HCL.HR

FIFA 19

  • 230 Odgovora
  • 53757 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #225 : 24. Listopad, 2019., 12:56 »
Vjerojatno su loan tj. igraci na posudbi.

Squad battles su skriptirane kao djavo, nista cudno.

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #226 : 25. Listopad, 2019., 06:00 »
Nisu na posudbi, to su igrači koje sam dobio u packovima. Fakat ne kužim. Ima tko kakav dobar domaći link gdje mogu pronači pojašnjenje svega u FUT-u? Imam hrpu nepoznanica jer rijetko igram. Recimo nije mi jasan onaj squad builder. Imam napravljenu jednu momčad koja igra uvijek istu formaciju. Šta - ja sad tamo mogu raditi još "momčadi" sa istim igračima, koje imaju samo drugo ime i formaciju ili ?

Imam doslovce 5 igrača i to sve dosta dobri kojima ne mogu staviti novi ugovor. Stoje mi i blinkaju.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #227 : 27. Listopad, 2019., 21:30 »
Ljudi imam problem...Danas kupim neki kinesi dzojstik hahahah connect XL marka,ta marka mi se sasvim solidno pokazala,ali problem je sto na FIFI mi nisu uredu kontrole na dzojstiku...tako da kada ili gljivicom ili tipkom idem ka gore ono igraca salje ka dole i obrunto...takodjer tipke za sut,"through" pas i ubacivanje uopste ne rade i ne reaguju igraci na to...takodjer strane,tj gore dole zamjenjeno je i na desnoj gljivici...
Moj potpis...=D

*

Tomina

  • **
  • 235
Odg: FIFA 19
« Odgovori #228 : 28. Listopad, 2019., 10:24 »
Da ti nije pod postavkama za dzojstik namješteno "one button" ili slično? Umjesto classic i alternate.

Meni se to događa, isto kinesko govno. Nekad u tekmi sad prebaci clasic u alterante, nekad u one button, nekad doslovce resetira konzolu.

Odg: FIFA 19
« Odgovori #229 : 28. Listopad, 2019., 14:40 »
Ljudi imam problem...Danas kupim neki kinesi dzojstik hahahah connect XL marka,ta marka mi se sasvim solidno pokazala,ali problem je sto na FIFI mi nisu uredu kontrole na dzojstiku...tako da kada ili gljivicom ili tipkom idem ka gore ono igraca salje ka dole i obrunto...takodjer tipke za sut,"through" pas i ubacivanje uopste ne rade i ne reaguju igraci na to...takodjer strane,tj gore dole zamjenjeno je i na desnoj gljivici...

imao isti problem isti djojstik, nemas rijesenje za to, jedino novi kontroler da kupis, ja sam kupio xbox controler i rijesio se muka i problema

Odg: FIFA 19
« Odgovori #230 : 28. Listopad, 2019., 22:17 »
Da ti nije pod postavkama za dzojstik namješteno "one button" ili slično? Umjesto classic i alternate.

Meni se to događa, isto kinesko govno. Nekad u tekmi sad prebaci clasic u alterante, nekad u one button, nekad doslovce resetira konzolu.

Pa jeste promjenjeno mi je u one button,ali tek nakon sto sam radio button configuration preko FIFA 12 postavki za kontrole..jer sam to vidio kao soluciju na netu,ali nije meni pomoglo sekunde..A kad je na defaultu FIFA 19 bez obzira bio na alternate ili na classic isti je problem..tj  te kontrole su zamjenjene...Uz dzojstik mi je dosao CD,ali ima milion nekih razlicitih drajvera,instaliram neki koji je najlogicniji da ga kkoristim tj da odgovara i opet isto sranje....


Ljudi imam problem...Danas kupim neki kinesi dzojstik hahahah connect XL marka,ta marka mi se sasvim solidno pokazala,ali problem je sto na FIFI mi nisu uredu kontrole na dzojstiku...tako da kada ili gljivicom ili tipkom idem ka gore ono igraca salje ka dole i obrunto...takodjer tipke za sut,"through" pas i ubacivanje uopste ne rade i ne reaguju igraci na to...takodjer strane,tj gore dole zamjenjeno je i na desnoj gljivici...

imao isti problem isti djojstik, nemas rijesenje za to, jedino novi kontroler da kupis, ja sam kupio xbox controler i rijesio se muka i problema

A vjv cu to i uraditi,ali oko nove godine...
Moj potpis...=D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9