HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93534 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 15
« Odgovori #90 : 09. Rujan, 2014., 14:19 »
Ja skidam demo tek sad, zaboravio stavit ujutro kad sam izlazio iz kuće.

Al neću se danas naigrat, radim kasnije, uvijek ista priča... nema takvih dešavanja na koja ja nisam zakasnio :wildboy:

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: FIFA 15
« Odgovori #91 : 09. Rujan, 2014., 15:43 »
frajeru što ti pričaš, i yaya toure i di maria, čak i aguero je imao bolju sezonu od hazarda. otkad su if kartice mjerilo rejtinga kriste

edit: sad sam vidio, jebeni bale ima rejting 87 nezzzzzz
već vidim da će neuer koštati ko suho zlato ;____;
Pa izvanredno odigrana utakmica = inform = dizanje ocjene. Ako je odigrao 9 izvanrednih utakmica i za svaku dobio informa to je vise nego sto je dimaria postigao cijele sezone. A i cinjenica je da ti rejtingsi nista ne znace i da su naizgled random.

Bale mozda je 87 ali mu je card weight toliko mali da ga se nece nikad izvuci, a sam sam dobio cavanija, van persiea i jos neke koji su svi imali veci rating od njega. A neuer i sad kosta ko suho zlato.

znači po tvojoj logici, 9 izvanrednih utakmica (0 titula u sezoni ako se ne varam i jako prosječna igra na sp-u) > odlična sezona (prvak LP, pobjednik kupa, finale sp-a)

inače, slažem se. rejtinzi su prenapuhani ;__;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #92 : 09. Rujan, 2014., 16:23 »
IMHO Di Maria je 3 najbolji igrač svijeta nakon Penalda i Pessia (Salim se malo, nemojte me ubit odmah). Iako sam veliki fan Di Marije pa je možda moja procjena previše subjektivna ali među top 6-7 je sigurno. Jednostavno kompletan igrač. Po meni najbitniji kotačić Madridske igre, bitniji i od Ronalda. Nezz kako netko može reći da je Hazard bolji od Di Marije, gledamo li mi isti nogomet? :wildboy: :wildboy: :wildboy:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #93 : 09. Rujan, 2014., 17:46 »
Ja govorim o igri a ne o rl ligama. Uostalom koga briga koliko je tko rejtan kad bale recimo ima 97 ili koliko vec pacea a yaya toure ima 90 physical stat pa i da je rejtan 25 nikog nebi bilo briga. Isti razlog zasto inform Chikaoui kosta preko 10 milijuna (zadnje sto sam gledao) na PC jer ima 5* WF 5* skillse, dobar pace, snazan. Isto tako kelvin kosta 150 tisuca a ratean je 70 ili koliko vec, zato sto je 5* skiller i silver.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #94 : 09. Rujan, 2014., 18:08 »
Demo je online. :clap:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #95 : 09. Rujan, 2014., 18:49 »
THE NETWORK IS HAVING PROBLEMS
:fpalm:
Jel ovo 1999.?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #96 : 09. Rujan, 2014., 18:56 »
S obzirom da je luda navala i nije toliko čudno. :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #97 : 09. Rujan, 2014., 23:26 »
Malo su prenapuhane minimalni zahtjevi službeni. Pokrenuo igru na laptopu (dual core 2 ghz, 4 gige rama, 1gb amd 6470) i vrti u 30 fps barem. Vjerujem da će bit nekih tweakova ili postavki da to bude vrtilo i bolje.

Što se gameplaya tiče, zadovoljan sam, ali o tom nešto detaljnije nekom drugom prilikom.

*

soja

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 15
« Odgovori #98 : 10. Rujan, 2014., 10:52 »
Jel ima kakvih novosti kad će DEMO za PS4? :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #99 : 10. Rujan, 2014., 10:53 »
Danas bi trebao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #100 : 10. Rujan, 2014., 11:40 »
Dosta sam zadovoljan, no ima par stvari koje me stvarno rastužuju.
Ono hodanje dok izlaze na teren, pa jebemu to je bolje izgledalo prije točno 10 godina nego danas u next-gen igri.

:ave:

Dosta igrača dobro izgleda i vjerno su preneseni u igru.
Jako puno igrača nema svoj točan skin ton i većina bijelaca su jednostavno preblijedi.
Igra izgleda mnogo bolje nego što se to može vidjeti na YT klipovima.

Boje dresova nisu baš točne i slabe su rezolucije, no tu će moderi uskočit i popravit propušteno.
Atmosfera, vremenski uvijeti (kiša, oblačno i sunčano) su jako dobri. Utakmice po noći i kiši izgledaju stvarno wow uz tu prekrasnu novu travu.
Lajkam jako highlightse poslje poluvremena i na kraju utakmice, sjajno osvježenje nakon već učestalih i dosadnih iz ranijih sezona.

Grafika EPL je jako lijepa iako ima dosta propusta.
Isto u uvodnoj prezentaciji bi joj dobro došlo malo oštrine, tj veće rezolucije pogotovo kod grbova klubova.
Navijači su super napravljeni i vjerujem kako se i njih može dodatno ispolirat.

Ono što me već godinama ubija od kada igram FIFU je EPL broj 11. Nezz jesam li ja jedini frik kojem to smeta, ali iskreno ubija me to.
Znači ovo je EPL broj 11, a ne ovo što je godinama u FIFI s tako velikim razmakom.

Golmani su jako napredovali i sada im je puno teže zabit gol.
Taktičke zamisli i opcije su hvalevrijedno unaprijeđenje i bit će pravi gušt imat toliku kontrolu nad igračima.
Sami gameplay mi se poprilično sviđa i vjerujem da je ovo daleko najbolja i najkvalitetnija FIFA dosada.

Sve u svemu što se grafike tiče, nije takav skok kakav sam očekivao, no jako mi se sviđaju replayi koji imaju nekakav efekt koji baš rula.
Nešto kao blur ili slično.

Trešnje kamere kod zabijanja golova također pozdravljam.
Isto kao i mreže te cijeli gol koji se zatrese prilikom jako šuta.
Dislikam totalno ponovno ne prikazivanje odbrojavanja dodatnog vremena na kraju poluvremena.
Općenito zadovoljan sam.

*

soja

  • n00b
  • 3
Odg: FIFA 15
« Odgovori #101 : 10. Rujan, 2014., 12:42 »
Stigo je DEMO za PS4! :clap:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: FIFA 15
« Odgovori #102 : 10. Rujan, 2014., 12:44 »
Toliko sam bio nahajpan i cekao toliko dugo samo da na kraju bude 64 bit only. Ne vrijedi mi reinstallati windowse i skidati sve ponovno samo zbog 15 demoa. Tuzan :((((((((((((
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #103 : 10. Rujan, 2014., 12:48 »
Ček, ekšli imaš 32 bit Winse? :mrs:
Nećeš ni igru moć pokrenut kada izađe. :hiha2:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: FIFA 15
« Odgovori #104 : 10. Rujan, 2014., 12:49 »
64 bit only

NAPOKON su počeli sa time. Pozdravljam skok u sadašnjost :)

brb idem skinut demo :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9