HCL.HR

Dishonored

  • 213 Odgovora
  • 55402 Hitova
*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Dishonored
« Odgovori #105 : 15. Listopad, 2012., 19:38 »
Ja sam sad 5 ili 6 misija,ono kad se dogodi PLOT TWIST,koji mi je bio očit od početka al aj.

Dobra je igra zasad, odlična atmosfera i artwork.Igram stealth načinom i malo je prelagano,čini mi se da bi zabavnije bilo uletavat kao rambo,a i skoro nijednu moć osim blinka ne upotrebljavam . :wildboy:

Ziher ću odigrat još jednom igru,ali na drugačiji način i to kad izađu svi mogući dlc-ovi pa igra bude kompletna.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Dishonored
« Odgovori #106 : 15. Listopad, 2012., 19:54 »
Uživam u igri, sada sam kod sokolova. Pokušavam što više stealth koristit ali nekad me skuže pa se mora mač vadit.  :hiha:


*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Dishonored
« Odgovori #107 : 15. Listopad, 2012., 20:08 »
Bit će mi imerzivnost 100%
Drugi prelazak sigurno ostavljam za sljedeću godinu i toplo se nadam da će niknut neka najava nastavka, mogao bi ovo biti serijal, zašto ne...

To bi bilo dobro, jer kako stvari stoje, ovo je jedna od kandidata za igru godine.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Dishonored
« Odgovori #108 : 15. Listopad, 2012., 20:12 »
Najveca mana ove igre jeste glavni lik koji kao da sluzi za ukras, niti ima glas, niti ima neku pricu iza sebe, morali su se vise potruditi.Igra bi bila mnogo bolja da glavni lik ima glas.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #109 : 15. Listopad, 2012., 20:30 »
Nebi.
Odlična odluka developera da glavni lik bude u stilu Gordona Freemana, tako da iza imena stoji lik i dijelo, a dijela govore sama za sebe.
Fokus igre nije na liku, nego na stealth i akcijskim elementima, te steampunk atmosferi i settingu.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Dishonored
« Odgovori #110 : 15. Listopad, 2012., 21:25 »
Nebi.
Odlična odluka developera da glavni lik bude u stilu Gordona Freemana, tako da iza imena stoji lik i dijelo, a dijela govore sama za sebe.
Fokus igre nije na liku, nego na stealth i akcijskim elementima, te steampunk atmosferi i settingu.
Potpuno se ne slazem sa tobom, pa i u drugim igrama gde glavni lik ima lik i dijelo mozes da donosis bitne odluke, meni je ovako potpuno bzvz, mogli su bar glas da mu dodaju ovako ce ostati potpuno nezapamcen kao lk, zamisli recimo da Sam Fisher nema glas!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Dishonored
« Odgovori #111 : 15. Listopad, 2012., 21:48 »
Gordon Freeman je inače skroz nezapamćen ko lik.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #112 : 15. Listopad, 2012., 21:49 »
Baš naprotiv, u Splinter Cellu je uvijek bio fokus na Sama kao lika, gdje smo tokom serijala upoznali karater i ciničnost Fishera.
Nebi ništa protiv imao da Corvo zbilja ima glas i da postoji nekakva dublja pozadinska priča vezana za njega, ali pošto su to sve izostavili, igra ne pati zbog toga, pa joj se nemože to gledat kao nedostatak.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Dishonored
« Odgovori #113 : 15. Listopad, 2012., 23:08 »
ponukan čoleovim hajpanjem uzeo igru, igro jedno 15ak minuta, savršena atmosfera zasad.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Dishonored
« Odgovori #114 : 15. Listopad, 2012., 23:09 »
Di si je uzeo? U Algu?  ;)

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Dishonored
« Odgovori #115 : 15. Listopad, 2012., 23:17 »
Čim je čole spomenuo city 17 sam se navlažio.
Rula za sad.

Priča je, očekivano, smeće i ne da mi se čitat sranja uokolo. Također nekako jeftino djeluje igra.
Al atmosfera rula.
KITOVI!
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #116 : 16. Listopad, 2012., 00:58 »
:))))))))))

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Dishonored
« Odgovori #117 : 16. Listopad, 2012., 12:49 »
Gordon Freeman je inače skroz nezapamćen ko lik.

Ne bih se složio. Nekako prvo što ti padne napamet kada netko kaže Half-Life je Gordon.

*

PavleC

  • *
  • 136
Odg: Dishonored
« Odgovori #118 : 16. Listopad, 2012., 13:42 »
Gordon Freeman je inače skroz nezapamćen ko lik.

Ne bih se složio. Nekako prvo što ti padne napamet kada netko kaže Half-Life je Gordon.

Ocigledno nisi shvatio ste je hteo da kaze, bio je ironican!

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Dishonored
« Odgovori #119 : 16. Listopad, 2012., 18:03 »
Dobra igra, svaka im čast.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9