HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93545 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #60 : 02. Rujan, 2014., 14:14 »
Možeš uć u rostere klubova i promjenit ručno tako što si rekao.
No kada kreneš u karijeru, više nemožeš na tom sejvu opet ić u menu i nešto promjeniti na taj način.
Dakle prije ulaska u karijeru ti je to dozvoljeno za taj save game, no već druge promjene poslije startanja te karijere, ćeš morat iz početka startat ligu, ak me razumiješ.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #61 : 02. Rujan, 2014., 14:16 »
sozz čoleon xDD

Jeli se mogu raditi transferi na FIFI kao i na PES-u?(npr. prebacim Welbecka u Arsenal,Di Mariu u United)
 

ako kupiš original fifu squad updateovi će ti se sami skidati, a ako se odlučiš za mornarsku,,,, verziju updateove ćeš morati stavljati manualno.
a ako si mislio možeš li van karijere i online igranja prebacivati igrače iz kluba u klub, možeš i to. moraš ići u edit squad ili tako nekako i možeš slobodno prebacivati igrače. nažalost fifa nema opciju građenja stadiona i osnivanja offline klubova ;(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #62 : 02. Rujan, 2014., 14:18 »
Kad pocnem karijeru i budem npr Arsenal i kupim Iniestu oce on onda kad budem igrao obicne prijateljske (obicni match u igri nevezano s karijerom) biti u barci ili arsenalu?

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 15
« Odgovori #63 : 02. Rujan, 2014., 14:21 »
Kad pocnem karijeru i budem npr Arsenal i kupim Iniestu oce on onda kad budem igrao obicne prijateljske (obicni match u igri nevezano s karijerom) biti u barci ili arsenalu?
Barci.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #64 : 02. Rujan, 2014., 14:24 »
Ako je pc verzija imaš modove i s njima uz malo napora možeš sve sredit, pa i to da se s novim apdejtiranim rosterima igraju sezone u career modu i svim drugim offline modovima. Za online ne možeš koristit custom momčadi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #65 : 02. Rujan, 2014., 14:25 »
Daj ne lupetajte majko mila.
Ako kupi Iniestu i ako ode na friendly imat će Iniestu u Arsenalu, dokle god ne resetira squad roster ili ne skine putem downloada zadnje rostere.
Sjećam se da sam sa dvanesticom to radio. U slučaju da tako neće biti, kada prebaci Iniestu u Arsenal, samo sejva rostere, sljedeći put kada bude htio igrat samo loada rostere.
Makar mislim da ako neće resetirati ili downloadati, da će Iniesta biti u Arsenalu jel.

Osim ako nije izbačen onaj klasični friendly pa je match day sa defaultnim rosterom. Ne sjećam se više to.

:(

Odg: FIFA 15
« Odgovori #66 : 02. Rujan, 2014., 14:33 »
Znaci Fifa 14(15) zavisi sta uzmem na ps3,igram mod (na pesu se taj mod zove master liga na fifi nez kako se tocno zove),igram s arsenalom i kupim iniestu ,odem iz tog moda i udem u obicni match izaberem arsenal vs barcelona,hoce li iniesta biti u barci ili arsenalu?

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #67 : 02. Rujan, 2014., 14:37 »
u barceloni
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #68 : 02. Rujan, 2014., 15:30 »
Opće nemrem frajera pohvatat šta želi.
Sad sam tek skužio.

:fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #69 : 02. Rujan, 2014., 15:40 »

Odg: FIFA 15
« Odgovori #70 : 02. Rujan, 2014., 15:48 »
Uzimsm Real Madrid i igram dok ne srušim bez poraza div. 1 :piva:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #71 : 02. Rujan, 2014., 16:25 »
Na Amateur :ave:

Ja sam uzeo Real i kupio instantno Balea za 30 milijuna i Khediru :hiha: i jos Kelvina, mladog brazilca i 5-star skillera iz porta za 10-ak milijuna. Dignuo mu overall za 3 nakon jedne sezone, i mjenjao ga za Gotzea u Bayern s jos 10 milijuna nadoplate s moje strane, i ponudio sam im Jese Rodrigueza za Robbena kojemu sam isto naon dobre sezone popravio overall i prihatili su sa jos 5 milijuna nadoplate s moje strane, tako da mi Luka igra CDM. Benzemu dao u Arsenal za 10 milijuna instantno :ave: Doveo sam i Ibrahimovica za 30-ak milijuna, Davida Luiza za 10, Pisczczczczczeka za 13. Znaci ic izvorne postave su mi ostali jedino Casillas, Marcelo i Modric kojeg igram kao CDM.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #72 : 02. Rujan, 2014., 16:38 »
zašto bi itko igrao modrića na cdm-u kad je i ovako mrtvo govno u igri?
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #73 : 02. Rujan, 2014., 17:14 »
Jer ima 86 passing.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #74 : 05. Rujan, 2014., 14:02 »
Oceli biti hr u fifi 15?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9