HCL.HR

Fifa 10

  • 130 Odgovora
  • 36310 Hitova
*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #60 : 28. Rujan, 2009., 22:09 »
ne budi dosadna pizdica i čekaj izlazak konačne igre za svoje homoseksualne "dokaze".  :thumbs:

poređivanje ove dve igre preko 2 demoa je ono,retajno

Dosadan sam ti? Uuuu jebote....
I poredim dva demoa, a ne dvije igrice. I jedan posve logican zakljucak za popravak nekih stvari od demoa pa do konacne verzije jednostavno nema vremena. Mislim ako u 4. godine nisu to uspjeli popravit, sad ce to kao sredit u 4. tjedna?

P.S.
Zasto ovaj forum nema ignore funkcije pa da ne moram gledati postove od debila poput solidusa? :(

Odg: Fifa 10
« Odgovori #61 : 28. Rujan, 2009., 22:17 »

Imate na torrentima fifu 2010 pa neka skidanje počne. :clap: :clap:
Ja sam skinuo i radi.Prejebena je FIFA. \:D/ :piva: :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Fifa 10
« Odgovori #62 : 28. Rujan, 2009., 22:17 »
glup si ko i ovak krkan na slici  :chair:

Odg: Fifa 10
« Odgovori #63 : 28. Rujan, 2009., 22:20 »
ne budi dosadna pizdica i čekaj izlazak konačne igre za svoje homoseksualne "dokaze".  :thumbs:

poređivanje ove dve igre preko 2 demoa je ono,retajno

Dosadan sam ti? Uuuu jebote....
I poredim dva demoa, a ne dvije igrice. I jedan posve logican zakljucak za popravak nekih stvari od demoa pa do konacne verzije jednostavno nema vremena. Mislim ako u 4. godine nisu to uspjeli popravit, sad ce to kao sredit u 4. tjedna?

P.S.
Zasto ovaj forum nema ignore funkcije pa da ne moram gledati postove od debila poput solidusa? :(

samo kažem tupsone da ne uspoređuješ mrtve demoe i ne kenjaš
ionako sam čuo da je demo iz 7. mjeseca il neš...watever
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Fifa 10
« Odgovori #64 : 28. Rujan, 2009., 22:27 »
Zašto se ne smije uspoređivat demoe?  :wildboy:

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #65 : 28. Rujan, 2009., 22:29 »
samo kažem tupsone da ne uspoređuješ mrtve demoe i ne kenjaš

Njet. Nisi ti nista samo rekao, vec si uredno izvrijedjao. A kako vidim, do se ovdje jako lijepo dopusta od strane admina, pa ne kontam zasto ne bi i ja debila vrijedjao ?  =D>

I zasto da ne usporedjujem dva demoa? Jer si ti to rekao? Daj jebote, mrzim inace fanboyove, a sad ce PES topic dobit par kvalitetnih video uradaka cisto da dignemo i ostale fanboyove na noge :kava:

P.S.
cuj zasto se ne smiju usporedjivati dva demoa. Coz god all mighty solidus has spoken :hug

Odg: Fifa 10
« Odgovori #66 : 28. Rujan, 2009., 22:35 »

Citat:
Njet. Nisi ti nista samo rekao, vec si uredno izvrijedjao.

 baš si pipi OLOLOLO

Zašto se ne smije uspoređivat demoe?  :wildboy:

ne, smije se uspoređivat demoe al nemoš baš zaključivat o finalnom proizvodu jelte, to sam pokušao nekako reći...neznam  :solidus:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #67 : 28. Rujan, 2009., 22:37 »
Kiddy fanboy, eno ti PES topica pa nastavi tamo davati 'strucne' komentare  :hug

Odg: Fifa 10
« Odgovori #68 : 28. Rujan, 2009., 22:40 »
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Fifa 10
« Odgovori #69 : 02. Listopad, 2009., 20:34 »
loooool, morah ovo linkat:

http://max.tportal.hr/FIFA-10-Video_5814_0__0.aspx

lik (nećemo imenovat) je PC verziji dao maksimalnu ocjenu uz komentar da je to "najrealniji nogomet na svijetu"  :kava:
neznam, da se radi o konzolaškim verzijama, možda. no tko još igra fifu s tipkovnicom i mišem?

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #70 : 04. Listopad, 2009., 00:44 »
Naigrao se full verzije. Kao i prosle godine kod fifa09, i ove godine je sama igra puno bolja od demoa. Igrao i PES full verziju, i moram priznati da sam iznenadjen jerbo je igra osjetno bolja od demoa. Jedino su golmani i dalje katastrofalni.. No ne mogu bas suditi jerbo sam pes-a odigrao samo dvije utakmice. Ko ce igrati pes pored fife10? :)

Pricam o ps3 verzijama, da ne bi bilo zabune...

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Fifa 10
« Odgovori #71 : 04. Listopad, 2009., 16:16 »
Ma meni ta fifa nikako ne lezi kao simulacija....Bar sto se tice na pc-u. Na kolzolama druga prica...

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Fifa 10
« Odgovori #72 : 07. Listopad, 2009., 14:20 »
Najbrže prodavana sportska igra ikad


Prodaja očito ne ide loše :)

Jel igra još tko, dojmovi?

*

Hann

  • *
  • 126
  • Oink Poink
    • Virtual-Gamer
Odg: Fifa 10
« Odgovori #73 : 07. Listopad, 2009., 15:39 »
Evo ja vec par dana tuchem do iznemoglosti. Ovo je jednostavno bolest od igre, nista drugo doli bolest od igre. Duel igra je fantasticna, pass igra takodjer. A poseban dojam na mene je ostavila fizika lopte prilikom shuta. To je jedini segment di je PES do sada bio osjetno jachi, no ne vise, jer eto i to su momci usavrsili.

No iako su golmane popravili, i dalje su blesavi kad triba loptu pokupit. Jednostavno su ukopani u svojih 5m i to'e to. Igri nakon 50ak utakmica nalazim samo tu zamjerku, i iskreno, tko god da voli nogomet, neka odigra 5-6 utakmica ove fife ali na konzolama, ne na pc-u... Zarazit ce se kao i ja  :ave:

*

neo

  • *
  • 55
Odg: Fifa 10
« Odgovori #74 : 07. Listopad, 2009., 16:38 »
igrao na pc-u i igra je bolja nego u predhodnim godinama, ali daleko od toga da je igra dobra.
i na najtezem nivou ne mozes izgubiti utakmicu, prelagano je, pa nije ni zanimljivo za igranje ako ne igras sa nekim...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9