HCL.HR

FIFA 11

  • 224 Odgovora
  • 41151 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: FIFA 11
« Odgovori #180 : 10. Listopad, 2010., 16:17 »
evo ja igram sa vlastitim igračem, uzeo 2. bundesligu, s 1820(il tak neš) Munchenom :mrgreen:

Napadača igram, i evo upravo promaknut za kapetana rezervne momčadi \:D/
"Women don't respect salad eaters."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 11
« Odgovori #181 : 10. Listopad, 2010., 16:28 »
Moja recenzija FIFA11 PC  :ementaler:  :thumbs:

Odg: FIFA 11
« Odgovori #182 : 10. Listopad, 2010., 17:50 »
igra meneđer mod s tottenhamom, na world cup težini (4/5 jel), trenutno 6-ti, nekih 5-6 utakmica do kraja. nemam sreće jebene.  :wildboy:

maloprije 3-3 sa sunderlandom, 3 najgluplja gola na svijetu, a inače fejlam zabit konstantno. al ae, ako ne dobijem otkaz bit će bolje sljedeće sezone.

igram 4-1-4-1:


                        suarez

     bale - kranjčar- modrić -lennon

                    huddlestone

a.cole (<3)- king - david luiz - čorluka

                        gomes

klupa:
pletikosa, kaboul, sandro, van der vaart, dos santos, defoe
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 11
« Odgovori #183 : 10. Listopad, 2010., 17:52 »
samo si colea kupio  :(

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 11
« Odgovori #184 : 11. Listopad, 2010., 10:03 »
jel ima fifa izmišljene igrače?  :(

i jel se ml stalno loopa il ima neki KRAJ?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: FIFA 11
« Odgovori #185 : 11. Listopad, 2010., 10:52 »
samo si colea kupio  :(
suarez igra u totennhama? i mali ambiciozni stoper david luiz ? :(
kupio još nekog zadnjeg veznog al siše tak da je odjeban. :(

a i imam milijun para al nisam ništa stiga kupit jer mi je proletio ovaj period za transfer.


@grga: a ono, mora imat valjda. manager mod traje 25 sezona ( bar je tako bilo na 10, nisam baš gleda ovde) al je šema da si MENEĐER, nisi vezan uz klub ko u pesu, pa moš minjat klub nakon sezone (1-2-3.., il kad dobiješ otkaz), a ovisno o reputaciji koju imaš bolji klubovi će te tit zaposlit. tak da imaš AČIVMENTE ( :hiha:) tipa osvojit sve lige petice, dovest klub iz 2-3(čak mislim da ima i četvrta engleska) i osvojit naslov etc.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 11
« Odgovori #186 : 11. Listopad, 2010., 11:09 »
ma nisam ove pročitao  :D

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: FIFA 11
« Odgovori #187 : 11. Listopad, 2010., 19:47 »
ok ovo je neka zajebancija...

trčim sam prema golu, protivnik mi dokliže iza leđa, ili sa strane, pokosi me, i kao, nije prekršaj, oduzimanje lopte.... I tako od 10 prilika za gol 8 put me sruši, i nikad ništa... Takav nogomet u životu nisam vidio
"Women don't respect salad eaters."

*

faca_sk

  • **
  • 184
  • 4ever2gether
Odg: FIFA 11
« Odgovori #188 : 11. Listopad, 2010., 19:51 »
ok ovo je neka zajebancija...

trčim sam prema golu, protivnik mi dokliže iza leđa, ili sa strane, pokosi me, i kao, nije prekršaj, oduzimanje lopte.... I tako od 10 prilika za gol 8 put me sruši, i nikad ništa... Takav nogomet u životu nisam vidio

blago tebi.. meni sudi sve živo i dijeli žute bez veze o.O
.. onak ukližem na loptu u svom šesnajstercu i lik svira penal  :wildboy:
Dok nema lava u indexu, za mene je labud kralj životinja

Odg: FIFA 11
« Odgovori #189 : 11. Listopad, 2010., 20:05 »
jep. i ovaj prekršaj na šimuniću prekjučer je bio čisti penal.  :tired:

ono, komp je bot, nikad ne falije, sudi milimetarska zaleđa. pogledajte usporenu snimku il neki kurac pa ćete vidit.  :wildboy:
il ste isključili faule u opcijama.  :wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: FIFA 11
« Odgovori #190 : 11. Listopad, 2010., 20:15 »
Al onak, trčim prema golu, gol šansa, ovaj mi ukliže sa strane i ko krušku me potepe... ništa, samo prekršaj sudi. A ja ovom ukližem, malo lik zazetura al ne padne i crvendača dobim... mislim da se budu ljudi na ovo žalili pa da će neki peč to ispravit :wildboy:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: FIFA 11
« Odgovori #191 : 11. Listopad, 2010., 20:19 »
Ovisi ti o sucu. Neki su blaži, neki pak stalno zaustavljaju igru i dijele žute na svaki dodir.

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: FIFA 11
« Odgovori #192 : 11. Listopad, 2010., 21:16 »
ok, ovo da oni svaki put ukližu s leđa i uspiju odnest loptu, to nema veze o sucu, to su stvarno botovi koji znaju u kojem djeliču sekunde uklizat, kako uklizat...

i zakon, prije tekme imam reputaciju cca 91, odradim tekmu, zabim 2 gola, uspunim sva 3 zahtjeva za tekmu, i reputacija mi se smanji na 89 :fpalm: :fpalm: :fpalm:
"Women don't respect salad eaters."

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 11
« Odgovori #193 : 11. Listopad, 2010., 21:29 »
 :tired: što se tiče faulova, suci su odlični, ja neznam kaj tebe muči, negdje sam pročitao da ima 30tak sudaca i da svi imaju svoje kriterije i to je fenomenalno, a ovo s ocijenam, to nije kao neka fiksna reputacija, više kao mogućnosti iliti spremnost, koja zavisi o formi/snazi trenutnoj

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: FIFA 11
« Odgovori #194 : 12. Listopad, 2010., 07:05 »
ne kritiziram suce, odlični su, nego protivnički AI koji ti ukliže S LEĐA kad si u gol prilici, i u 8 od 10 slučajeva ti uspješno izbije loptu! Ej, šprintaš i on ti iza leđa ukliže i izbije loptu, naravno da pritom i tebe potepe ko kokicu. Ali to je onak nemoguče, u životu nisam na terenu vidio da u punom šprintu netko nekom s leđa ukliže i starta na loptu, bez da na ovom napravi opravdani prekršaj.

Da se razumijemo, NE PLJUJEM igru, igra je predobra, ovako u Fifi ili PES-u nisam uživao zadnjih 6 godina. 1. sezone sam prešo pola, najjači sam igrač u ekipi, jedino šta moji felšaju pa jako često izjednačeno odigramo, negdje mi je ekipa na sredini ljestvice. Dosad sam možda 1 tekmu samo izgubio. Al nema mi ljepše tekme kad asistiram za gol i onda dam još jedan. Jednu tekmu smo dobili 5:0, hat trick sam zabio i još asistirao za jedan, ma milina \:D/ Al zato zna bit kriza pa da po 2-4 tekme nemrem ni zabit ni asistirat.

Nego, kad mi je moguč neki transfer u drugi klub? Jerbo mislim da imam predispozicije za neku jaču ligu, trenutno sam u 2. bundesligi.
« Zadnja izmjena: 12. Listopad, 2010., 07:10 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9