HCL.HR

FIFA 14

  • 381 Odgovora
  • 122575 Hitova
*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: FIFA 14
« Odgovori #240 : 05. Listopad, 2013., 20:59 »
jebemu boga. opet su udarci glavom op. napokon ispravili to u fifa 13 i sad opet. primio 3 gola iz 3 jednaka centaršuta i pozicije.

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: FIFA 14
« Odgovori #241 : 13. Listopad, 2013., 20:45 »
Bio na rodendanu kod frenda koji ima orginal FIFA 14. Posto je to bio Playstation 3, a ne PC, ja sam bio ultra noob. Stavili smo na Legendary, 6 min i krenuli.

Nisam imao sanse protiv njega. Non stop se dogadalo, on meni uzme loptu ja njemu, on meni, ja njemu. Dok nije dosao gol nekako. I to iz kornera, a ne da me je presao, jer ni on nije bas profic, pa je bilo pretesko nekog samo zaobic.

Takoder, primjetio sam kako je teze dodati, mnogo teze nego u FIFI 12 koju sam imao. Par puta mi se dogodilo da sam stisnuo X do kraja da dodam s golmanom, no lopta je dosla do igraca i samo prosla. :fpalm:

Grafika. Neznam je li televizor, FIFA14 ili je takva grafika na Playstationu 3. Uzas. Jedva se vidio koji je koji igrac iz zraka. Ako su neka 2 imala istu kosu nemoguce ih je bilo prepoznati. Izbliza, slova izgledaju kao da je netko uzeo kist i napisao MESSI. Stvarno neznam je li to do televizora ili do FIFE ili do Playstationa 3. Jer sam inace PC gamer. Imam i dobar kompjuter, tako da je uvijek bilo se na max :D


Moja ocjena: 5/10
« Zadnja izmjena: 13. Listopad, 2013., 20:47 RaZiii »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 14
« Odgovori #242 : 13. Listopad, 2013., 21:06 »
:tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #243 : 13. Listopad, 2013., 21:59 »
Uf, nabavio nekidan i iako mene neke stvari ne smetaju, ovo je najnenapredovanija FIFA unazad 5 godina.
Baš nula inovacija, što govori da nas je sve izjeba izostavljanje PC platforme iz next gen sheme. Što naravno znači da ću i dalje igrat igru i riportat kao i uvijek. <3

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: FIFA 14
« Odgovori #244 : 14. Listopad, 2013., 13:36 »
Ja mislim da je ovo godine FIFA losija od PES-a,kako vi mislite? :solidus:

Odg: FIFA 14
« Odgovori #245 : 14. Listopad, 2013., 13:45 »
Ja mislim da je ovo godine FIFA losija od PES-a,kako vi mislite? :solidus:

aha i ja isto tak mislim pogotovo ako još nemaš profi tastaturu i miša za igrati recimo onda neznaš koja je gora \:D/

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: FIFA 14
« Odgovori #246 : 14. Listopad, 2013., 13:56 »
Kako mos sa tastaturom igrat :fpalm: i ja igram na PC samo spojim dzojstik i igram...

Odg: FIFA 14
« Odgovori #247 : 14. Listopad, 2013., 17:29 »
Bio na rodendanu kod frenda koji ima orginal FIFA 14. Posto je to bio Playstation 3, a ne PC, ja sam bio ultra noob. Stavili smo na Legendary, 6 min i krenuli.

Nisam imao sanse protiv njega. Non stop se dogadalo, on meni uzme loptu ja njemu, on meni, ja njemu. Dok nije dosao gol nekako. I to iz kornera, a ne da me je presao, jer ni on nije bas profic, pa je bilo pretesko nekog samo zaobic.

Takoder, primjetio sam kako je teze dodati, mnogo teze nego u FIFI 12 koju sam imao. Par puta mi se dogodilo da sam stisnuo X do kraja da dodam s golmanom, no lopta je dosla do igraca i samo prosla. :fpalm:

Grafika. Neznam je li televizor, FIFA14 ili je takva grafika na Playstationu 3. Uzas. Jedva se vidio koji je koji igrac iz zraka. Ako su neka 2 imala istu kosu nemoguce ih je bilo prepoznati. Izbliza, slova izgledaju kao da je netko uzeo kist i napisao MESSI. Stvarno neznam je li to do televizora ili do FIFE ili do Playstationa 3. Jer sam inace PC gamer. Imam i dobar kompjuter, tako da je uvijek bilo se na max :D


Moja ocjena: 5/10

Dam se kladit da tv nema hdmi ?

Odg: FIFA 14
« Odgovori #248 : 14. Listopad, 2013., 17:41 »
Kako mos sa tastaturom igrat :fpalm: i ja igram na PC samo spojim dzojstik i igram...
ja igro fifu na tipkovnici uvijek , tek sam poceo igrat s joystickom na fifi 13 jer su iz nekog razloga kontrole bile skroz sjebane, sve kontrole su bile tamo na brojevima desno na tipkovnici , nije se moglo mijenjat :hihi:
al dobro, svako ima svoje misljenje, ne kazem nit da je lose na joysticku, samo sto se ja oduvijek igram na pc-u pa eto, navika.

