HCL.HR

Dragon Age 2

  • 124 Odgovora
  • 23188 Hitova
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #75 : 19. Prosinac, 2010., 12:08 »
Fejlaće, nastavak ide u potpuno drugom smjeru. Šteta  :wildboy:

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #76 : 21. Prosinac, 2010., 16:25 »
Zašto imam neki feeling da će igra opet biti u 90+ rangu, a sada su svi nekako jako pametni.
opet  :tired:

Sumnjam da ovo je ovo prava PC grafika posto nastavak u preporucenoj konfi trazi quad procesor, 4 gige rama te nvidiu ranga 460. Ovo je vjerojatno samo nekakav test level, nista posebno.
Sučelje, ne znam, ne patim za nekim vizualnim kerefekama te više volim minimalizam i jednostavnost tak da je meni sasvim ok.
The greatest teacher, failure is.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #77 : 22. Prosinac, 2010., 08:26 »
samo da opet ne bude onaj retardirani sustav pauze i klikanja tko sto i kad da napravi... to je meni tak zamorno... zelim fluidnu akciju a ne pauzu cim vidim nekoga da naklikam 14 spelova.... ma bit ce fail kao i jedinica :)

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #78 : 22. Prosinac, 2010., 10:38 »
samo da opet ne bude onaj retardirani sustav pauze i klikanja tko sto i kad da napravi... to je meni tak zamorno... zelim fluidnu akciju a ne pauzu cim vidim nekoga da naklikam 14 spelova.... ma bit ce fail kao i jedinica :)

Koji k*rac onda igras tu igru, konacno nakon ne znam koliko godina je netko napravio pošten rpg takvog sustava i sada bi ljudi od Dragon Age neki jebeni hack & slash. Ako ne voliš takav sistem borbe, igraj drugi žanr, a ne vajnat kako je igra failala.
Iako ovaj nastavak ima velike šanse da iznevjeri, jer koliko vidim slušali su idiote na svojim forumima koji vajnaju kako oni nemaju vremena za toliko razmišljanja, pauziranja, i koliko vidim to ćemo i sada dobiti, igru u kojoj ćemo udarat po lijevom i desnom kliku, tu i tamo neki spell baciti i to je to :(
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #79 : 22. Prosinac, 2010., 11:31 »
samo da opet ne bude onaj retardirani sustav pauze i klikanja tko sto i kad da napravi... to je meni tak zamorno... zelim fluidnu akciju a ne pauzu cim vidim nekoga da naklikam 14 spelova.... ma bit ce fail kao i jedinica :)

Koji k*rac onda igras tu igru, konacno nakon ne znam koliko godina je netko napravio pošten rpg takvog sustava i sada bi ljudi od Dragon Age neki jebeni hack & slash. Ako ne voliš takav sistem borbe, igraj drugi žanr, a ne vajnat kako je igra failala.
Iako ovaj nastavak ima velike šanse da iznevjeri, jer koliko vidim slušali su idiote na svojim forumima koji vajnaju kako oni nemaju vremena za toliko razmišljanja, pauziranja, i koliko vidim to ćemo i sada dobiti, igru u kojoj ćemo udarat po lijevom i desnom kliku, tu i tamo neki spell baciti i to je to :(

tko je rekao da igram? tebi se koncept svidja meni ne... odjebi s glupim komentarima kak su svi koji ne vole igru s pauziranjem idioti! i da meni je igra veliki fail zbog pauziranja (i nemogucnosti igranja bez pauziranja).. a ako nastave s istom formulom failat ce i drugi dio i njega cu preskociti... ocito me bk kakvo je tvoje misljenje o tome...

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #80 : 22. Prosinac, 2010., 14:06 »
Stvar je u tome da ti time tražiš da oni potpuno promijene gameplay.
Daj zamisli idiotarije da sada ide valve radit novi CS i svi zele cod od igre (primjer samo), kao da oni nemaju vremena ucit igrat par godina da nekog vraga mogu napraviti u igri.
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #81 : 22. Prosinac, 2010., 14:25 »
Dragon Age je od pocetka zamisljen kao spiritualni nastavak Baldur's Gatea tak da je ovakav sustav pause/play srž gameplaya. S druge strane, što se bojišnica malo ubrzala nije loše. Nekad mi se neda taktizirati kada se sukobljavam s nekoliko bandita.

Glede potrebnih 7GB na disku, valjda ste svijesni da ce jos četvrtina igre ici preko DLC-ova. ZA Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker je tezio oko 1.2GB.
« Zadnja izmjena: 22. Prosinac, 2010., 14:27 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #82 : 22. Prosinac, 2010., 16:08 »
@Deadwalker:

Mass Effect 2 je vec u startu bez DLC-ova trazio 18 GB za instalaciju.

