HCL.HR

Final Fantasy serijal

  • 449 Odgovora
  • 94738 Hitova
*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #225 : 27. Prosinac, 2010., 09:13 »
Joj i ja ocu devetku, vise od svega
Al izgleda da je ima samo na UK Storeu
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #226 : 27. Prosinac, 2010., 12:20 »
Ne mere.
Ali i nije ti potrebno. Samo levlupaj Ramzu, koristi guts vještine da si trajno povećaš hrabrost, prvo sebi pa onda povečavaj i drugima.
Meditator isto to može, čak i za faith.

Dokle si doša ? <3

došao sam do 3. čeptera, ono kad moram ić do orbonne monasterya u neku knjižaru, malo živim na igri. ramza mi naučio sve geomancer napade, agrias sve holy knight napade, mustadio je trenutno lancer i taq. krivo sam si rasporedio poslove na likovima od početka, tak da sam morao grindat rendom borbe kak bi se istrenirao :(

bio sam zapeo kod onog dijela kad se grupica podijeli pa ramza mora sam protiv gafgariona, tek sam kasnije skontao da se vrata mogu otvorit kod onog switcha, onda sam prošao bez beda  :tired:
al igra rula, uživio sam se u priču.

e i da, jel se kasnije permanentno joinaju alma i onaj astrolog olan (valjda se tak zove)?

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #227 : 27. Prosinac, 2010., 13:10 »
Joj i ja ocu devetku, vise od svega
Al izgleda da je ima samo na UK Storeu
Pa možeš igrati bekape.

Tak i tak se radi o staroj igri.

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #228 : 27. Prosinac, 2010., 13:23 »
Geomancer saka :wildboy: Za Ramzu mi je najbolje bilo knight -> Lancer -> Samurai/Ninja
Ili tako nekako. S time da mi je Lancer najdraži <3 Levlupati lako možeš tako da kad pobjediš sve protivnike u rendom bitci, ostaviš samo jednoga i onesposobiš ga, s Mustadiom recimo, a s ostalim likovima radiš bespotrebne akcije, tipa Yell s Ramzom, dobijaš i Exp i Jp. I koristi ono za Meditatora što sam ti govorio, povećavaj faith magovima svojima i tako :( Ima pecto cakica u tome što treba i kako, al moš ih i sam otkrivati

Jel rješavaš one jobove u tavernima ? To mi je savršeno u igri bilo :(
I da, nisi još došao do borbe s Weigrafom, prije Ypress Wooda, tj, točno tu, OBAVEZNO, OBAVEZO!!111 sejvaj 2 put, pa nastavi igrati.

Devetku ću i ja ovih dana početi igrati :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #229 : 27. Prosinac, 2010., 16:14 »
da, upravo sam ramzu poslao u ninju  :approve i upravo sam počeo to u rendom borbama radit, s tim da s ramzom povećavam svim fizičkim napadačima brave sa cheer upom, pa ću sad nekog stavit u meditatora da može drkat faith. nisam počeo još jobove u tavernima, bojim se da su mi preslabi likovi van glavne postave, imam neke rendom squiere na 10. lvlu koje sam dobio kad mi se agrias pridružila :(

sejvaj 2 put, misliš na odvojeni sejv ili? jer već imam 3 odvojena sejva pa samo snimam preko onog s najmanje vremena i tako.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #230 : 27. Prosinac, 2010., 17:12 »
Ako još netko hoće igrati fft, a nema ps1, neka pogleda ovdje.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #231 : 29. Prosinac, 2010., 22:13 »
reinstaliravao sam vindoze, pa nisam dolazio na hclove. uglavnom, zapeo sam na wiegrafu :) prejak je peder, s dva lightning staba mi ubije ramzu, srećom pa sam poslušao derpesiju i snimio na odvojeni fajl. probao sam ga sa yin yang magijom paralyze bacit, naravno da je imun. onda sam pokušao s onim lancerovim dragon spiritom ili kako već, ali to ne funkcionira. polako gubim ideje :(

