HCL.HR

Far Cry 3

  • 614 Odgovora
  • 160514 Hitova
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #270 : 10. Prosinac, 2012., 16:16 »
Da ali Ubisoft voli prodavati loj pod bubrege.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #271 : 10. Prosinac, 2012., 18:20 »
Radi se na patchu koji će omogučiti toliko traženo isključivanje HUD-a.

[Kotaku]

Ranije postao na nekoj stranici. Kolega to ručno napravio preko fajlova.  :approve :ementaler:

Yep eo prelazim ponovno zato sto mi treba footage za video koji radim. Radi 100%, sve je cisto, jedino je problem sto moras spamat tipke misa i tastature tijekom quick time eventova zato sto nevidis sta trebas stisniti :D

To ti je DLL file samo prekopiras and you're good to go :)

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #272 : 11. Prosinac, 2012., 08:46 »
Ranije postao na nekoj stranici. Kolega to ručno napravio preko fajlova.  :approve :ementaler:

Ovo radi Ubisoft, službeno znači.

jedino je problem sto moras spamat tipke misa i tastature tijekom quick time eventova zato sto nevidis sta trebas stisniti :D

To će biti riješeno ovim patchom, biti će moguće isključit svaku stavku HUD-a posebno.

Nego, na stranu snimanje gameplaya i sl., ne kužim zašto ljudima smeta hud. Koliko sam vidio do sada, jedina stvar koja je stalno aktivna je mapa,
ništa drugo mi nije upalo u oči kao obstruktivno niti mi je to umanjilo imerziju.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #273 : 11. Prosinac, 2012., 10:23 »
čak ni sive siluete neprijatelja iza objekata?

wtf je s time?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #274 : 11. Prosinac, 2012., 10:49 »
Igra je dosadna nakon osvajanja outpostova. Jedino u što se da pucati su ti REYKJAVAT frajeri, kojih je također premalo i koji su u vašem timu  :hiha: Outpostovi pusti. Aktivnost se podigne dok ste u nekom vozilu, ali i dalje je to slabo... Jedini izvor pucačke zabave su zapravo ona crvena kamenja koja pokrenu pucačku misiju s tim da ste ograničeni oružjem koje ćete koristit.

Naravno, lutanje i istraživanje je i dalje moćno, ali nema prijetnji pa eto, outpostove rješavajte kad vam igra dopizdi


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #275 : 11. Prosinac, 2012., 10:49 »
čak ni sive siluete neprijatelja iza objekata?

wtf je s time?

To je kada su ti sjene i PFX na bilo kojoj postavci ispod High.
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2012., 10:59 Shazaam »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #276 : 11. Prosinac, 2012., 21:55 »
Možda sam malo pretjerao kada sam rekao da za kompletiranje igre potrebno nekakvih 60-ak sati, ali nisam puno ni fulao s obzirom šta mi je još ostalo. Prešao sam glavnu priču za 34 sata i jako sam zadovoljan kako ona završava iako imam dosta jaku primjedbu na neke stvari što se tiče main questa. Završni sat i pol glavne priče rulaju baš jako i sviđa mi se što je kraj ispao nekako neočekivano neznam kako bi se uopće izrazio, uglavnom alternativan totalno nečemu što sam očekivao. Ostalo mi je za poriješavat i kompletirat sigurno 10-ak sati. Ostavio sam si dosta outposta, pa mi neće biti dosadno u tranziciji po mapi.

Nakon prelaska dojmovi su čvrsti i jako visoki. Najbolji FPS zadnjih ohoho godina. Ne usudim se reći najbolji ikad, ali tu je negdje. Najčvršći GOTY ove godine i vrlo vjerovatno će pobrat nagrade u jako puno kategorija - sasvim zasluženo. Igra nije možda savršenstvo u svakom segmentu, ali kao cijelina dijeluje kao najbolji Ubisoftov proizvod ikad, užasno kvalitetna igra rekao bih. Sve funkcionira onako kako bi trebalo, a prelijepa prezentacija je samo dodatna šminka na odlično koncipiranu igru i poliranje fino zaokruženog gotovog proizvoda. Ono što je najbitnije da igra u tih svojih nekakvih 25-50 sati u kojih je se može završiti nikad ne dosadi, baš uvijek ima nešto što te može odvuć i od side i od main misije. Igra definitivno zaslužuje kupnju. U nastavku pročitajte tekst i to samo oni koji ste kompletirali igrinu priču. Za mene u vrhu žanra i općenito jedna od najboljih igara odigranih ikada.

Već sam ranije spomenuo kako je Vaas možda premalo iskorišten u igri. Nadam se možda kakvom DLC-u gdje bi se opet on pojavio ili čak možda kao igriv lik. Nešto najbolje ikad u gamingu što se tiče negativaca, barem što se mene tiče. Kraj sam Hoytom izvlači malo njegovu ulogu, koja je u najmanju ruku najsporednija u igri, a na kraju čovjek ukrade Vaasu ulogu glavnog negativca. Sam nacista je savršen bio, umirao sam na one njegove JA šprehe. Odlično frajer izgleda i njegova pozadinska priča također rula. Kraj sa Citrom je dosta dobar, odlučio sam biti dobar i spasiti svoje.

Ono što mi baš nije sijelo, odnosno smatram da je moglo biti puno epskije i kulnije, a to je ubojstvo Hoyta i Vaasa. Ne kažem da je loše izvedeno, ali mi je pomalo zasmetalo to što je to sve izvedeno u halucinaciji, a možda je mogao biti jači efekt da su to sve složili na isti način, ali bez halucinacije, ali ajde ima smisla, gljive ljude, doktor ovo ono. U neku ruku i rula taj način, ali nezz. Savršeno je, a u biti nije. Sjebano.


