HCL.HR

Dishonored

  • 213 Odgovora
  • 55411 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #210 : 06. Svibanj, 2018., 07:16 »
Odlična mi je ova misija kad moramo otet Antona Sokolova; baš gadan frajer.   :mrgreen:

Anton Sokolov | Dishonored Wiki | FANDOM powered by Wikia


*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Dishonored
« Odgovori #211 : 06. Svibanj, 2018., 14:54 »
Jesi zaboravio da ćeš dobit mračni ending ili baš ciljaš na to?
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #212 : 06. Svibanj, 2018., 15:49 »
Prvi put sam igrao kao pacifist.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dishonored
« Odgovori #213 : 09. Svibanj, 2018., 23:39 »
Završio igru po drugi put. Mislio sam i ranije krenut u drugi prolazak, no nikad mi se zapravo nije dalo. Toliko je prošlo od zadnjeg prolaska da sam i zaboravio koliko je igra genijalna i kvalitetna. Toliko mogućnosti, a ono meni najbolje - vrhunski stealth naslov. Još iz doba kada sam vidio Nightcrawlera u X-Menu mi je bila želja kontrolirat takvog lika u nekoj stealth maniri. Sama igra možda čak i prekratko traje, no vrhunski DLC paketi The Knife of Dunwall i The Brigmore Witches ne samo da upotpunjuju iskustvo, nego proširuju priču i bez prelaska tih dvaju DLC-a je gotovo besmisleno skočit na dvojku, jer je skroz sve povezano. Samu main igru sam prešao za 16 sati, plus još rekao bih 8-10 sati ovih dvaju DLC-a. Dishonored je primjer kako level design i art direkcija nemoraju imat najbolja osvjetljenja, pa čak ni blizu dobrog dizajn likova i okoliša da bi ipak sve to izgledalo vrhunski! Ne sjećam se da sam ijednu igru u drugom prelasku progutao kao ovu?! Riješio GOTY verziju za 24 sata u nešto manje od četiri dana...



A sada na dvojku...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9