HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 163480 Hitova
*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #270 : 24. Listopad, 2010., 13:46 »
Pa upravo to, ja želim, nisam rekao da ti želiš, al ja cu bit i prvi koji će reći da Diablo 3 nije najbolja igra u svemirima, nit cu joj dati stoticu kada bude hcl reca. A ovo za gt jebemu kako fulaš poantu il se samo praviš smigl pa preksačeš postove koji ti ne odgovaraju.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Diablo 3
« Odgovori #271 : 24. Listopad, 2010., 13:48 »
@ dragster, želim nešto novoga u hack n slash, možda sam jedini, al meni konstantno klikanje i ubijanje tog i tog neprijatelja po ko zna koji puta samo da dobije dio seta koji mi fali ide mi na onu stvar. Ok tebi se to sviđa, meni ne, prestalo je prije 8 godina kada sam jednom prošao Diablo 2 i to je to.

Što se tiće GT serijala ja neznam jel ti sam sebe lažeš il koji vrag, al da oni samo šest godina rade na fizici, neznam. Nema veze što igra ima 1000 auta, neznam koliko staza, što je tehnički jebeno napravljena, što će online po prvi puta biti sređen kako bog zapovijeda sa hrpu postavki koje će se moć za svaki tip igrača napraviti, te ostale, meni, nepotrebne gluposti poput track ir, 3D itd. Ne, to jednostavno nije utjecalo na izradu. A uostalom fulao si moj post kada sam ti odgovorio o toj usporedbi. I da, uvjeren sam da za GT5 neće izaći nikada patch osim ako nešto ne zajebu totalno pa da se mora ispravljati, dok će Diablo dobiti bar 4 patcha koji će utjecati na balans klasa. Samo nemoj pitati kakve to veze ima jer vjerujem da i sam znaš.

Ja to znam, ali ti možda ne znaš koliko je opsežna fizika u GT5 i čime je sve uvjetovana. Nisam rekao da 6 godina rade na fizici. Nit da 1000 auta ima istu fiziku. Nit zvuk. Nit otpor zraka. Nit širinu guma. Nit ništa. Ja GT5 igram zbog fizike i zvuka i glatkoće izvođenja :wildboy: Igrat ću i peticu, samo moram online, jer želim namazati facuu.  :wildboy:

Radije bih da naprave neki novi serijal RPG-a sa zagonetkama nego da sjebu Diablo. Eto.

Pa upravo to, ja želim, nisam rekao da ti želiš, al ja cu bit i prvi koji će reći da Diablo 3 nije najbolja igra u svemirima, nit cu joj dati stoticu kada bude hcl reca. A ovo za gt jebemu kako fulaš poantu il se samo praviš smigl pa preksačeš postove koji ti ne odgovaraju.

Vjerovao ili ne ti se praviš smigl, to sam ti htio odmah reći, ali nisam te htio uvrijediti  :wildboy:

Obje su TOP izvedbe i obe ne mijenjaju recept. I obje su "dosadne". A jednostavno rasturaju u onome u čemu su najbolje.


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Diablo 3
« Odgovori #272 : 24. Listopad, 2010., 13:49 »
@dilbek: Jebena je usporedba. Ono. Igre općenito. Imaš tastaturu i miš. Gledaš ju na ekranu.
Banaliziranje ftw!!11



Pratim GT5 konstantno, i ne, nema toliko novina da opravda čekanje. I hvala bogu isusu na tome, odmah se zna da će igra posjedovat. Ali ono, ja osobno mogu čekati još 5 godina, ako smatraju da proizvod nije gotov. Zadnji GT nisu zajebali, pa neće ni ovaj. Kao ni Blizzard.

E jebi ga sad. Kako nema pobogu?
Ima novina u odnosu na prethodne nastavke i novine u odnosu na kompletan žanr.

Nisu Blizz i PD slični imo. Blizz ekšli ima komjunitije i sluša ekipu i drži do mišljenja fenova. Što ima svojih prednosti i mana.
PD od samog početka radi igru kakvu oni žele da igraju. Odnosno kakvu Kaz želi da igra i manje više ih boli kurac za konkurenciju i rendom forumska mišljenja. Što ima svojih prednosti i mana.



Iako, stoji donekle ono što kažeš. Rađe da naprave nešto novo neg da eksperimentiraju sa novinama u Diablu 3.

jer želim namazati facuu.  :wildboy:

NEVER!!!11 :hiha:



A da je Starcraft najbolji RTS je, ne znam...najblaže rečeno, ne dijelim mišljenje. Nikako.
« Zadnja izmjena: 24. Listopad, 2010., 13:53 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #273 : 24. Listopad, 2010., 13:58 »
Faca je upravo odgovorio na ono što sam ti i ja. I ako se ja pravim smigl ok, necu se uvrijediti da mi to kažeš, al ja svoje mišljenje ne namećem drugima i ja ga obrazložim što i zašto želim. I još jednom, vama to odgovara ok, nema problema, VI uživate u tome, JA ne. Kao što sam i prije rekao, odigrati ću Diablo 3 jednom i to je to, ali dva puta neće biti jer me neće imati što zadržati da opet odigram, čak ni klase ne volim isprobavati. Dvicu sam samo s paladinom odigrao jer me on jedini zanimao.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #274 : 24. Listopad, 2010., 14:07 »
@dilbek: Jebena je usporedba. Ono. Igre općenito. Imaš tastaturu i miš. Gledaš ju na ekranu.
Banaliziranje ftw!!11
Pa to, banaliziranje. Diablo je klikanje, GT je davanje gasa i kocenje.