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #232 : 29. Prosinac, 2010., 22:24 »
:)
Uzmi lancera. Pogledaj gdje se može kretati, pa koristi Lancer vještinu skakanja. On neće imati što napasti prvi put, a ti ćeš to obaviti. Bit će na knap, ali moći ćeš ga pobjediti.
Nakon što ga pobjediš, onda sljedi jebada. Možeš staviti za drugi skil Ramzi, ili nekog drugog ono od Chemista, Item, pa iskoristi xpotion ili štoveć u borbi nakon što  ga pobjediš.

I loše ti to s sporednim likovima, moraš imati maga, bijelog maga, summonera i ying-yanga među ekipom, bit će ti potrebni u borbama sigurno ( a za to su ti potrebna dva lika ono ;( )
Ninja lik mi je najdraži još, skupa s thief abilitijem. I te Jobove, dobivat ćeš rendom stvari koje će ti povećavati statse katkad, ali probaj likove rasporediti ovisno o opisu zadatka. Katkad će ti i barmen sam reći da bi npr Knight tu dobro se snašao etc.
« Zadnja izmjena: 29. Prosinac, 2010., 22:26 depresija »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #233 : 29. Prosinac, 2010., 22:33 »
ne kužim to baš, ramza mi je trenutno samurai i ima 7 ili 8 speed i opet me wiegraf prvi napadne. a on je 28. level, ramza mi je 35., ne berem. a šta bude kad ubiješ wiegrafa, se on pretvori u onog bika ili? jer znam da biram likove i pravim postavu iako se samo ramza bori s wiegrafom.

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #234 : 30. Prosinac, 2010., 00:12 »
Gle, tebe je prvog red i ne možeš ga odmah dohvatiti s nekim napadom, ali,,,, ne mora prvi napasti :hiha: Mislim, LOGIĆNO, ne može te napasti ako mu nisi u dohvatu. E sad, pošto imaš lancera, koji sa svojim skok abilitijem bude u zraku neko vrijeme, Wigraf se približi, ne može te napasti jer si u zraku, a ti, kad on samo waita turn jer nema nikoga na mapici, udreš ga sa skokom i opet je tebe red. I ti se odmakneš od njega, opet skočiš ( predvidiš mjesto gdje će on doći ) i tako. Sigurno će te dohvatiti s lightining strikeom par puta al ae. To samo po sebi nije neki problem.
Za sljedeću bitku trebaš imat sreće. Vidit ćeš što će biti, ae.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #235 : 30. Prosinac, 2010., 00:27 »
nije me prvi red lol, on se prvi kreće i napadne me s lajtnin stebom

URED: i oduzme mi 140 od mojih 250 hapeova :(

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #236 : 30. Prosinac, 2010., 00:28 »
Nebitno. Taktika koju sam ti gore opisao i dalje ostaje. Možeš pretrpiti 2-3 utarca L.S.a  kao Lancer. Mislim 2 da možeš, nebitno.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #237 : 30. Prosinac, 2010., 02:41 »
uspijo sam s lancerom, tenksara na savjetima \:D/ drugi dio borbe sam se samo koncentrirao na "wiegrafa" i dok su ga svi iznapadali, umro je. fora je u tome da mu ni ne moraš sav hp oduzet dok je u ljudskom obliku, ostalo mu je još možda 30 pa je išla animacija.

jel ima još tak neš zajebano do kraja igre ili je ovo najteža borba?

*

Chikanovich

  • ****
  • 1039
  • Čiko :]
Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #238 : 31. Prosinac, 2010., 03:17 »
joinao mi se orlandu i igra je postala prelagana kad oduzima po 500  :wildboy:

Odg: Final Fantasy serijal
« Odgovori #239 : 02. Siječanj, 2011., 18:23 »
A to da. Al ne moraš sve s njime igrati. :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9