HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53792 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #90 : 30. Listopad, 2018., 11:56 »
Sinoc odradim sbcove, imao i od prije nekih packova i krenem otvarati. 17 packova i ne dobijem nista. Na kraju se naljutim i napravim 3 Gold upgrades. Prvi pack nista. Drugi Naby Keita. Treći već odustao, kad board, Holandija, kontam opet neko stanje, ide L'pool i to je Van Dijk, ponajbolji stoper u igri. Gledam cijene idu do 200k, kartica je zvjerska, uparen sa Davinsonom Sanchezom čini neprobojan zid.

Sad mi je tim strašan: Ederson --- Mendy - Van Dijk - Sanchez - Trippier --- David Silva - Talisca IF --- Lucas POTM - Gabriel Jesus - Van Nistelrooy - Martial CL. Na klupi: Bailly, Fred, Koke SCREAM, Coman CL, Arnautović RED IF ...

Kakva je vaša sreća da packovima?
Koji vam je najjači tim?
« Zadnja izmjena: 30. Listopad, 2018., 11:59 bhlazio »

Odg: FIFA 19
« Odgovori #91 : 05. Studeni, 2018., 10:10 »
Nemam baš preveliku sreću s packovima, tj dobijem dobre igrače iz liga koje ne koristim. Npr. dobio sam Kantea, Bernarda Silvu, Fabregasa, Gundogana iz Premier lige, ili Mertensa iz Serije A.....a svoju momčad gradim na igračima iz španjolske La lige, tako da sam više manje prodao ove spomenute te s coinsima pokupovao većinu igrača iz La Lige. Doduše helloween Kokea sam uspio ugrabit preko SBC  :clap:


Ekipa mi je: Neto-Carvajal,Gimenez,Lenglet,L.Hernandez-W.Carvalho,Saul,Arthur-Dembele,Rodrigo,Koke
Inače ovaj Arthur mi je čudo, ima 82 ali odlično mi igra  :D

Klupa: Gaya, Gabriel Paulista, Wass, Thomas, Aduriz, Promes, Malcom


Neke želje su mi:
Obrana: Umtiti, Varane, Godin
Veza: Parejo, Isco
Napad: Griezmann, Diego Costa

Al preskupi su, tako da jedino u paketima ih dobit :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #92 : 05. Studeni, 2018., 20:26 »
Zanimljiv tim.

Diega Costu sam sinoć dobio po treći put u packu, dobar za prodati ;)

U međuvremenu sam se "ponovio" sa Mahrezom za 30k, i onda poklon od EA FUT champ nagrade: Leroy Sane :)


*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #93 : 14. Studeni, 2018., 11:44 »
ponekad kad dodajem u "for" (X-XONE), igrač trči uz loptu i umjesto da ju odmah primi - on trči pored nje kao na traci.

Večinom se to događa kad uspijem ugurati tako loptu između obrane nekom od napadača, i lopta ide na golmana. Igrač zna teoretski biti i po 2m ispred golmana u liniji sa  putanjom lopte, no umjesto da pukne, primi ju - kao da zablokira i trči uz nju dok lopta ne ode golmanu.

Kako ovo prekinuti?

Isti problem sam imao u Fifi 16. Mislim ili je problem (tamo je bio), ili ja neznam :D

Odg: FIFA 19
« Odgovori #94 : 16. Studeni, 2018., 14:34 »
Napravih SBC za 3 UCL igrača i izvučem Mbappea 88 rating.  :clap: Prodao ga za 570k i za to kupio Diega Costu, Coutinha, Kroosa, Isca, Filipe Luisa, Sergi Roberta, Godina i Dembelea UCL, a još mi ostalo više od 300k. Još prije toga, u paketima izvučem Nacha Fernandeza UCL karticu, kupio Iaga Aspasa a u nagradama za WL dobio sam special karticu Parteya. Baš me posralo ovaj tjedan  :mrgreen: :mrgreen:

Trenutka ekipa:  Neto-Carvajal,Gimenez,Godin,Filipe Luis-W.Carvalho,Kroos,Isco-Aspas,Rodrigo,Coutinho
Klupa: L.Hernandez, Nacho Fernandez, Saul, Partey, Deigo Costa, Koke, Dembele UCL

