HCL.HR

FIFA 15

  • 329 Odgovora
  • 93566 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: FIFA 15
« Odgovori #165 : 25. Rujan, 2014., 19:27 »
Aono, kakav god šut opališ gol poskoči. U redu bi mi to bilo kad su jaki šutevi i u rašlje, ali ne da skače za sve, nisu golovi od stiropora jebemti :(

Meni to jako smeta, to se ne događa uživo i boli me glava od toga. Si vidio možda može li se isključit?

Odg: FIFA 15
« Odgovori #166 : 25. Rujan, 2014., 19:44 »
Ej ljudi večeras u 1 iza ponoci se otvara online gaming za ps4 users  za hrvatsku pa sam htio pitat jel ima zainteresiranih za to da se učlane u ekipu mene i mog prijatelja.. Inace igramo fifu jako dugo i misli smo da napravimo neki CroTeam pa ako ikog zanima nek kaže, a moze me se dodati na PSN-u Nick :veki919        P.S.   Za dalje cemo ćemo se dogovoriti ako uspijemo slozit ekipu..  Inace treba nam 9,10 aktivni igrača da pokrenemo CroTeam.... Ajmo ljudiii :clap:

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: FIFA 15
« Odgovori #167 : 25. Rujan, 2014., 20:43 »
Ono sto me osobno raduje sto su protivnicki igraci konacno malo agresivniji za razliku od Fife 14. Sada dosta cesce uklizuju i lome noge sa ledja, sto dovodi cesto do direktnog iskljucenja. Dok na Fifi 14 u prosjeku 10 utakmica bude jedan crveni karton i to nakon drugog zutog.. :wildboy:

Jos uvijek igram demo.

*

DoktorHD

  • *
  • 129
  • Nothng is true, everything is permitted!
Odg: FIFA 15
« Odgovori #168 : 25. Rujan, 2014., 20:47 »
Jeeej sutra fifa dolazi a internet mi t-com nije prebacio, a trebali su jos prije ohoho dana

Odg: FIFA 15
« Odgovori #169 : 25. Rujan, 2014., 21:21 »
Odigrao 4 utakmice sa Evertonom u menadžer karijeri na world class 1-3 lol :chair: :fpalm: :mrgreen:
Nije to jos za mene ahahah, dobro barem sam shvatio sistem, sad cu novu sezonu sa ManU na professional :hihi::bonk:

Odg: FIFA 15
« Odgovori #170 : 26. Rujan, 2014., 07:02 »
Ej ljudi večeras u 1 iza ponoci se otvara online gaming za ps4 users  za hrvatsku pa sam htio pitat jel ima zainteresiranih za to da se učlane u ekipu mene i mog prijatelja.. Inace igramo fifu jako dugo i misli smo da napravimo neki CroTeam pa ako ikog zanima nek kaže, a moze me se dodati na PSN-u Nick :veki919        P.S.   Za dalje cemo ćemo se dogovoriti ako uspijemo slozit ekipu..  Inace treba nam 9,10 aktivni igrača da pokrenemo CroTeam.... Ajmo ljudiii :clap:

Ideli li PS4 sa PC? Mislim u tom smislu da li ti mozes igrati protiv mene ako sam ja sam ja na PC-u?

add na origin: el_dorado989

LP.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #171 : 26. Rujan, 2014., 12:26 »
Dodajte i mene za PC : Eowareli

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #172 : 26. Rujan, 2014., 13:51 »
Zašto mi je cijelo vrijeme igra offline?
Origin mi je upaljen, ali u igri mi piše "to continue, please ensure that you are signed in to Origin"...

 :solidus:

Odg: FIFA 15
« Odgovori #173 : 26. Rujan, 2014., 15:21 »
Zašto mi je cijelo vrijeme igra offline?
Origin mi je upaljen, ali u igri mi piše "to continue, please ensure that you are signed in to Origin"...

 :solidus:

Ja nisam imao taj problem nezz stvarno :wildboy:
Nego, kako da slikam IG? Htio sam malo poslikat i stavit vamo no ne lovi mi F11 :O
Koja je uopće tipka na originu za slikice?

Odg: FIFA 15
« Odgovori #174 : 27. Rujan, 2014., 08:46 »
Zašto mi je cijelo vrijeme igra offline?
Origin mi je upaljen, ali u igri mi piše "to continue, please ensure that you are signed in to Origin"...

 :solidus:

Imam sličan problem, čim upalim igru origin ode offline i ne mogu ga vratiti online, znači ništa od igranja UT-a :wildboy:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 15
« Odgovori #175 : 27. Rujan, 2014., 10:16 »
Zašto mi je cijelo vrijeme igra offline?
Origin mi je upaljen, ali u igri mi piše "to continue, please ensure that you are signed in to Origin"...

 :solidus:

Firewall provjerio?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #176 : 27. Rujan, 2014., 10:54 »
Trebalo je reinstal origina mrtvog napraviti.

Odg: FIFA 15
« Odgovori #177 : 27. Rujan, 2014., 21:51 »
Odigrao cijelu sezonu sa Manchesterom sa nekoliko meceva preskocenih (nebitno ugl.). Završio na drugom mjestu 2 boda iza Chelsea, osvojio sam FA cup.
Krenuo drugu sezonu i napravio glupost :bonk: :wildboy: . Vodio sam pregovore za par igrača i u žaru pregovora nije mi se dalo igrat ove prve meceve u BPLu i isao sam da mi sam igra, tako da u pocetku druge sezone imam vec 2 poraza i 1 pobjedu. + Izgubio sam superkup. Nezz :wildboy: :wildboy:

Postava za drugu sezonu:



Sad definitivno ide tjedan dana pauze jer sam jebeno pretjerao, nezz :wildboy: . Ne pamtim da sam ovoliko bio za kompom još od prije par godina kad sam SAMP igrao. :wildboy: :wildboy: :bonk: :hihi:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 15
« Odgovori #178 : 27. Rujan, 2014., 22:11 »
Užas postava, bez imalo duše. :wildboy:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: FIFA 15
« Odgovori #179 : 27. Rujan, 2014., 22:30 »
A zašto preskačete utakmice i završite sezonu za 2 dana ?
Meni jedna sezona traje mjesecima,i u tome je poenta da se iskušate u svakodnevnom vođenju jedne ekipe,da stvorite kvalitetnu momčad + taj osjećaj kad na kraju sezone nešto postignete iako se radilo samo o igri i dalje je zadovoljavajući.
btw:Što se tiče mene nastavljam voditi Schalke 04 kojeg sam vodio prošle godine,koliko taj tim ima talenata to je nevjerovatno:Draxler,Goretzka,Meyer,Kolašinac,Clemens + igračine poput Farfana koji je još bolji u igri,Boateng,Howedes i naravno Huntelaar kojeg ionako prodam ali ono strašna ekipa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9