HCL.HR

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered

  • 31 Odgovora
  • 7810 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« : 25. Siječanj, 2015., 11:20 »


Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered serves as the definitive version of the supernatural murder mystery and (re)introduces the groundbreaking title to old and new fans alike. Key Upgrades: • High-definition Graphics — All of the in-game textures have been meticulously recreated in HD for mobile and desktop. • Full Controller Support — Support for Sony and Microsoft controllers for desktop platforms. • Live Graphics Comparison — Players can switch between the updated visuals and the original art assets with the touch of a button.


Citat:
Players can switch between the updated visuals and the original art assets with the touch of a button.

Ovo mi zvuči fantastično.
Meni je Fahrenheit jedna od najdražih igara koje sam odigrao.
Mnogi, ali baš mnogi su se dosta žalili na kraj, no meni je upravo on prekretnica i igru odgurnula u višu dimenziju.

Jedva čekam ovo zaigrat i voliob jako da to isto naprave i sa Heavy Rainom i Beyondom, te da obje igre budu predstavljene PC publici koje je stvarno mnogo.
Lucas Kane je fantastičan lik, čak boli nego što je to Ethanom Mars. Fahrenheit je prvotno zamišljen kao epizodna igra, pa mi je nekako lako za vjerovat da to i žele napraviti sa ovim remasterom.
Sumnjam da samo žele oživjet igru staru 9 godina, mislim da se ovdje radi o nečem puno većem.
« Zadnja izmjena: 25. Siječanj, 2015., 11:22 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #1 : 25. Siječanj, 2015., 11:24 »
Da, ovo je procurilo prije nego što je trebalo - mislim preko listinga na Amazonu.

http://achillingfeeling.com/ - tu je brojač još na 3 dana, pa će valjda za 3 dana objavit i kakve screenshote i službeno najaviti taj Remaster.

Naletih na ovaj screenshot na Neogafu:


Dolazi s Amazonovih servera, pa je valjda screens iz Remastered izdanja... toliko dugo to nisam igrao da ne znam jel ovo uopće izgleda bolje od originalne verzije. :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #2 : 25. Siječanj, 2015., 11:26 »
To je original verzija.
Igrao prije godinu i nešto.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #3 : 25. Siječanj, 2015., 11:40 »
A i djeluje tako, nemoš mi takvu grafiku nazvat remastered :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #4 : 25. Siječanj, 2015., 12:03 »
Vidjet ćeš kako ne mogu :hihi:

Realno, nije da je ovo itko tražio pa da su toliko sigurni da će im se isplatit pa da idu napravit neku super kvalitetnu remaster ediciju. Ili možda logičnije, da su izdvojili dosta vremena za nju pa neke stvari išli radit iznova (a ne samo peglat teksture), onda bi valjda lansirali igru i za konzole da pokriju veće troškove.

Ali većih troškova vjerojatno nema jer predviđam kako je ovo još jedan brzi pokušaj zarade.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #5 : 25. Siječanj, 2015., 12:39 »
To nema nikakvog smisla.
Igra nije iz 1995 nego iz 2005 i sumnjam da je vrijedna remasterizacije kao zasebna standalone igra.
Ili žele ponovo u pogon stavit epizodni koncept igre ili ovu remasterizaciju lansirat kao podlogu za nastavak igre i njene priče.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #6 : 25. Siječanj, 2015., 12:53 »
Šta pričaš ti frajeru :hihi:
Ponovo stavit u pogon epizodni koncept igre? Što ti to znači? Podijelit igru koja je bila cijelovita, na epizode - i onda ju lansirat epizodno premda već svi znaju kako ta priča završava? ......... To bi bila najgluplja ideja ikad.

Igre epizodnog formata rade se tako, između ostaloga, zbog načina financiranja. Recimo da tim ne može samostalno pokrit troškove razvoja čitave igre, pa mu prodaja epizoda - ili prodaja čitave igre prije nego je razvoj iste završen - donosi financije s kojima može nastaviti razvoj. Taktika kod Broken Agea je to pokazala - čak ni ona 3,4 milijuna od Kickstartera Double Fineu nisu bila dosta za dovršavanje igre pa su ju prepolovili na dvije epizode. I prodajom prve osigurali su si novce za dovršetak druge.

Kod igre koja je već dovršena, i koja je na kraju dovršena kao cjelina, koja bi poanta uopće bila, kakva korist - da ju se naknadno razdvaja na epizode, ajde mi reci?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #7 : 25. Siječanj, 2015., 13:01 »
Čuj njega.
Pa Indigo Prophecy je trebala biti prva epizoda. U prvotnom planu.
Kada je to bilo aktualno, današnji princip epizodnih igara nije bio ni u začeću.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #8 : 25. Siječanj, 2015., 13:11 »
Samo se nadam da ovime ispipavaju teritorij jer žele napraviti nastavak.
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #9 : 25. Siječanj, 2015., 13:17 »
Ma to te ja pitam :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #10 : 25. Siječanj, 2015., 13:42 »
Odlična vijest. Iz nekog razloga Fahrenheit nikad nisam prešao (jbg u ono vrijeme nisam prelazio sve igre koje započnem kao sada), tako da je ovo idealna prilika da ispravim tu grešku.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #11 : 25. Siječanj, 2015., 14:18 »
Pa Indigo Prophecy je trebala biti prva epizoda. U prvotnom planu.

Krivo si shvatio. Indigo Prophecy je trebao biti podijeljen na epizode, to je nešto sasvim drugo. Na kraju nije, i to je po meni jedan od razloga zašto su developeri usrali motku s tom igrom. Nećemo sad nazad na rasprave o našem neslaganju oko toga, ali po meni se u igri točno vidjelo to kako su se usred razvoja predomislili i odustali od tog epizodnog formata, vidjelo se baš na tome kako je priča fino tekla u početku, a onda tamo negdje u drugoj polovici ubacila u krešendo mod vjerojatno da se igra dovrši čim prije.

Citat:
The first season of Fahrenheit will offer 12 episodes over 12 months. The price of each episode will be around the price of a budget title.

To je bio originalni plan. Ali:

Citat:
The main problem is that our episodes are sold at a low price and manufacturers tend to ask publishers to maintain standard prices. If we can find an agreement with them, episodes will be sold the same way as on the PC. Otherwise, we will make bundles of three or more episodes to reach a more standard price. But we really hope that manufacturers will want to have low-priced, high-quality titles on their consoles.

Što se tada nije dogodilo. Od epizodnog formata odustalo se iz financijskih razloga.

Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #12 : 25. Siječanj, 2015., 14:43 »
Meh, nadao sam se novoj igri od Quantic Dreama a ne remasteru.
Screw you guys, I`m going home!

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #13 : 28. Siječanj, 2015., 22:54 »
Whaaat? Nisam za ovo čuo

Nadam se da će i heavy rain prebacit na pc :wildboy:

Što se tiče ove igre - prešao 2 put - ja sam isto jedan od onih koji misle da je prva polovica igre vrh, ostatak slabiji... Al unatoč tome i dalje sveukupno odlična igra.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered
« Odgovori #14 : 28. Siječanj, 2015., 23:02 »
Heavy Rain će uvijek ostat PlayStation ekskluziva. :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9