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #95 : 17. Studeni, 2018., 13:41 »
Napravih SBC za 3 UCL igrača i izvučem Mbappea 88 rating.  :clap: Prodao ga za 570k i za to kupio Diega Costu, Coutinha, Kroosa, Isca, Filipe Luisa, Sergi Roberta, Godina i Dembelea UCL, a još mi ostalo više od 300k. Još prije toga, u paketima izvučem Nacha Fernandeza UCL karticu, kupio Iaga Aspasa a u nagradama za WL dobio sam special karticu Parteya. Baš me posralo ovaj tjedan  :mrgreen: :mrgreen:

Trenutka ekipa:  Neto-Carvajal,Gimenez,Godin,Filipe Luis-W.Carvalho,Kroos,Isco-Aspas,Rodrigo,Coutinho
Klupa: L.Hernandez, Nacho Fernandez, Saul, Partey, Deigo Costa, Koke, Dembele UCL

Pravo te prosralo  :loludara:

Ali Mbapea prodati?

Ja sam sve rasprodao i napravio Serie A tim sa league sbc rozom (pink :) ) Dzekinom karticom i UEL Milinković-Savic karticom, ostavio samo Van Nistelrooya. Ostatak ekipe su sve UCL kartice: Pjanić, Cancelo, Cuadrado i ekipa.
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2018., 17:48 bhlazio »

Odg: FIFA 19
« Odgovori #96 : 17. Studeni, 2018., 23:31 »
A kad ne igram s francuskom ligom niti s francuzima za sad pa mi se ne uklapa jednostavno  :mrgreen: i jučer dobijem de bruynea i prodam ga za 350k tako da sam zapravio vratio sve sto sam potrosio na ove gore nabrojane igrače koje sam kupio. Stvarno ne mogu vjerovat da sam tak dobre igrace dobio i sve u jednom tjednu.

Kak si ti uspio doc do Van nistelrooya, jesi ga kupio ili dobio? Razmisljao sam kupit neku legendu, al nema ih ispod cca 600K a toliko mi se ne daje za jednog igrača.  :mrgreen:

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #97 : 18. Studeni, 2018., 16:51 »
A kad ne igram s francuskom ligom niti s francuzima za sad pa mi se ne uklapa jednostavno  :mrgreen: i jučer dobijem de bruynea i prodam ga za 350k tako da sam zapravio vratio sve sto sam potrosio na ove gore nabrojane igrače koje sam kupio. Stvarno ne mogu vjerovat da sam tak dobre igrace dobio i sve u jednom tjednu.

Kak si ti uspio doc do Van nistelrooya, jesi ga kupio ili dobio? Razmisljao sam kupit neku legendu, al nema ih ispod cca 600K a toliko mi se ne daje za jednog igrača.  :mrgreen:

Mogao si ga staviti u ekipu, ne bi gubio na chemistry nista. Mali je zvijer, kartica mu je fenomenalna.

Što se NistelSTROJA tiče, kupio sam ga, ali ... Prvo sam dobio odmah na početku ikonu Lehmana, odigrao sa njim preko 100 tekmi i kada je izašao Prime Icon Set unovcim ga za pola miliona coinsa, te sam odmah za 450 000 k uspio kupiti njega i od tada smo nerazdvojni, 279 tekmi - 244 gola.  :hihi:

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #98 : 21. Studeni, 2018., 08:41 »
ponekad kad dodajem u "for" (X-XONE), igrač trči uz loptu i umjesto da ju odmah primi - on trči pored nje kao na traci.

Večinom se to događa kad uspijem ugurati tako loptu između obrane nekom od napadača, i lopta ide na golmana. Igrač zna teoretski biti i po 2m ispred golmana u liniji sa  putanjom lopte, no umjesto da pukne, primi ju - kao da zablokira i trči uz nju dok lopta ne ode golmanu.

Kako ovo prekinuti?

