HCL.HR

FIFA 20

• 105 Odgovora
  • 7357 Hitova
Odg: FIFA 20
« Odgovori #100 : 31. Listopad, 2019., 12:43 »
hi,

bas mi se instalirao patch 1.06 i opet se igra ne moze pokrenut, ovo je vec drugi puta da se igra nakon updatea rusi...

radi se o digitalno verziji igre..., sad opet sve pobrisat i ponovo igru skidat
Alienware m17x R4,7970m,16gb Corsair,1x256gb ssd 840pro,1x500gb hdd

PSN: Robertbilic

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #101 : 02. Studeni, 2019., 01:41 »
Ne propustas nista, igra je svakim danom sve veci i veci odron, taj novi patch nije donio nista dobroga. :)

P.S. Upravo citam objavu i gledam reakcije na ban profesionalnog igraca Kurt0411 koji se otvoreno zalio na igru, krenulo se i sa hashtagovima #boycottfifa. Ako profesionalni igraci koji zive od igranja kazu da je igra neigriva i tesko sranje, sta tek nama amaterima treba da bude.
« Zadnja izmjena: 02. Studeni, 2019., 01:51 bhlazio »

« Odgovori #102 : 02. Studeni, 2019., 18:57 »
Ne propustas nista, igra je svakim danom sve veci i veci odron, taj novi patch nije donio nista dobroga. :)

P.S. Upravo citam objavu i gledam reakcije na ban profesionalnog igraca Kurt0411 koji se otvoreno zalio na igru, krenulo se i sa hashtagovima #boycottfifa. Ako profesionalni igraci koji zive od igranja kazu da je igra neigriva i tesko sranje, sta tek nama amaterima treba da bude.

i agree  . ja neigram vec par dana nisam bio ingame .

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #103 : 02. Studeni, 2019., 21:38 »

i agree  . ja neigram vec par dana nisam bio ingame .

I ja sam skroz gotovo prestao, WL sam odigrao 6 tekmi i sve uzeo teskom mukom, silver 3 dosta. Vecinom se sada bavim marketom, pokusavam uloviti neku ikonu za sicu, sinoc mi je promakao Canavaro 89 za 64 500 coinsa.

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #104 : 05. Studeni, 2019., 11:45 »
PES 19 je kamilica za ovo.

Po pitanju mehanike igre l, AI-a, online kompletnog iskustva ovo je ubjedljivo najgora igra ikada.

Povlacim ono sto sam pisao za skill, u FIFI apsolutno ne treba skill, mogucnost prilagodjavanja na razlicite postavke igre zavisno od konekcije je jedini skill.

*

bhlazio

• 742
  • Forza Lazio
« Odgovori #105 : 09. Studeni, 2019., 13:49 »
@nicedice, igras li WL? Kako ide?
@Hrv4tin4, vidim dosta igras, kako ti izgleda igra?

Proslu WL sam zavrsio gold 2, 17 pobjeda iz 25 tekmi (uzeo Muniaina i Lukakua), sada sam stao na gold 3, 14 pobjeda iz 20 tekmi i nemam namjeru nastaviti. Igra mi je vrijedjanje inteligencije, uzas, ali nemam sta drugo igrati osim BF V. Mislim imam kolekciju od 200+ igara, ali.

Ove ikone je nemoguce snipeati. Vec sam propustio Cannavara, Litmanena i Wrighta za min price iako sam bio unutra tj. osvjezavao listu i sigurno mi treba sekunda manje nego kada se postavi min price pa search. Jedino uspijem kupiti 10-20 k ispod cijene pa zaraditi.

Sta je sa timovima? Ja sam odradio sbc potm Vardy i odlican je, kupio Litmanena i dobio Ramosa iz UCL upgrade i Oblaka UCL iz free season packa. Litmanen daleko bolji od scream Ozila, Oblak i Ramos zvijeri, Neuer i Hernandez ne mogu se porediti sa njima. Sada planiram kupiti jos jednu ikonu, vjerovatno Maldini LB i uzeti Ballacka ili Roy Keanea iz icon swaps. Uglavnom planiram kada izadju icon sbc imati tim samo od ikona.

« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2019., 17:54 bhlazio »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9