Uf, nabavio nekidan i iako mene neke stvari ne smetaju, ovo je najnenapredovanija FIFA unazad 5 godina.
Baš nula inovacija, što govori da nas je sve izjeba izostavljanje PC platforme iz next gen sheme. Što naravno znači da ću i dalje igrat igru i riportat kao i uvijek. <3
zato i ja ne mislim kupit ovu igru, a pogotovo jer ce izostavit nextgen verziju za PC. ili nece?
al sto ti mislis o igri, ako zanemarimo inovacije?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: FIFA 14
« Odgovori #249 : 14. Listopad, 2013., 17:42 »
Nasty rabbit moguce, jer je grafika bila totalni S***.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #250 : 14. Listopad, 2013., 21:41 »
SEASON 13/14 - REPORT (5/5 DIFFICULTY, 4 MIN HALF-TIME)





PLAYERS, TRANSFERS AND NEWS

Preuzevši klupu Hammersa zbog višemjesečnog odsustva bolesnog Sam Allardycea, ispred mene našao se izazov da klub uzemljim u sredini tablice Premiershipa, te da dovedem u oba kupa West Ham u završnicu. Budući da novčana inekcija kluba nije visoka, morao sam pomno razmisliti koga sve mogu i želim dovesti. U pripremnim utakmicama, nisam baš impresioniran mogućnostima pojedinih igrača. Pritom mislim na Carrolla, Kevina Nolana te napadača Maïga. Nekako su limitirani u odnosu na moju viziju nogometa pa sam odmah morao posegnuti kasu i dovesti par igrača s kojima bi mogao računati na svoje ciljeve. Prvi želja je bio Srna koji je dosta tehnički potkovan i čvrst da drži desni bok na kojem sam bio kratak. Postojećim igračima sam više manje zadovoljan osim ovih koje sam spomenuo. Najviše zadovoljstva mi pruža Matt Jarvis - sjajan trkač i dribler, Petrić koji je ujedno i najbolji igrač kluba (tehnički sjajan, sa odličnim finišing atributima) te Diame koji je polivalentan ofenzivac koji defanzivne zadatke jednakom lakoćom riješava. Da bi Petrić imao više prostora i odmora, otišao sam u Milan po Robinha te ga doveo za jednaku svotu kao i Srnu. Njima u napadu pridružio i mladog talijanskog napadača Verone Ragatzua. Naizgled mlada i perspektivna momčad koja možda može i više od sredine tablice. Ljetni prelazni rok sam obavio poprilično glatko.



CAPITAL ONE CUP & FA CUP

U oba natjecanja sam se osramotio što nitko u klubu i oko njega nije očekivao. Pogotovo prvo ispadanje iz Capital One Cupa i to od drugoligaša Coventrya. Stvar nije puno bolje prošla ni u FA kupu. Nakon dvije pobjede protiv niželigaša i nakon vodstva od čak 2:0 kod kuće na poluvremenu, uspijevam ispasti od drugoligaša Donchestera sa ukupnim rezultatom od 2:3. Sramota koja me skoro koštala stolice na procjeni situacije na kraju sezone, a sve zbog gluposti sa odmaranjem glavnih igrača.

BARCLAY'S PREMIER LEAGUE

Premiership otvaram pobjedom protiv Cardiff Citya sa glatkih 3:0, a već u sljedećoj utakmici ganjam drugu pobjedu zaredom protiv jakog Newcastlea. Na poluvremenu nerealno bajkovito vodstvo od 1:3, da bi na kraju ipak sve završilo sa podjelom bodova u golijadi sa čak šest pogodaka. Fiksiram si početnih 11 i u prvih 15-ak kola, više manje ta postava izgleda ovako. Ljestvica nakon odigranih pet kola izgleda poprilično jako dobro, budući da sam uz Arsenal, Liverpool i Manchester jedina neporažena momčad. Stvari nakon tih prvih sretnih kola za mene više ne izgledaju tako dobro budući da se Mladen Petrić koji je do tada zabio 4 pogodaka ozlijedio na 2 mjeseca, pa sam utjehu morao pronaći u rotaciji Robinha i slabašnog Maïgae. Sljedećih gotovo sedam utakmica neznam za pobjedu i nižem remije kao da sam se preplatio na njih. Čak 5 od 7 utakmica završio sam s podjelom bodova. Na sreću crnoj seriji došao je kraj, na isti način kao što sam i gubio pobjede - u zadnjim minutama.





Nakon što se utakmicama vratio Petrić i postigao još 4 pogodka u naredna dva kola, dogodilo se ono najgore. Nova ozljeda i ovaj put odmor nešto duži - 3 mjeseca. Na redu je zimska stanka, u kojoj pod hitno moram pronać zamjenu Petriću i tako popraviti tragičnu realizaciju u kojoj su Maïga i Robinho jednostavno izgubljeni. Popravak realizacije vidim u uslugama našeg Eduarda za kojeg sam dao Downinga, uz ništavnu odštetu Villarealu. U svom debiju, ni manje ni više pogodak.



