HCL.HR

FIFA 20

  • 133 Odgovora
  • 37364 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #105 : 09. Studeni, 2019., 13:49 »
@nicedice, igras li WL? Kako ide?
@Hrv4tin4, vidim dosta igras, kako ti izgleda igra?

Proslu WL sam zavrsio gold 2, 17 pobjeda iz 25 tekmi (uzeo Muniaina i Lukakua), sada sam stao na gold 3, 14 pobjeda iz 20 tekmi i nemam namjeru nastaviti. Igra mi je vrijedjanje inteligencije, uzas, ali nemam sta drugo igrati osim BF V. Mislim imam kolekciju od 200+ igara, ali.

Ove ikone je nemoguce snipeati. Vec sam propustio Cannavara, Litmanena i Wrighta za min price iako sam bio unutra tj. osvjezavao listu i sigurno mi treba sekunda manje nego kada se postavi min price pa search. Jedino uspijem kupiti 10-20 k ispod cijene pa zaraditi.

Sta je sa timovima? Ja sam odradio sbc potm Vardy i odlican je, kupio Litmanena i dobio Ramosa iz UCL upgrade i Oblaka UCL iz free season packa. Litmanen daleko bolji od scream Ozila, Oblak i Ramos zvijeri, Neuer i Hernandez ne mogu se porediti sa njima. Sada planiram kupiti jos jednu ikonu, vjerovatno Maldini LB i uzeti Ballacka ili Roy Keanea iz icon swaps. Uglavnom planiram kada izadju icon sbc imati tim samo od ikona.

« Zadnja izmjena: 09. Studeni, 2019., 17:54 bhlazio »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #106 : 14. Studeni, 2019., 23:58 »
Šteta sto je igra tesko sranje. Jos jedan osvojen draft, jos jedan top player nakon Pogbe.


*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #107 : 25. Studeni, 2019., 13:03 »
Ovo je najvece sranje koje je iznjedrila gaming industrija, igra je ultimativno smece epskih razmjera.

Post čisto da neko ne bi bacio novac zbog praznicnih popusta.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 20
« Odgovori #108 : 25. Studeni, 2019., 15:18 »
Offline ili online? Pošto me zanima Manager mod i "sofa" mod. :) Kakva je volta si igrao s nekim? Čole mi rekao da će probat i javit ali nije još.  :hiha2:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #109 : 25. Studeni, 2019., 15:55 »
Offline ili online? Pošto me zanima Manager mod i "sofa" mod. :) Kakva je volta si igrao s nekim? Čole mi rekao da će probat i javit ali nije još.  :hiha2:

Online, offline je dobar. Voltu probao, solidno. Online ispod nivoa PES-a, ziva katastrofa. Lag, delay, komande ne reaguju, scripting, generalno uzas gameplay, community vristi a EA ćeška jajca.

Odg: FIFA 20
« Odgovori #110 : 25. Studeni, 2019., 21:39 »
Offline ili online? Pošto me zanima Manager mod i "sofa" mod. :) Kakva je volta si igrao s nekim? Čole mi rekao da će probat i javit ali nije još.  :hiha2:

Online, offline je dobar. Voltu probao, solidno. Online ispod nivoa PES-a, ziva katastrofa. Lag, delay, komande ne reaguju, scripting, generalno uzas gameplay, community vristi a EA ćeška jajca.

sve je uzas . nemoj ni probat , ja nisam tjednima igro ovo vec niti uso u igru . ima tolko top stvari za male pare kao game pass  da bacas vrijeme na ovo .

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #111 : 26. Studeni, 2019., 17:24 »
Zadnja vikend liga, mali isječci: https://youtu.be/1hDOreJtiWI

Cisto da vidis koliko je igra sranje. WL mi je najgora, pobijedim 11 prvih tekmi, pa 10 izgubim zaredom i onda zavisi da li cu dogurati do gold 3 ili 2. Uglavnom teski flop.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 20
« Odgovori #112 : 20. Prosinac, 2019., 00:18 »
Fußball-Club Bayern München e.V., commonly known as FC Bayern München, FCB, Bayern Munich, or FC Bayern, is a German sports club based in Munich, Bavaria. It is best known for its professional football team, which plays in the Bundesliga, the top tier of the German football league system, and is the most successful club in German football history, having won a record 29 national titles and 19 national cups.



