HCL.HR

Final Fantasy serijal

  • 449 Odgovora
  • 94707 Hitova
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #330 : 08. Veljača, 2012., 09:59 »
Memorija <3 kako rula lokacija :ementaler:

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #331 : 08. Veljača, 2012., 10:19 »
Jedina mana devetke - i u biti bilo kojeg FF-a koji to nema - nemogućnost gašenja random fajtova.

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #332 : 08. Veljača, 2012., 10:20 »
I nemanje Beatrix.

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #333 : 08. Veljača, 2012., 12:52 »
Bio je neki kao item da se smanji razina random encountera al to je to. Nezz, meni je to gušt bio, čar old skul rpga.  :hiha:
Beatrix  :ementaler: Bio je cheat preko onog čuda Action replay il kako već da ti bude stalni lik iako nije to to. al baš sam guštao onaj dio dok se s njom igralo

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #334 : 08. Veljača, 2012., 16:10 »
U devetki nema.

Usput, kako se izgovara ¨S/he" za Quina/u?

Je li to moguće?

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #335 : 08. Veljača, 2012., 18:16 »
Quina je... shemale  :hiha: Uvijek je to Quina za mene, pa sam se suzdržavao od on/ona :D Al najčudniji lik kojeg je square napravio za parti membera

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #336 : 10. Veljača, 2012., 21:22 »

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #337 : 10. Veljača, 2012., 23:55 »
Gotov sa četvorkom. 40 sati. 70 lvl. Ogopogo, Wyvern i ostali gotovi. Imam osjećaj da je sve nekako lakše, prvi put sam se dosta namučio da pobijem sve to.

Doduše i na netu piše da je FF II (jer je III u americi preveden ko prvi dio) zapravo lakši od FF IV originalnog. Još su kasnije napravili neki FF easynešto koji je još lakši. Enivej šteta :/, nije baš neki izazov ono.

Ostalo je ajde, tih hidden summona koji se dobivaju...random, ali ne znam šta da radim s njima. I Adamant armor al to je tek nebuloza za dobiti, neću niti pokušavati. Opet, da ga i dobijem, šta ću s tim. I ovako je prelako.

Najradije bi V sad ili čak III original, to je u biti jedini dio koji nisam igrao.

A uglavnom. Zakon su ti stariji FF-ovi, zarazni su u biti.
 

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #338 : 12. Veljača, 2012., 03:32 »
Ja igram FF6, kojih 10ak sati imam, sad sam sa Celes u centu 2 kontinenta,, bla.
Ugl, sviđa mi se, ok je.. ali sad malo razmišljam, i dok igram..
sve više cjenim FFIX zapravo. :wildboy: Jer tek sad shvaćam da je devetka prepuna tih elemenata iz starijih FFova, i da čini jedan ogroman, savršen omaž čitavoj toj jednoj eri FFova prije prelaska na PS. I što sve to bez tog intertekstualnog značaja tako kvalitetno stoji samostalno i nezz. Prekrasna igra.
Kako trebam >>>>>>>>>>>>>>>>>>učiti<<<<<<<<<<<<<<<<<<< pa kao radim neke skriptice si, slušam muziku iz devetke. Ono, isto savršen ost. :wildboy:
kako fantastičan intro za AVANTURU PUNU MOGUĆNOSTI ;____________________________;
Final Fantasy IX OST - The Skies of Alexandria

edit lol, prvi koment =)

I just have to say this: I listen to your music everyday while studying for hours and I really appreciate you doing this for the community
mashizhao 2 years ago
« Zadnja izmjena: 12. Veljača, 2012., 03:38 depresija »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #339 : 12. Veljača, 2012., 12:08 »
@Noob, provaj odigrat DS verzije trojke i četvorke. Napravili su ih tako da rigaš krv (pogotovo u trojci) ja sam jednostavno odustao u jednom momentu i nisam mogao više, previše grindanja jednostavno traži a monsteri malo expa donose. Ako ti je do challengea onda provaj tu DS verziju trojke, i imaju CGI+poboljšanu priču.

@vanchee:
Pa e <3 Final Fantasy 9 je čisti omaž serijalu jer su sve što je krasilo prethodne (1-6) nastavke tu je u njemu. Plus ta bajkovita priča  :hug jao meni osobno najdraži ff po pitanju atmosfere i skoro opcenito ( osmica radi nostalgije i desetka radi price su mi nekako na prvom mjestu)
Volio bi da square uradi HD vezriju devetke <3 to bi bilo prelijepo jebemu

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #340 : 12. Veljača, 2012., 16:09 »
E jedini je problem...DS. A i hvaljena je četvorka za nj.

Užicam to od nekog već, iako bi trojku radije original prije rimejka odigrao.

Odg: Final Fantasy
« Odgovori #341 : 12. Veljača, 2012., 17:20 »
Emulatori?  \:D/

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #342 : 12. Veljača, 2012., 18:50 »
A tako će i biti na kraju. Jednog dana.  :wildboy:

*

Qupo

  • **
  • 317
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #343 : 12. Veljača, 2012., 19:46 »
Užicam to od nekog već, iako bi trojku radije original prije rimejka odigrao.

Dobra je trojka. DS jel.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Final Fantasy
« Odgovori #344 : 12. Veljača, 2012., 21:27 »
Ko da ćeš ikad igrat to lol.  :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9