A zapravo nisu.

To je bio odgovor na ono HEJ KLIKANJE KAKO TO MOZE BITI ZABAVNO :wildboy: Pa, moze na isti nacin na koji je i svaka druga igra zabavna.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Diablo 3
« Odgovori #275 : 24. Listopad, 2010., 14:08 »
Aha. Onda da, jel. Krivo te shvatih.  :ementaler:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Diablo 3
« Odgovori #276 : 24. Listopad, 2010., 14:21 »
Dvicu sam samo s paladinom odigrao jer me on jedini zanimao.

Pffft!  :hiha2:

Ti nisi Diablo fan!  :wildboy: :mrs:
 :piva:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Diablo 3
« Odgovori #277 : 24. Listopad, 2010., 14:23 »
Jbg, činio mi se najinteresantnijom klasom zbog skilova. I zanimao me onaj zadnji skill jer mi se činio prejakim al sam se gadno prevario.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #278 : 25. Listopad, 2010., 08:54 »
1. Coh vs SC2 ? ti mora da se jebeno salis? daj molim te usporedi mi taktike, build ordere, balans jedinica, zabavnost, inovativnost, socijalni dio igre, publiku i fanove??? NE PRESKACI ODGOVOR!!!

2. Blizzard je vrh gaming industrije, jednostavno ne razumijem koliko god mrzili pc i wow,Diabla, sc da to ne vidite i ne razumijete

3. Samo je jedan smigl! hocu da mi dignete spomenik i da mu se klanjate svaki dan, moze i prijedlog za izgled spomenika?

4. Zasto mijenjati nesto sto funkcionira? apsolutno ne razumijem takve gluposti, svi koji igramo blizz igre ne zelimo da D3 bude nesto potpuno novo, ne zelim sc2 sa 5 novih rasa, zelimo isto ono sto nas je drzalo u prijasnjim igrama -> IGRIVOST! samo ljepse, zanimljivije, vise sadrzaja i slicno. Provjerena formula

5. GT serijal koji se hvali, daj mi molim te objasnite koje su to promjene zbog kojih igrate igru vec 8 godina? Sto gt5 ima novo u odnosu na prijasnje naslove ?? NE PRESKACI ODGOVOR!!!

6. Volim nabrajati, osjecam se tako vazno kad sam u pravu, a uvijek sam u pravu!  :clap:

7. hvala i pusa svima

Odg: Diablo 3
« Odgovori #279 : 25. Listopad, 2010., 09:54 »
iskreno, hacknslash rpg kao žanr je malo glup ko kurac.  :wildboy

tako je zastario i sve al ae, zabavan je. zadnje što igrah je marvel ultimate alliance, makar je on malo banaliziran i sveden na neki beat'em up al ae, dobar je. zabavan, pogotovo u multiću.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #280 : 25. Listopad, 2010., 10:05 »
iskreno, hacknslash rpg kao žanr je malo glup ko kurac.  :wildboy

tako je zastario i sve al ae, zabavan je.
Ovo. :hihi: Naravno da je preglup, ono, klikanje :hihi: Al ujedno i rula :approve

Nego, Diablo III nece imat krizeve i pentagrame ololol :wildboy:
To saka jebote. Pretvaraju ga u WoW, al ozbiljno :(

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Diablo 3
« Odgovori #281 : 25. Listopad, 2010., 10:46 »
Nisam skoro ništa pratio oko razvoja igre al sam dosta nabrijan i igrat ću kad izađe. Jedva čekam zapravo. Duja je rulala i nevidim zašto neće i trica ako je po istom receptu.

zašto bi itko htio misliti u hack'n'slash RPG-u, stvar je dinamičnosti, konstantnog navaljivanja neprijatelja koji su jači s vremenom, nabijaš si XP, armore, nova ultra oružja, mačevi sa dušama i ne znam čime. Jebote, ako ti se razmišlja i rješava zagonetke, imaš drugih RPG-a za to  :wildboy:

I da meni se to sviđa i jedva čekam zariti two handed sword diablu u jetru  :wildboy:
+1

To mi rula. Samo da ne useru izgled sa previše boja i ostalim gej pizdarijama i ja zadovoljan. I da, Co-op :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Diablo 3
« Odgovori #282 : 25. Listopad, 2010., 11:25 »
4. Zasto mijenjati nesto sto funkcionira? apsolutno ne razumijem takve gluposti, svi koji igramo blizz igre ne zelimo da D3 bude nesto potpuno novo, ne zelim sc2 sa 5 novih rasa, zelimo isto ono sto nas je drzalo u prijasnjim igrama -> IGRIVOST! samo ljepse, zanimljivije, vise sadrzaja i slicno. Provjerena formula

5. GT serijal koji se hvali, daj mi molim te objasnite koje su to promjene zbog kojih igrate igru vec 8 godina? Sto gt5 ima novo u odnosu na prijasnje naslove ?? NE PRESKACI ODGOVOR!!!