Poslje poraza WBA kod kuće od 1:3, sljedeći je bio najgori, od Sotona time više što sam imao igru, dvije stative i neiskorišteni jedanaesterac. Usred dva poraza zaredom i pet utakmica bez bodova uspijevam pobjedit Hull City u zadnjim minutama, te nakon toga ostvarit najveću pobjedu u sezoni, a vjerovatno i najveću u zadnjih 22 godine koliko traje Premierliga. U seriji od pet pobjeda u pet utakmica na noge mi je došao Manchester United koji grabi prema novom naslovu, ali West Ham je ovog puta bio ranjeni lav. Ljestvica nakon te utakmica izgleda ovako.



Dolaskom Eduarda okrenuo sam formaciju, pa igru više prilagodio napadu sa 2 igrača, u klasičnom 4-4-2 dijamant sustavu. Kolo prije kraja Manchester United ima prednost od jednog boda ispred gradskog rivala Citya kojem dolazim u goste u zadnjem kolu. Tražim pobjedu da bi preskočio 11-ti Swansea, ali plavi kažu ne, EPL je naša! Zadnju utakmicu izgubio sa najtežim porazom u sezoni.



Na opće iznenađenje i moje osobno, nisam očekivao da ću imat ijednog igrača u startnih i najboljih 11 premiershipa, no da će to biti Reid nisam očekivao. Daleko čvršći i konzistentniji mi je bio Collins, kojeg su komentatori hvalili iz utakmice u utakmicu, a bio je prvi dio sezone van svake konkurencije. Uveo ga tek kao zamjenu ozljeđenom Tompkinsu, a dobio čudo od starca, pardon igrača. Man Utd je tražio utjehu u FA kupu, ali nije dočekao osvetu. Man City je i tu utakmicu dobio i odnio dvostruku krunu ponovo u vitrine kluba. Liga kup je osvojio Chelsea. A titulu najboljeg igrača premiershipa odnio je Aston Villin Benteke.



PLAYER STATISTIC AND HIGHLIGHT'S OF 13/14 SEASON

Adrian
Jääskeläinen

Srna
Collins
Tompinks
Reid
O'Brien
Rat

J. Cole
Diame
Jarvis
Noble
Pennant
Collison
Ricardo Vaz Tê

Robinho
Petrić
Eduardo
Ragatzu
Maïga

EPL statistika West Hama.

Nikako zadovoljan sezonom rezultatski i realizacijski, ali jesam sa momčadi i sa njihovom borbom, snagom i zalaganjem. Bar jedno deset utakmica izgubio sam u zadnjim sekundama, kao i remije koji su mi za dlake ukrali teško "stečene" pobjede. U gotovo pet mjeseci sam bio bez Mladena Petrića, najboljeg i najkonkretnijeg igrača. Robinho i Pennant su trebali biti velika i jaka pojačanja, no nisu ostavili značajniji trag u ovoj sezoni te na kraju ispali kao najveća razočarenja. Eduardo je prekratko bio tu, ali je pomogao kada je trebalo i osjeti se u njegovoj igri čvrstina i ubojitost koja će doći do izražaja već iduće sezone. Srna je ostavio konkretan trag svojom čvrstinom, ali bilo je trenutaka kada bi i on zapeo u crnu rupu, ali je više manje njegova forma bila impresivna. Jarvis se probudio tek u drugom dijelu sezone i sa par pogodaka učvrstio Hammerse u sredinu tablice. Iako nova sezona nije još najavljena mogu vam otkriti mali hint u vezi nje. Doveo sam Aarona Ramseya iz Arsenala. ^^

Užitak je sa ovako "malim" klubom među ovim velikanima trgati se za bodove i pobjede su u tome slučaju kao zlato vrijedne. A nema ničeg lijepšeg kada se usred pozitivnog rezultata sa tribina čuje "I'm Forever Blowing Bubbles". Mislim da ću jako dugo ostati u klubu i pomoći "čekićarima" da se domognu gornjeg dome EPL-a i bodova koji vode u europske snove.

SEASON OVER, TNX LADS FOR SUPPORT, WE WILL STRIKE NEXT YEAR HARDER

*

mxboy319

  • **
  • 481
  • SlimeBoy01
Odg: FIFA 14
« Odgovori #251 : 15. Listopad, 2013., 06:06 »
Publilka je od kartona :hihi:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: FIFA 14
« Odgovori #252 : 15. Listopad, 2013., 08:15 »
rula mi ovo čolino d-bag kupovanje hrvatskih igrača :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 14
« Odgovori #253 : 15. Listopad, 2013., 08:23 »
Imaju overall 80. :hiha2:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA 14
« Odgovori #254 : 15. Listopad, 2013., 08:26 »
Cole jebemu skoro 50% utakmica ti je završilo remijem. Daj stavi bunker zadnjih 10 minuta :ementaler:
btw 4 min half time? kak stigneš išta napraviti xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9