Isti problem sam imao u Fifi 16. Mislim ili je problem (tamo je bio), ili ja neznam :D

Itko? Jučer opet isto sranje dva puta, sa pasom u for izbacim cijelu obranu, napadač izbjegne zaleđe, i jednostavno trči paralelno uz loptu koju golman samo pokupi.

Niti reagira komanda za uklizivanje niti ništa. Jednostavno ovaj bleji u loptu kako ju golman kupi,a  da ju samo malo trkne već skreće putanju.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #99 : 21. Studeni, 2018., 09:02 »
ponekad kad dodajem u "for" (X-XONE), igrač trči uz loptu i umjesto da ju odmah primi - on trči pored nje kao na traci.

Večinom se to događa kad uspijem ugurati tako loptu između obrane nekom od napadača, i lopta ide na golmana. Igrač zna teoretski biti i po 2m ispred golmana u liniji sa  putanjom lopte, no umjesto da pukne, primi ju - kao da zablokira i trči uz nju dok lopta ne ode golmanu.

Kako ovo prekinuti?

Isti problem sam imao u Fifi 16. Mislim ili je problem (tamo je bio), ili ja neznam :D

Itko? Jučer opet isto sranje dva puta, sa pasom u for izbacim cijelu obranu, napadač izbjegne zaleđe, i jednostavno trči paralelno uz loptu koju golman samo pokupi.

Niti reagira komanda za uklizivanje niti ništa. Jednostavno ovaj bleji u loptu kako ju golman kupi,a  da ju samo malo trkne već skreće putanju.

Meni se to nikada nije desilo.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #100 : 21. Studeni, 2018., 11:04 »
Meni se to događa u svakoj utakmici jer igram takvu taktiku protiv kolega - brze kontre preko krila, na cca 30m ulaženje u sredinu i proigravanje napadača pasom u for.

I tu se događa stvar - lopta ide prema golmanu, golman krene prema lopti, moj napadač dolazi iz nekog "kosog" smjera prema lopti - i praktički je kod lopte, znači može ju udariti malo nogom, ili ako je dalje ulizati prema lopti kao udarac - no kao da se sve smrzne i golman dobije "prednost" te pokupi loptu.

Probao sam sa raznim stvarima, ali neće i neće, čim je golman u minimalnoj prednosti ili jednaka situacija - on kupi loptu, moj pada preko golmana i napad otišao u vjetar.
Jel postoji koja kombinacija tipki da kad gurneš loptu u foru napadaču i on krene prema loptu - da ga "prekineš" iz te akcije i manualno kontroliraš sa njime?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #101 : 22. Studeni, 2018., 18:52 »
Danas u nagradama dobijem Aubameyanga, Firmina, Nalda, Sanea, Sterlinga ... meni se čini da nova legenda stiže u klub, najvjerojatnije Giggs.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #102 : 01. Prosinac, 2018., 15:30 »
Probijena Denuvo zastita,toliko o famoznoj zastiti koju su do neba hvalili  :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #103 : 03. Prosinac, 2018., 14:39 »
Odigrao sam do sada preko 700 tekmi u FIFI. Igra je odlična, tu nema priče, medjutim ... Scripting je toliko u nekim utakmicama izražen da to granici sa ludilom. U desetine tekmi imam po 30 šuteva na gol i ne mogu ništa, dok njegov jedan jedini šut sa nekim prosječnim igračem niodakle udje kao od šale. Probao sam mijenjati golmane, medjutim nema svrhe. Šteta za ovako dobru igru što je uništavaju sa ovim.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #104 : 06. Prosinac, 2018., 01:41 »
Da li neko zna kako ovo sranje od scriptinga se može okrenuti u tekmi? Bukvalno mi se počinje gaditi igrati, ili dobijam 5;0 ili gubim na nemoguć način, i što je najgore to je toliko često da mi se više i ne igra. Evo npr screen iz zadnje tekme, gdje sam na kraju ugasio PS4 i gledao TV, jer mi je to bila treća za redom takva. Pogodio sam 6 prečki i stativa i fulao prazan gol 3 puta sa Zolom (finishing 99), Neymarom I Aubameyangom. Tip je dao takve golove da mi je došlo da više nikada ne zaigram ijednu igru


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9