Dileme, dileme,...

Mislim, dve su opcije. Ovisi na šta ciljaš, jel. Što je najgore, obje su valjane ako gt definiraš kao igru u kojima aute vozimo u krug, jel;

1.) odgovor na tvoje peto pitanje je tvoje četvrto pitanje. Što je blagi majndfak zapravo. Jer zašto forsati da su novine loše i glupe, a onda od neke druge igre tražiti novine.

ili, alternativno;

2.)  sve ikad? Moram nabrajati ili? Jer očito je da te zaboli, pa ono, žali bože truda.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Diablo 3
« Odgovori #283 : 25. Listopad, 2010., 12:20 »
4. Zasto mijenjati nesto sto funkcionira? apsolutno ne razumijem takve gluposti, svi koji igramo blizz igre ne zelimo da D3 bude nesto potpuno novo, ne zelim sc2 sa 5 novih rasa, zelimo isto ono sto nas je drzalo u prijasnjim igrama -> IGRIVOST! samo ljepse, zanimljivije, vise sadrzaja i slicno. Provjerena formula

5. GT serijal koji se hvali, daj mi molim te objasnite koje su to promjene zbog kojih igrate igru vec 8 godina? Sto gt5 ima novo u odnosu na prijasnje naslove ?? NE PRESKACI ODGOVOR!!!

Dileme, dileme,...

Mislim, dve su opcije. Ovisi na šta ciljaš, jel. Što je najgore, obje su valjane ako gt definiraš kao igru u kojima aute vozimo u krug, jel;

1.) odgovor na tvoje peto pitanje je tvoje četvrto pitanje. Što je blagi majndfak zapravo. Jer zašto forsati da su novine loše i glupe, a onda od neke druge igre tražiti novine.

ili, alternativno;

2.)  sve ikad? Moram nabrajati ili? Jer očito je da te zaboli, pa ono, žali bože truda.

pa jedino ako ti pod novine smatras neke drasticne promjene? ne razumijem sve sam ti objasnio. hocu isti gameplay, isti setting, masu novih oruzja,runa,cudovista,nivoa,mp mod, koju klasu i slicno
ne zelim prelazak u pogled iz prvog lica, totalni drukciji nacin igranja, ne zelim diablo 3 u futuristickom okruzenju i slicne gluposti koje bi u startu pokopale igru

sto zelimo od GT 5? bolju fiziku, više modela vozila, razrađenija natjecanja, nove staze, mozda kakav tuning na bolidu i slicno, isti gameplay isti setting samo dosta novosti koje nas nece maknuti od onoga sto cega igramo d3, wow, sc, gt, bf etc.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #284 : 25. Listopad, 2010., 13:35 »
Ti si takav retard, ali ono što mene kopka je to što misliš da je tvoje mišljenje "SPECIJALNO" i bolje i promišljenije od drugih, a zapravo si samo retaj od kakvih GAMING INDUSTRIJA MONOPOL, protiv koje se toliko boriš i govoriš kako nisi dio mase, najviše zarađuje. Jer su nedokazni. Ozbiljno, to me najviše nervira, ne tvoji postovi, nego ti kao osoba. Priznajem, pobjedio si :wildboy:

Blizzard nije vrh gaming industrije. Možda izbacuje kvalitetne naslove, ali naslovi su ti koji bi trebali određivati vrh. A naslova ima mnogih žanrova, dok Blizzard pokriva samo nekoliko žanrova. Bla. To što je najpopularnije ne znači da je najbolje ili da se može uspoređivati sa svime.

4. i 5. su takav mindfuck da ono.. kao da si podvojena ličnost, jedna koja je PC GAMING LoZ RULZ!1 a druga samo hejta konzole. Preloše. :wildboy: jerbo, rekao si da novosti nisu potrebne ako se nema što mijenjati, ali, ALI, kakav je to GAMING bez inovacija i napretka!1 :hiha2:

6. vidi početak teksta. Ja sam uvijek u pravu, jer sam vidio na internetima i statistike su pokazale.

7. jebi se usta. Mrtva. :wildboy:

Nego, Diablo III nece imat krizeve i pentagrame ololol :wildboy:
To saka jebote. Pretvaraju ga u WoW, al ozbiljno :(


Ane :wildboy: Koji kurac, uništit će pola setinga tako :wildboy: Ne želim se osjećati ko mrtvi mormon dok ubijam Diabla oću ga odriješiti naopakim križem kao, iz ironije bar :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9