HCL.HR

Dying Light

  • 165 Odgovora
  • 55123 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Dying Light
« Odgovori #120 : 08. Prosinac, 2015., 12:53 »
Stvarno najzabavnija i najbolja igra ove godine, nekako ko da je prosla ispod radara, a nije.

http://youtu.be/Iec3E5yJX7A


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dying Light
« Odgovori #122 : 14. Siječanj, 2016., 22:57 »

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dying Light
« Odgovori #123 : 16. Siječanj, 2016., 17:16 »
Mene je DL razočarao. Tehnički je fantastičan ali dosta toga fali. Kao što je priča, bolji coop (izuzev invaziji koje su superzabavne) i pametniji AI. Igra se ponekad ponaša retardirano kao i likovi iz priče. Obožavam zombije i draga mi je igra al ruku na srce trebalo je bolje koliko su utukli u nju. Što se tiče dlc-a imam osjećaj da je vrlo plitak. Gaženje istih glupih zombija s bagijem ne zvuči niti izgleda zabavno kao što bi trebalo biti.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dying Light
« Odgovori #124 : 16. Siječanj, 2016., 17:22 »
Mene je DL razočarao. Tehnički je fantastičan ali dosta toga fali. Kao što je priča, bolji coop (izuzev invaziji koje su superzabavne) i pametniji AI. Igra se ponekad ponaša retardirano kao i likovi iz priče. Obožavam zombije i draga mi je igra al ruku na srce trebalo je bolje koliko su utukli u nju. Što se tiče dlc-a imam osjećaj da je vrlo plitak. Gaženje istih glupih zombija s bagijem ne zvuči niti izgleda zabavno kao što bi trebalo biti.


KOnačno netko tko dijeli moje mišljenje!  :thumbs:
Igra dosadi nakon nekog vremena jer je priča plitka, a gameplay je strašno repetitivan.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dying Light
« Odgovori #125 : 16. Siječanj, 2016., 19:25 »
Okej ponavljaš se. :hiha2:

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dying Light
« Odgovori #126 : 17. Siječanj, 2016., 13:34 »
Nismo sami, masa ljudi je ostala razočarana. Očekivao sam dosta bolju igru od dead Islanda a na kraju nisam siguran da li je imalo bolja.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Dying Light
« Odgovori #127 : 17. Siječanj, 2016., 13:56 »
Nismo sami, masa ljudi je ostala razočarana. Očekivao sam dosta bolju igru od dead Islanda a na kraju nisam siguran da li je imalo bolja.

Ne fantaziraj

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Dying Light
« Odgovori #128 : 17. Siječanj, 2016., 15:16 »
Nismo sami, masa ljudi je ostala razočarana. Očekivao sam dosta bolju igru od dead Islanda a na kraju nisam siguran da li je imalo bolja.

Što te točno razočaralo? Ako možeš elaborirat. Meni je čisto ok bila igra, čak bih je svrstao u kategoriju iznenađenja, pošto nisam imao nikakva posebna očekivanja.

EDIT:  :bonk: sad vidio post gore
« Zadnja izmjena: 17. Siječanj, 2016., 16:58 weaponx »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Dying Light
« Odgovori #129 : 17. Siječanj, 2016., 16:35 »
Mislim da je igra sa ponudom open-world first person parkourom po meni napravila veliki korak naprijed u ovome žanru
a još kada dođe ovaj DLC sa vozilima, pa to će biti ludnica. Da, fali neka priča kvalitete TLOUa i sve su side-misije na istu foru
ali meni je igra bila zabavna dosta dugo, dok nisam otkrio vatrena oružja koja sam počeo previše koristiti pa mi je malo ipak
dosadilo kada sam pokušao igrati mačevima i polugama. AI nije u niti jednoj igri baš na nekoj razini ali ovdje mi je OK, ima
zombija koji su glupi kao kamen a ima i onih koji te brzo uhvate.
Samo kretanje po zgradama (pogotovo ono iz prve misije) je toliko oslobađajuće i uzbudljivo da je teško opisati.

Jedna od boljih igara sa zombijima koje sam igrao, sviđa mi se što sve izgleda nekako realno i očekivano u najezdi zombija.
Fali co-op ili neki sličan multiplayer mod kao onaj sa starih CODova ili Left4deada ali ja sam i ovako zadovoljan igrom.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dying Light
« Odgovori #130 : 17. Siječanj, 2016., 16:40 »
Imaš coop za ovu igru koji radi sasvim dobro.
Jedini problem je taj što se samo hostu spremi napredak u misijama, a tebi ne. I isto tako možeš uletiti u bilo koji dio priče kada ideš na coop čak i tamo gdje nisi došao pa imaš hrpetinu spojlera.
MP im je jedan od gorih sustava pogotovo kada igraš kao svemogući mutantski zombie a ljudi ti ne mogu ništa osim posvijetliti te sa UV svijetiljkom.
Igra je u početku zabavna, no nakon što sam 27h uložio u nju mogu reći da je među boljim zombie igrama, ali sam očekivao puno više u dijelu priče!
Nastanak zombija i itd.


Igra izgleda lijepo i ako zanemarimo velike poteškoće i gafove sa performansama u samim početcima mogu reći da je igra OK, ali mi se osobno ne sviđa.
I dalje mislim da je MP i COOP mogao biti puno bolje odrađen od ovoga što je sada u igri.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dying Light
« Odgovori #131 : 17. Siječanj, 2016., 17:39 »
Koji GAF? To što je Patch za igru došao nakon par dana? I što je nakon toga igra radila besprijekorno?

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Dying Light
« Odgovori #132 : 17. Siječanj, 2016., 19:40 »
Nismo sami, masa ljudi je ostala razočarana. Očekivao sam dosta bolju igru od dead Islanda a na kraju nisam siguran da li je imalo bolja.

Ne fantaziraj

Borba je u dead island bolja. U DL kao da mašeš tuđim rukama, jednostavno nije dobro.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Dying Light
« Odgovori #133 : 17. Siječanj, 2016., 20:03 »
Dead Island nije po ničemu bolji od Dying Lighta! Prešo sam obe i to su dva različita svemira.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Dying Light
« Odgovori #134 : 17. Siječanj, 2016., 20:07 »
Dead Island definitivno nije u ničem bolji od Dying Lighta.
Dying Light je daleko napredniji i bolji od Dead Islanda.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9