HCL.HR

Dishonored

  • 213 Odgovora
  • 55472 Hitova
*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Dishonored
« Odgovori #165 : 01. Studeni, 2012., 23:28 »
Počeo igrati i gameplay mi je izuzetno zabavan. Čak mi nije problem ni poginuti jer je to prilika da isprobam više različitih pristupa nečemu.
Igra baca malo na zadnji Deus Ex.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #166 : 01. Studeni, 2012., 23:31 »
Stealth pristup ili oboje?  :ementaler:

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Dishonored
« Odgovori #167 : 01. Studeni, 2012., 23:33 »
Stealth dok ide, a onda akcija ili load zadnjeg sejva.  :mrgreen:
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #168 : 01. Studeni, 2012., 23:39 »
Koristio Stealth koliko god da sam mogao, ali bi većinom istom tehnikom ubijao neprijatelje, nebi ih baš samo onesvijestio.
No skroz rijetko bi dopustio alarm da se upali, u 99% slučajeva bio je load game.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Dishonored
« Odgovori #169 : 02. Studeni, 2012., 09:30 »
ja isto, nezz nekako mi ono uspavljivanje nije primamljivo, nisi bas neki ASSASSIN kad ne ASSASSINIRAS
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Dishonored
« Odgovori #170 : 02. Studeni, 2012., 10:25 »
nemogu vjerovat kako se hajpam na ovu igru. savrsen spoj RPG-a, akcije, stealtha. takvu igru sam cekao vec dugo vrijeme. jedva cekam ju odigrat
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Garrus

  • *
  • 57
  • I'm so Mass Effect !
Odg: Dishonored
« Odgovori #171 : 02. Studeni, 2012., 15:37 »
Ja ga prelazim po treci put. Prvi put sam isao na stealth al sam ih sve assasinirao, drugi put kad sam prelazio nikoga nisam ubio, osim naravno glavnih meta. Sad treci put pokusacu da predjem igru a da u svakoj misliji bude Ghost (never detected)   :D
Neurofunk

Odg: Dishonored
« Odgovori #172 : 02. Studeni, 2012., 21:35 »
Probao sam biti šaljiv, možda sam failao, nemam pojma.  :mrgreen:

Dishonored - Samuel..THAT bastard

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Dishonored
« Odgovori #173 : 04. Studeni, 2012., 17:26 »
Prešao upravo i oduševljen sam. Igra nije ni predugačka ni prekratka. Nešto manje od 14 sati mi je uzela sa umjerenim pretraživanjem svega i svačega.

Gameplay i level dizajn su odlični i savršeno se nadopunjuju te ni u jednom trenutku nisam osjetio monotoniju. Igru sam prešao takoreć u jednom dahu,
zadržala me po nekoliko sati na dan, što u zadnje vrijeme uspije malo kojoj igri. Priča sama po sebi nije ništa posebno,
ali uz ovakav gameplay i atmosferu ni ne mora biti hollywoodski blockbuster. Gameplay malo podsječa na Hitmana i Deus Ex, ali opet sa svojim jedinstvenim stilom.

Večinu misija sam prešao sa "Low chaos" rejtingom, držao se sjena i koristio non-lethal metode koliko se moglo. Sljedeći put ciljam na "Ghost".
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Dishonored
« Odgovori #174 : 09. Prosinac, 2012., 16:15 »
Ja ga započela prije par dana i mogu reći samo pohvale za igru.Ja igram samo stealth i ne ubijam(osim glavnih meta naravno) već neprijatelje samo onesvijestim,doduše jednom su me napali assassini koji su imali moći kao i ja pa sam ih morala ubiti.Vidjela sam da mnogi pišu kako ne valja grafika i malo mi to nije jasno jer je meni grafika stvarno odlična.Priča nije vrh i to mi ne smeta jer je onako solidna.Gameplay je čista desetka i stvarno uživam u igri.Ko nije igrao neka zaigra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #175 : 10. Prosinac, 2012., 16:02 »
Zato što je nekim ljudima najbitnija rezolucija nebitnih stvari, shaderi, AA i još tisuću Crysis Max Settings detalja. Meni osobno je kudikamo draže igrat ovakvu igru koja ima odličnu paletu boja, jako dobar level design kako vizualno tako i što se tiče gameplaya (različiti pristupi lokaciji i misiji/zadatku). A kada se sve to poklopi sa odličnim i glatkim izvođenjem onda je prezentacija/grafika ispunila svoju svrhu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Dishonored
« Odgovori #176 : 10. Prosinac, 2012., 17:32 »
Zato što je nekim ljudima najbitnija rezolucija nebitnih stvari, shaderi, AA i još tisuću Crysis Max Settings detalja. Meni osobno je kudikamo draže igrat ovakvu igru koja ima odličnu paletu boja, jako dobar level design kako vizualno tako i što se tiče gameplaya (različiti pristupi lokaciji i misiji/zadatku). A kada se sve to poklopi sa odličnim i glatkim izvođenjem onda je prezentacija/grafika ispunila svoju svrhu.
Uvijek sam se slagao s tobom Cole. Sve gore rečeno potpisujem, a što se tiče grafike tiče ona je veoma lijepa i zaista je odmor za oči i ne mogu vjerovat da je neko kritikuje. Meni npr je u Borderlands 2 loša grafika, dok je kod Dishonoreda sasvim druga priča (može se toliko lijepih screnshotova izvući). Za mene je Dishonored najbolja igra ove godine, koja je u moru nastavaka (sve najbolje igre ove godine su nastavci) donijela pravo osvježenje. Ono što je bio DE:HR prošle godine to je Dishonored ove.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Dishonored
« Odgovori #177 : 10. Prosinac, 2012., 17:38 »
Za Dishonored se govorilo da ga je moguće potpuno preći bez ijednog ubistva. Ja samo ubijam glavne mete (koje moram ubiti), chaos level low, pa me zanima znal ko jel moguće i ove glavne mete kako rijšiti bez ubijanja? Samo me zanima DA ili NE, da znam da li da istražim sve  mogućnosti ili da džabe ne gubim vrijeme ako nije moguće

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Dishonored
« Odgovori #178 : 10. Prosinac, 2012., 17:40 »
Moguće je i bez ijednog ubijanja.


Odg: Dishonored
« Odgovori #179 : 10. Prosinac, 2012., 19:55 »
Za Dishonored se govorilo da ga je moguće potpuno preći bez ijednog ubistva. Ja samo ubijam glavne mete (koje moram ubiti), chaos level low, pa me zanima znal ko jel moguće i ove glavne mete kako rijšiti bez ubijanja? Samo me zanima DA ili NE, da znam da li da istražim sve  mogućnosti ili da džabe ne gubim vrijeme ako nije moguće

Da moguće je.Ja neke glavne mete nisam ubijala(ne moraju se ubiti),nego imaš i drugih načina da riješiš misiju,zato dobro otvori oči.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9