HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53762 Hitova
*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #30 : 24. Rujan, 2018., 13:54 »
jel se i vama događa da po tekmi imate cca 5-6 udaraca u/van okvira vrata?

Oke, 6 minuta je poluvreme, ali kako sam zadnju igrao 16-ticu, tamo je bilo duplo više prilika.

Mislim realno ovo puno više liči na stvarni nogomet i baš se moraš truditi da izboriš situaciju.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #31 : 24. Rujan, 2018., 14:32 »
jel se i vama događa da po tekmi imate cca 5-6 udaraca u/van okvira vrata?

Oke, 6 minuta je poluvreme, ali kako sam zadnju igrao 16-ticu, tamo je bilo duplo više prilika.

Mislim realno ovo puno više liči na stvarni nogomet i baš se moraš truditi da izboriš situaciju.

Ako šta ne pokvare nekim patchom ovo je odlično. S obzirom na sranje od PES-a predviđam im ove godine najviše prodanih primjeraka ikada. Neka, zaslužili su.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #32 : 24. Rujan, 2018., 14:53 »
ma meni nije bitno jel jedno ili drugo, samo da ima ima što više smisla sa pravim nogometom i opčenito pošto najviše igram single player, da mogu klub graditi kako treba.,.ovo zadnje je Fifa uvijek imala, a ove godine ima i gameplay, što bi trebalo biti pun pogodak.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #33 : 25. Rujan, 2018., 07:22 »
Jučer maznuo 4 tekme.

Spurs - City na pro težini - 4:0, 4 gola Kane-a... Baš su moji letjeli, svaki udarac je bio gol, 4:4 omjer udaraca i golova.

Real - Dortmund na pro - 1:0 jedva, izmješao sam namjerno Realov sastav i neku glupu formaciju čisto da vidim tu statistiku koliko Real ima bolje ocjene nego Dortmund. Mučili su me preko krila, jedva preživio.

Spurs - A.Madrid na WC da probam težinu - 0:1 izgubio.

Spurs - Real na WC težini - isto 0:1 iz penala izgubio.

Skužio sam da na WC napad svi igraju baš brzo, ludo, pogotovo Real tika-taka, baš hrpetine brzih dodavanja. Dok na WC težini nisam skužio da obrane od protivnika igraju bolje , pogotovo po sredini, samo što sam previše petljao.

I dogodio mi se jedan bug, gubim od reala, imaju slobdnjak na svojoj strani terena - nisu ga puknuli cca 3 minute realnog vremena. Jednostavno kao da zablokiralo, nije bilo zadržavanje vremena pošto vrijeme od tekme stoji, tj pomoče se po sekundu svakih par sekundi. Sudac nije svirao zadržavanje, dakle neki bug.

No mislim da neću to kupiti sad, iako bi bilo fora za zimske dane ovo uzeti i derat na WC sa slabijim timom i postizati nešto.

Ipak budem RDR2 uzeo :D

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #34 : 25. Rujan, 2018., 10:19 »
I dogodio mi se jedan bug, gubim od reala, imaju slobdnjak na svojoj strani terena - nisu ga puknuli cca 3 minute realnog vremena. Jednostavno kao da zablokiralo, nije bilo zadržavanje vremena pošto vrijeme od tekme stoji, tj pomoče se po sekundu svakih par sekundi. Sudac nije svirao zadržavanje, dakle neki bug.

I meni se nešto slično dogodilo - protivnički golman se zblesirao dok je imao loptu u rukama - kao da je imao neki napadaj, dobrih 15-20 sekundi pokušavao izbiti loptu, ali kao da ga noge nisu slušale.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #35 : 25. Rujan, 2018., 11:20 »
Da, zanimljivo :)

Nadam se da će barem na ove bolje svjetske igrače ubaciti nekakve određene razlike da stvarno vidiš po osobinama da je to taj igrač.
Mislim tipa sad imaš Baleta i nekog anonymusa kojega si istrenirao na iste vještine kao Bale - da se primjete određene razlike i prednosti u nekim situacijama.

Koliko me pamćenje služi, i Fifa 16 je to imala - tipa jak u skoku, majstor za slobodnjake, samo majke mi ja to nisam nikada primjetio da se određeni igrač u nečime ističe.

Sviđa mi se ovdje šprint, nekad brzi igrač stvarno dobije torpedo u turo i trči kao lud, baš sam sa Baletom imao to iskustvo - neki nasrtaj iz kontre sam imao pred kraj poluvremena, i baš je otrčao po desnoj strani puno brže nego prijašnji sprintevi.
Također mi se sviđa igranje obrane, više nije nasuprot 16-tice toliko definirano da ako fulaš A ili B u (xone) da si fulao obranu i igrač ode.
Sviđa mi se to kad držiš A što se tvoj igrač puno više približi protivničkom igraču i večinom slučajeva ako je većih osobina samo sa postavljanjem loptu izbije od napadača.

Nadam se da se neće ništa pogoršati u finalnoj verziji, te bih onda ovo oko božića mogao kupiti, do tada RDR2 se igra :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #36 : 25. Rujan, 2018., 14:31 »
Ja više nisam mogao čekati i uzmem CL edition. Igra je UŽIVANCIJA nakon epskog faila PES-a ove godine.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #37 : 26. Rujan, 2018., 07:45 »
Jučer opet na PRO igram, nekak mi odgovara ta težina pošto nisam expert.

Spurs-Dortmund 1:1.

Spurse u demo-u obožavam radi Kane-a, baš je golgeter, sa niti jednime nisam toliko golova utrpao kao sa njime.

Prvo poluvrijeme me dortmund nadigrao, iako sam imao posjed, 10:5 udarci od dortmunda, sjevalo je sa svih strana najviše sa bokova. Ali sam vodio 1:0, imao 3 prilike i dao gol.

Drugo poluvrijeme promjenim formaciju, raširim bočne igrače, sredinu zgusnem jer sam vidio da ovi preko sredine proigravaju svoja krila. I bingo, imali su samo jednu priliku i to su dali gol mojom greškom :D

Znači promjena formacije i položaja igrača se stvarno osjeti.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #38 : 26. Rujan, 2018., 12:47 »
Uvijek me iritirala mreža od gola u FIFI, nisam znao da imaju podešavanja i za to :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #39 : 26. Rujan, 2018., 16:36 »
Division rivals mi je malo besmislen. Odigrao prvih 5 tekmi da mi odredi diviziju i uz 2 pobjede, 2 remija i poraz smjesti me u diviziju 5. Medjutim, davao mi je neke noobove gore od mene,a sad u div5 od 10 tekmi 2 pobjede, 2 remija i 6 poraza. Po skillu ja sam za diviziju 8-9-10, sad dok ja dođem tu imacu brdo poraza.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #40 : 27. Rujan, 2018., 12:03 »
ti igraš punu verziju nekako ili demo?

iskreno ja demo sam samo kick off igrao, nisam ni gledao onu drugu opciju...

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: FIFA 19
« Odgovori #41 : 27. Rujan, 2018., 12:51 »
Puna verzija za PC i Xbox je dostupna već tjedan dana.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #42 : 27. Rujan, 2018., 13:04 »
neka sam pametan :D hahahahha

Bude za Božić poklon, kad dođe sniženje.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #43 : 27. Rujan, 2018., 14:51 »
Ja igram od utorka na PS4 jer sam uzeo Champions edition sa 3 dana Early accessa.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 19
« Odgovori #44 : 27. Rujan, 2018., 17:01 »
 :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9