@smigl, losa neinformirana osoba losih troll skillova
(kojeg je WoW ocito zatupio):

Avaj, da je igrao DA1, znao bi za Tactics sustav gdje likovima mozes postavljati uvjete kako da se ponasaju u kojim situacijama.
Doduse, malo je retardirano sto je broj slotova ogranicen levelom Tactics skilla, ali ionako ima mod koji odmah daje max skill slotove u pocetku igre, pa mozete iskombinirati bilo kako.

Primjer, vi ste mage i u pocetku igre poprilicno slabasni u bliskoj borbi. Ubacite svom DPS ili Tank warrioru uvjet da krene na bilo koga tko vas targetira.
Dakle, ne samo kad vam je netko u faci i vec vas napada, vec i kad vas AI uopce selektira kao protivnika.

Moguce je imati nekoliko varijacija Tactics postavki i cak natjerati likove da se prebacuju izmedu Tactics slotova ovisno o situaciji.
Primjer, ako je protivnik 1 ili vise rankova jaci od vas, Mage se sa Damager taktike prebacuje na neku koje ste prikladno nazvali Buff/Debuff.
Ako vam Mageu padne Mana ispod 25% i imate Drain Mana skill, to moze iskoristiti ako mu to namjestite umjesto Lirium potiona.
Ili, recimo vas Rogue. Ako je protivnik neki zesci boss poput zmaja ili Brood Mother gdje melee nije mudar ili je backstabbing nemoguc, Rogue se tako moze automatski prebaciti sa Melee na Ranged borbu i koristiti odmah prikladne skillove za to.

Tako da je definitivno moguce sastaviti party koji ce biti pripremljen na bilo koju situaciju i gdje prakticki ni nece biti potreban mikromenadzment.

Jedino sto jos nisam skuzio kako natjerati Rogue likove da automatski idu protivnicima iza leda, al' ae. Mozd' ima mod za to, nisam bas toliko trazio.
« Zadnja izmjena: 22. Prosinac, 2010., 17:12 Yuri »

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #83 : 22. Prosinac, 2010., 16:43 »
Malo mi je glup taj stav "bit ce kratka al ce biti puno DLC-ova". Je li DLC uopce dio igre? Da, neki su kul i imaju pricu i relativno dugi al ono... to se igra nakon sto zavrsis igru :wildboy: (tad i izlaze uglavnom).

I tak, ak je igra kratka, mora ostaviti predobar dojam da bih uopce razmislio o instaliranju DLC-a. A ak je kratka, manje je vjerojatno da ce biti tako dobar dojam.

Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #84 : 22. Prosinac, 2010., 17:17 »
Jedinica je težila duplo više bez ekspanzije te ijednog DLC-a. Ovo će vjerojatno trajat 20 sati, što je patetično za rpg. :wildboy:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #85 : 22. Prosinac, 2010., 17:18 »
Glavni lik ovdje prica. Znaci i manje od 20 sati :hiha:

Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #86 : 22. Prosinac, 2010., 17:21 »
Ako će sve ić po planu, već će Dragon Age 4 trajat ko jedan CoD. :hiha:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #87 : 22. Prosinac, 2010., 17:35 »
bar će imat multiplayer  :hiha:

koji neće biti co-op.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #88 : 22. Prosinac, 2010., 19:08 »
Opet, da sam sebe citiram,

Citat:
Glede potrebnih 7GB na disku, valjda ste svijesni da ce jos četvrtina igre ici preko DLC-ova. ZA Mass Effect 2 Lair of the Shadow Broker je tezio oko 1.2GB.

Zar ne vidite da su DLC-ovi budućnost SP-a kak god se vama to ne sviđalo? Kupite pola igre po punoj cijeni pa onda jos pola kroz dodatke.
A ljudi su se smijali kada je Bethesda prodavala za 1$ oklop za konja.

Preglup kontekst, al svejedno mi dobro zvuci sada ona izjava da "Sudbina ima smisao za ironiju"

Uglavnom, ti DLC-ovi će tek kroz idućih par godina uzet maha. Ovo do sada je ništa. Najbolji dokaz je Activision. Prodaju za 15€ nekoliko mapa. I zaraduju milijune na tome.
The greatest teacher, failure is.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Dragon Age 2
« Odgovori #89 : 22. Prosinac, 2010., 19:25 »
Daj nemoj pocinjati diskusiju o "buducnosti gejminga" :hihi:

Igra nije DLC. Ako je igra losa, ostaje losa i nakon DLC-ova. Ne kazem da ce DA2 biti los (jos :hiha:) ali DLC nije opravdanje za kratkocu ili ista.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9