HCL.HR

Final Fantasy XV

  • 176 Odgovora
  • 77133 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #135 : 31. Ožujak, 2016., 18:42 »
Alice in Wonderland, obavezno pogledat, ovo izgleda cudoo.
http://youtu.be/PojYosSUhmQ

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #136 : 31. Ožujak, 2016., 20:24 »
Odigrao sam demo, prekrasno, baš prekrasno. Bio je jedan VAU trenutak tipa nakon prvih pet minuta. Ostatak je više nekakav tehnički prikaz mogućnosti, ali je jako lijep i simpatičan, ugodan smisao za humor također. I onda na kraju...

SPOJLERI

Boss fight ispred Citadel. Ali kakav boss fight čovječe :wildboy: Dobro ustvari nije ništa posebno, Noctis ima samo dva oružja, ali taj trenutak kad dođeš pred Citadel i počne Omnis Lacrima je savršen ;__;. Mali tip: nemojte odmah završiti san, odite do kraja ceste gdje vas stvorenjce čeka i ponovite boss fight. Iron Giant bude LVL 15 i otključa se Warp, puno bolja borba bude drugi put.

/SPOJLERI

I onda lagani feels na kraju. Sve skupa mi je trebalo 55 minuta, ali baš krasan demo. Jako mi je drago da sam odigrao i sigurno ću opet kad-tad iz gušta. Ne vidim kako nakon ovoga i Episode Duscae mogu faliti s igrom. Jedino da se loše vrti vjerojatno, to bi moglo uništiti ugođaj.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #137 : 31. Ožujak, 2016., 20:44 »
koliko gb teži demo?

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #138 : 31. Ožujak, 2016., 20:49 »
4.5 GB na X1

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #139 : 31. Ožujak, 2016., 21:15 »
Nisam još stigao odigrat, taman ću prije pogledati anime, odigrati demo pa onda pročitati Freddyjev spojler :)

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #140 : 31. Ožujak, 2016., 22:05 »
Ma da, nije baš neki spojler, ali mislim da bi neki voljeli naslijepo to doživjeti.

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #141 : 01. Travanj, 2016., 18:42 »
Odigrao... i pošto mi je ovo prva FF igra ikada, realno neznam WTF sam upravo odigrao. Valjda je to za očekivati.

Kužim da je san... i da san ne treba nikakav smisao, al ovo je baš drlog. Ploče koje me pretvaraju u kamiončiće i nekakve krokodil-žirafe? Šta?  :wildboy:
Ne kužim za što je ono skupljanje žutih letećih kamenčića. Ima li to nekakav smisao?

Završna borba je... ok, nisam ponovio drugu što je Freddy rekao iako sam lutao uokolo. Ali ne sjeda mi sustav borbe baš. Tamo gdje sve igre imaju shemu da je kocka/x na boxu za napad, a krug/b na boxu dodge/roll, ovdje je to obrnuto i što je gore nema ni opcije da se to promijeni. A dodge i defend su jedna te ista tipka pa nikad ne znam kad ću napraviti jedno a kad drugo. a kamera je nekako previše udaljena od lika da bi dobro vidio za što se priprema.

Nisam igrao Duscae... jel tamo u borbi ima kakve koristi od gornjih trigger i shoulder tipki?

Isto, koja je šema sa menijima koji rade samo sa d-padom ne i analogom? kakve su to gluposti?

Dobre strane:
izgleda okej. efekt kosice je kul, i hodanje kroz vodu je odlično. Iiii... sviđa mi se ideja rješenje sa "obnavljanjem" energije u borbi. To je to.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #142 : 01. Travanj, 2016., 18:58 »
Duscae ima PUNO detaljniji i smisleniji sustav borbe. Više oružja i raznovrsnija oružja, pa ih treba pametno kombinirati i slagati u inventory, party od četvoro, više abilityja, pravo korištenje MP bara za razne magije, ne samo Warp,... baš zabavna i zanimljiva borba.

Također Duscae ima obrnut sustav kontrola i puno je zgodniji, ja sam ovaj u Platinum Demo odmah išao promijeniti, ali opcije ne dozvoljavaju nažalost. Očekujem da će meniji, kontrole i mehanike borbe biti sličnije Duscae u punoj verziji naravno.

EDIT: zato sam i preporučio ponavljanje borbe, jer se otključa Warp i protivnik je jači, pa je zanimljivije barem utoliko malo.
« Zadnja izmjena: 01. Travanj, 2016., 19:00 Freddy »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #143 : 17. Svibanj, 2016., 17:59 »
Upravo odigrao demo i ovo izgleda predivno.Totalno luda i zabavna, umirujuca glazba, odlicna borba.Na kraju ona epska borba sa onim cudovistem, uz epsku glazbu, sve okolo se lomi, destrukcija okolisa ce cini se bit na razini, a jos je ovo ja mislim najmanje cudoviste u cjeloj igri.Sta ce bit kad dodu oni titani pa polome sve na mapi.

Nisam bas previse upoznat sa JRPG igrama i ovo je prva koji mislim zaigrat.Jedva cekam da ovo izade, stvarno mi izgleda odlicno, od likova, pa do cudovista i golemog otvorenog svjeta, pa ove umirujuce glazbe, vjerujem kako ce ovo bit posebno iskustvo.

Evo i malo screenova.








*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #144 : 17. Svibanj, 2016., 19:45 »
Sta ce bit kad dodu oni titani pa polome sve na mapi.

Dropovi na 15 fps  ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #145 : 19. Svibanj, 2016., 18:44 »
I ja mislim da oce.Vec u ovome demu sam dozivio 4,5 dropova, odma na pocetku i na zadnjoj borbi.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #146 : 17. Srpanj, 2016., 22:33 »
Upravo zavrsio demo nakon nekih 40-ak minuta. Prvo upoznavanje sa FF svijetom i uopste JRPG tako da ne znam bas sta da mislim.

Izgleda jako lijepo, borba je solidna, jedino sto mi je smetalo je ovo mijesanje kontrola attack/dodge... Boss bitka na kraju takodje sasvim solidna, nista specijalno. Nisam ponavljao tako da mozda nemam potpun osjecaj demo-a ali sta je tu je... Tehnicka strana dobra sa par frame dropova tu i tamo.

Svakako me potaklo na razmisljanje o kupovinii FFXV kad izadje, ali ne znam ima li bas smisla uzimati buduci da nisam upoznat sa pricom, likovima, svijetom itd. a i nemam vremena da prelazim cijeli serijal.  :ne: Vidjecu jos kad izadje.  :)

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #147 : 18. Srpanj, 2016., 00:17 »
Ova igra ti nema nikakve veze sa prošlim igrama serijala. Naravno tu su neki elementi karakteristični za FF, ali što se tiče priče i likova ovo je sasvim nova igra.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #148 : 18. Srpanj, 2016., 10:50 »
E pa super onda. Mozda i kupim kad vidim prve recenzije...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Final Fantasy XV
« Odgovori #149 : 16. Kolovoz, 2016., 22:45 »
Nazalost igra je otkazana za 29.11.2016.

Evo i 53 min novog gameplaya.
https://youtu.be/Z-ATGiZjJtw

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9