Nakon Kovača dolazi sunce, nakon Kovača dolazi Thomas Cole, njemački strateg koji preuzima Bayern i kojemu je jedina misija napraviti najjači Bayern u povijesti! Da bi ta misija bila moguća, uprava Bayerna je zaključala transferna vrata prema van i dozvolila Thomasu da dovede bilo koje pojačanje koje poželi. Njemac hrvatskih korijena odmah je otvorio kasicu prasicu i doveo skupocijena pojačanja, koja već možda u prvoj sezoni donesu trofeje!






Iako sam mislio izbrisat igru, jer nikako nisam našao momčad koja bi me držala da igram igru, odlučio sam se za Bayern s kojim nisam igrao valjda desetak godina FIFA igre i pogodio s atmosferom. Skužio sam da su njemački komentatori deset puta bolji od engleskih, jer su engleski žive dosade; a pošto njemački dosta razumijem samo ga nikako ne pričam, ovo je bio logičan izbor za što imerzivnije iskustvo. Isto tako preko NVIDIA CP-a sam napokon doveo igru da izgleda puno bolje nego po defaultu s image sharpeningom i ostalim blagodatima tog alata. Svaku utakmicu ću uploadati na YT i vama ljepiti svoje utakmice i zanimljivosti iz karijere - dakle klasični reportovi. Već sada imam materijala od desetak utakmica i gotovo svaka je životopisna sa gomilom odličnih poteza, fantastičnog nogometa i adrenalinskog totalnog nogometa njemačko hrvatskog stratega na klupi BFC-a.

Novi igrači koje sam kupio su: Leroy Sané, Ante Rebić, Nikola Vlašić, Samuel Umtiti, Kevin De Bruyne, Emil Forsberg, Timo Werner, Julian Draxler.







A sada spektakularna premijera novog FCB-a i borba za novi trofej...


REBUILDING DER FCB | DFL-Superkup - FC Bayern vs. Borussia Dortmund - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 20
« Odgovori #113 : 20. Prosinac, 2019., 20:12 »
Crvena mašina ugrijala se u prvom kolu Bundeslige...


PERIŠIĆ SHOW vs HERTHA | Bundesliga MATCHDAY 01 - YouTube

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 20
« Odgovori #114 : 29. Prosinac, 2019., 16:29 »
Novi raport i nova utakmica...
Stvarno vjerujem da radim najjači Bayern u povijesti, čak i jači od onog trebla Ribery/Robben/Mandžukić kada su osvojili sve te sezone.
Vjerojatno do kraja sezone neće biti baš mjesta za Comana, Gnabrya i Mullera koji će vjerojatno na zimu potražiti novu sredinu.


DE BRUYNE WONDER GOAL vs SCHALKE | Bundesliga MATCHDAY 02 - YouTube

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: FIFA 20
« Odgovori #115 : 30. Prosinac, 2019., 12:21 »
Ja moram sa d nastavit u Sky Championsu. Dobro mi ide, prvi sam a skoro će pola sezone, kup napreduje.

ps. Slajderi su čudo malo sam im greške povećao i stavio na World Class i odlično mi je tako igrat.

Nebi mogao odma sa nekim najboljim ekipam igrat, nije mi to napeto. A tvoji su mi osvrti odlični!  :clap:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: FIFA 20
« Odgovori #116 : 31. Prosinac, 2019., 10:05 »

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #117 : 20. Siječanj, 2020., 23:05 »
Samo da i ovdje ostane zabilježeno: FIFA 20 je najgora igra ikada.

Razlozi:

1. katastrofalni serveri
2. ubitačan scripting
3. potpuno rasulo UT-a zbog icon swaps
4. katastrofalni golmani
5. kontrola igrača

Odg: FIFA 20
« Odgovori #118 : 20. Siječanj, 2020., 23:48 »
Samo da i ovdje ostane zabilježeno: FIFA 20 je najgora igra ikada.

Razlozi:

1. katastrofalni serveri
2. ubitačan scripting
3. potpuno rasulo UT-a zbog icon swaps
4. katastrofalni golmani
5. kontrola igrača

you still play dis? yo yo :P

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 20
« Odgovori #119 : 21. Siječanj, 2020., 01:23 »
Samo da i ovdje ostane zabilježeno: FIFA 20 je najgora igra ikada.

Razlozi:

1. katastrofalni serveri
2. ubitačan scripting
3. potpuno rasulo UT-a zbog icon swaps
4. katastrofalni golmani
5. kontrola igrača

you still play dis? yo yo :P

Uzeo da isprobam novi TV koji sam btw zamijenio za seriju 9 sa hdmi 2.1 i VRR podrskom.

Igra je epsko sranje, sas mi se PES 19 čini kao dobra igra naspram ovoga.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9