HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 159515 Hitova
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #480 : 05. Travanj, 2013., 23:22 »
Ne svida mi se ovo. Za sada.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #481 : 05. Travanj, 2013., 23:57 »
Meni sam nije jasno kakve veze ima Borderlands sa najn gegom :wildboy:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #482 : 05. Travanj, 2013., 23:58 »
/cut

Daj odrasti.


Uglavnom, navodno mjuza za Blood Dragon:

https://soundcloud.com/powerglove/powercore

Rula stih. Bas onako, 80's SF i to sve. <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #483 : 06. Travanj, 2013., 00:27 »
Pravi pogodak je ovo. Nikakav smećasti DLC koji donosi MP gluposti; spinoff po uzoru na Alan Wake ili Red Dead Redemption. :approve

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #484 : 06. Travanj, 2013., 00:39 »
Jos jedna potencijalna stvar iz soundtracka.
https://soundcloud.com/powerglove/warzone

Navlazen.

I jos jedna:
https://soundcloud.com/powerglove/sloans-assault

@Cole: American Nightmare je bio poprilicno meh, cak i los u usporedbi sa originalnim Alan Wake.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #485 : 06. Travanj, 2013., 01:48 »
Mislio sam atmosferičnost koja toliko odudara od originala, a opet donosi nešto novo, nešto sviježe.

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #486 : 06. Travanj, 2013., 09:29 »
Tako je, sve je to istina.
Stavka 31b iz Pravilnika o igrama jasno upućuje na to!  :hiha2:


:hihi:

Al Ixi i Zvone  imaju pravo.
Odkad ste svi postali tako serriousse? Zasto bi igre uvijek trebale biti mi smo deeppe spika, kuzim "strah" da bi se fransiza mogla razgranati, al to nije nuzno lose. Mozda se na kraju od ovog stvori potpuno novi serijal.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #487 : 06. Travanj, 2013., 10:05 »
Zamislite kad bi sljedeći CoD bio realističan kao ArmA izgubio bi 95% dosadašnjih fanova, ili obratno kada bi ArmA postala arkada kao CoD izgubila bi sve fanove. Bilo bi protesta na sve strane. Ja se ne zalažem za to da ako Dante promijeni boju kose da trebamo pisati peticiju, ali igre bi trebale imati svoj identitet i svoju ciljnu publiku na koju se treba fokusirati tj. pratiti reakcije dosadašnjih fanova i ispravljati nedostatke i uvoditi inovacije koje su fanovi predlagali. Tada bi svaki nastavak bio kvalitetniji od prethodnika. A ne kao Splinter Cell koji je previše otišao u akciju sa zadnjim dijelom jer su htjeli privući širu publiku a izgubili su mnogo dosadašnjih fanova. Primjer kvalitetnog dlc-a je The Missing Link za DE:HR koji predstavlja pravu nadogradnju na originalnu igru i kvalitetniji je od mnogih full igara.
« Zadnja izmjena: 06. Travanj, 2013., 10:09 Adam Jensen »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #488 : 06. Travanj, 2013., 10:09 »
:wildboy:

Jel tebe stvarno netko tjera pištoljem na čelu da odigraš ovo?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #489 : 06. Travanj, 2013., 10:36 »
Ne tjera me niko pištoljem da igram. Nije to problem, problem je što će malo po malo odvesti Far Cry u nekom drugom pravcu. Ako ovo bude izuzetak onda nije frka, ali ako  ostvari dobar komercijali uspjeh (a dobar komercijalni uspjeh ne znači da je igra kvalitetna) onda će oni pohlepnici iz Ubisofta okrenit čitav serijal u tom pravcu. Vidim kako mnoge moje omiljene igre polahko idu u nekom drugom (lošijem pravcu): Splinter Cell, Hitman itd. :wildboy:. Zar ne bi bilo bolje da urade dlc u stilu originala (s novom pričom, novih questova, možda neki novi otočić) tako da mi koji smo uživali u originalu (a većina je takva) imamo još nove zabave. Cole da li bi volio da je umjesto The Missing Linka (za koji znam da ti se svidio) izdat neki drugi dlc koji nije imao veze s Deus Ex-om. Isto tako što se tiče Alana Wakea, ne bi me čudilo da Alan Wake 2 bude u stilu American Nightmarea (koji je smeće ako ga uporedimo sa originalom). Nije mi jasno zašto developeri moraju mijenjati provjerenu formulu koja im je donijela veliki uspjeh.
« Zadnja izmjena: 06. Travanj, 2013., 10:45 Adam Jensen »

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #490 : 06. Travanj, 2013., 11:27 »
Tako je, sve je to istina.
Stavka 31b iz Pravilnika o igrama jasno upućuje na to!  :hiha2:
:loludara:

Nije mi jasno zašto developeri moraju mijenjati provjerenu formulu koja im je donijela veliki uspjeh.

Vjerojatno se boje da će ima doći kritičari i reči "Durr. Dajte malo originalnosti, ovo je samo kopija stvarne igre. Durr." Je*em vas blesava DLC-i su i izmišljeni da budu još malo od istoga, a ne da idu od njih kerefeke izvodit.

P.S. Nemoj niti pokušavat objasniti svoje razloge i problematiku Ixy / Zvone ekipi jer je to ko da ideš petogodišnjaku objašnjavat nuklearnu fiziku - uzaludno.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #491 : 06. Travanj, 2013., 11:39 »
A to je istina. :(

Mnogi su pokušavali, ali mi jednostavno ne ide u glavu. Nikako da shvatim što je taj DCL! :(

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #492 : 06. Travanj, 2013., 11:42 »
A to je istina. :(

Mnogi su pokušavali, ali mi jednostavno ne ide u glavu. Nikako da shvatim što je taj DCL! :(
DCL-Dabogda Crko Lupezu
Jasnije?

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #493 : 06. Travanj, 2013., 11:59 »
Ne znam koja je poveznica između ovog far crya i onog što je napravio hitman/SC? Far cry izbacuje dlc koji nema veze s originalnom igrom, dok su hitman i Splinter cell godinama stvarali sve kežualnije i kežualnije nastavke da prošire publiku i skroz promjenili igru.

Ovdje vam ostaje Far cry kojeg neće nitko dirat, al dobija se nešto sasvim drugačije i nepovezano, koje ukoliko bude dobro i popularno - će se odvojit kao posebna franšiza.

Ovo je zombie mod call of dutya. Počelo rendom i sad ga svi codovi imaju, al nije da se ljudi žale jer je priča sviha codova BAZIRANA NA ZOMBIJIMA. Jer nije.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #494 : 06. Travanj, 2013., 14:58 »
Citat:
DCL-Dabogda Crko Lupezu
Jasnije?

loooooooooool
A možda to znači Dionice Cipla i Liganja :mrgreen:

OT: Neću niš sudit dok ne izađe, meni osobno (ne govorim da ne valja i da će suckat ) su boje malo preneonske i presvijetle bar sudeći po skrinsima.
« Zadnja izmjena: 06. Travanj, 2013., 17:17 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9