96

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #277 : 11. Prosinac, 2012., 22:07 »
Možda sam malo pretjerao kada sam rekao da za kompletiranje igre potrebno nekakvih 60-ak sati, ali nisam puno ni fulao s obzirom šta mi je još ostalo. Prešao sam glavnu priču za 34 sata i jako sam zadovoljan kako ona završava iako imam dosta jaku primjedbu na neke stvari što se tiče main questa. Završni sat i pol glavne priče rulaju baš jako i sviđa mi se što je kraj ispao nekako neočekivano neznam kako bi se uopće izrazio, uglavnom alternativan totalno nečemu što sam očekivao. Ostalo mi je za poriješavat i kompletirat sigurno 10-ak sati. Ostavio sam si dosta outposta, pa mi neće biti dosadno u tranziciji po mapi.

Nakon prelaska dojmovi su čvrsti i jako visoki. Najbolji FPS zadnjih ohoho godina. Ne usudim se reći najbolji ikad, ali tu je negdje. Najčvršći GOTY ove godine i vrlo vjerovatno će pobrat nagrade u jako puno kategorija - sasvim zasluženo. Igra nije možda savršenstvo u svakom segmentu, ali kao cijelina dijeluje kao najbolji Ubisoftov proizvod ikad, užasno kvalitetna igra rekao bih. Sve funkcionira onako kako bi trebalo, a prelijepa prezentacija je samo dodatna šminka na odlično koncipiranu igru i poliranje fino zaokruženog gotovog proizvoda. Ono što je najbitnije da igra u tih svojih nekakvih 25-50 sati u kojih je se može završiti nikad ne dosadi, baš uvijek ima nešto što te može odvuć i od side i od main misije. Igra definitivno zaslužuje kupnju. U nastavku pročitajte tekst i to samo oni koji ste kompletirali igrinu priču. Za mene u vrhu žanra i općenito jedna od najboljih igara odigranih ikada.

Već sam ranije spomenuo kako je Vaas možda premalo iskorišten u igri. Nadam se možda kakvom DLC-u gdje bi se opet on pojavio ili čak možda kao igriv lik. Nešto najbolje ikad u gamingu što se tiče negativaca, barem što se mene tiče. Kraj sam Hoytom izvlači malo njegovu ulogu, koja je u najmanju ruku najsporednija u igri, a na kraju čovjek ukrade Vaasu ulogu glavnog negativca. Sam nacista je savršen bio, umirao sam na one njegove JA šprehe. Odlično frajer izgleda i njegova pozadinska priča također rula. Kraj sa Citrom je dosta dobar, odlučio sam biti dobar i spasiti svoje.

Ono što mi baš nije sijelo, odnosno smatram da je moglo biti puno epskije i kulnije, a to je ubojstvo Hoyta i Vaasa. Ne kažem da je loše izvedeno, ali mi je pomalo zasmetalo to što je to sve izvedeno u halucinaciji, a možda je mogao biti jači efekt da su to sve složili na isti način, ali bez halucinacije, ali ajde ima smisla, gljive ljude, doktor ovo ono. U neku ruku i rula taj način, ali nezz. Savršeno je, a u biti nije. Sjebano.


96

Slažem se. Evo, osobno uopće nisam FPS igrač, može me neka FPS igra okupirati na 2-3 sata, ali ne više od toga. Far Cry 3 me apsolutno osvojio. Definitivno u top 20 najboljih odigranih igara.

Jedina zamjerka igri su NPC klonovi, mogli su dodati malo varijeteta.
« Zadnja izmjena: 11. Prosinac, 2012., 22:10 Shazaam »

Odg: Far Cry 3
« Odgovori #278 : 12. Prosinac, 2012., 22:40 »
saveovi mi se izbrisali sami od sebe.  :(
mogu ih ikako vratit?

EDIT: ugasio firefox i torrent odjednom mogu nastavit gdje sam stao?  :solidus:
« Zadnja izmjena: 12. Prosinac, 2012., 22:42 Skitnica »

*

dado01

  • *
  • 105
  • no time for money
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #279 : 13. Prosinac, 2012., 07:45 »
saveovi mi se izbrisali sami od sebe.  :(
mogu ih ikako vratit?

EDIT: ugasio firefox i torrent odjednom mogu nastavit gdje sam stao?  :solidus:


hahahahahaha
 :loludara:
torrent je to što ti pojede saveove  :hihi:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #280 : 13. Prosinac, 2012., 13:25 »
čak ni sive siluete neprijatelja iza objekata?

wtf je s time?

To je kada su ti sjene i PFX na bilo kojoj postavci ispod High.

nemože bit

sad gledam malo, šta nije to efekt kad uzmeš neke droge?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #281 : 13. Prosinac, 2012., 18:56 »
Sivkasto-smeđkaste siluete neprijatelja na zidovima nije niti bug, nisi posljedica low postavki grafike, nego feature u igri da nam olakša malo. Ali koliko god mi to olakša pronalaženje neprijatelja, malo i ubija gameplay...

Također postoji onaj neki ANIMAL nešto, ona žuta injekcija, kad si to štrcnemo u sebe onda vidimo te siluete za životinje.
"Women don't respect salad eaters."

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #282 : 13. Prosinac, 2012., 19:26 »
i ne možeš to isključit?

ono, stvarno je po defaultu tako? nije do droga ili neki skill koji otključaš?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #283 : 13. Prosinac, 2012., 19:35 »
siluete vidiš tek nakon što obilježiš neprijatelja kamerom il snajperom. Jel to tolika drama?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Far Cry 3
« Odgovori #284 : 13. Prosinac, 2012., 19:38 »
e pa tako već, prihvatljivo. mislio sam da je po defaultu tako jer ima igara takvih. a totalno ubija >imerzivnost<.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9