 : 24. Listopad, 2010., 13:15 »
Ane.  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Diablo 3
« Odgovori #262 : 24. Listopad, 2010., 13:16 »
ixy i sam znaš da najpopularnije nije i najbolje

U Blizzardovom slučaju je.
Nije?
Okej. Napiši jedan bolji MMORPG od WoW-a, bolji RTS od Starcrafta i bolji hack'n'slash RPG od Diabla. ;D


Budem ja djelomicno.

Ne igram mmo igre pa ne mogu tu pametovat, ali...boji rts od starcrafta? Company of Heroes definitivno. Bolji rpg od Diabla? To niti nije rpg u pravom smislu rijeci, al ako vec moram traziti zamjenu, Kotor recimo?
The greatest teacher, failure is.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #263 : 24. Listopad, 2010., 13:18 »
Diskutabilno je. :wildboy: I kotor nije hack&slash. Sacred je, recimo.


 :hihi:


*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Diablo 3
« Odgovori #264 : 24. Listopad, 2010., 13:21 »
Ima se tu o puno toga diskutirat.
The greatest teacher, failure is.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #265 : 24. Listopad, 2010., 13:25 »
Nego, monk trailer.

Nadam se da ovo nije cinematic, jer je apsolutno uzasno. Plavo-zuti demon :hihi:

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #266 : 24. Listopad, 2010., 13:27 »
MMORPG ne igram pa nemogu ovako govoritiii, al kada bi morao uspoređivati rekao bi, EVE Online. RTS hmm CoH, Total War. Hack'n'slash nema, al opet ja nisam igrao niti jedan osim Diabla i Torchlighta pa neznam.  

@ dragster, želim nešto novoga u hack n slash, možda sam jedini, al meni konstantno klikanje i ubijanje tog i tog neprijatelja po ko zna koji puta samo da dobije dio seta koji mi fali ide mi na onu stvar. Ok tebi se to sviđa, meni ne, prestalo je prije 8 godina kada sam jednom prošao Diablo 2 i to je to.

Što se tiće GT serijala ja neznam jel ti sam sebe lažeš il koji vrag, al da oni samo šest godina rade na fizici, neznam. Nema veze što igra ima 1000 auta, neznam koliko staza, što je tehnički jebeno napravljena, što će online po prvi puta biti sređen kako bog zapovijeda sa hrpu postavki koje će se moć za svaki tip igrača napraviti, te ostale, meni, nepotrebne gluposti poput track ir, 3D itd. Ne, to jednostavno nije utjecalo na izradu. A uostalom fulao si moj post kada sam ti odgovorio o toj usporedbi. I da, uvjeren sam da za GT5 neće izaći nikada patch osim ako nešto ne zajebu totalno pa da se mora ispravljati, dok će Diablo dobiti bar 4 patcha koji će utjecati na balans klasa. Samo nemoj pitati kakve to veze ima jer vjerujem da i sam znaš.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #267 : 24. Listopad, 2010., 13:32 »
@ dragster, želim nešto novoga u hack n slash, možda sam jedini, al meni konstantno klikanje i ubijanje tog i tog neprijatelja po ko zna koji puta samo da dobije dio seta koji mi fali ide mi na onu stvar. Ok tebi se to sviđa, meni ne, prestalo je prije 8 godina kada sam jednom prošao Diablo 2 i to je to.
Ne, to se svidja ljudima opcenito. Jer valja :wildboy:

Ja recimo ne znam sto bi mogli renovirat u diablu a da ispadne bolje.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #268 : 24. Listopad, 2010., 13:35 »
Ja sam dao svoje mišljenje što bi volio vidjeti, nisam rekao da nešto treba popraviti, nego dodati.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #269 : 24. Listopad, 2010., 13:40 »
Nebitno sto si rekao. Zelis da bude razlicito, a mi ne zelimo jer nam je ovako bolje.

A usporedba sa GT5 je skroz dobra. Ono, vozis aute. Gas, kocnica, lijevo, desno. I sve to da bi otvorio sljedecu stazu i dobio novi auto. Isto ko beskrajno klikanje za novi item. Ali zabavno je, to je to.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9