HCL.HR

Flock!

  • 4 Odgovora
  • 2043 Hitova
*

Raz

  • *
  • 105
Flock!
« : 24. Rujan, 2009., 12:19 »
Nisam nigdje ugledao temu pa eto...

Flock je logička/puzzle igra napravljena od poznatog nam Capcom-a. U ulozi ste UFO-a i otimate razne životinje, no ne možete ih jednostavno otet sa "tractor beam-om" jer će se raspršit, već se moraju prikupljat plašenjem i usmejravanjem prema matičnom brodu. Također, svaka životina ima svoje karakteristike tako da će se ovce smanjit ako ih namočite, a bikovi napravit stampedo ako ih tjerate u većem broju.



Nivoi su okruženi vodom tako da treba biti pažljiv... ako koja životinja padne u vodu, možete se oprostit sa njom. Na levelima znaju biti i mating padovi koji su jedino u funkciji ako natjerate muškog i ženskog para na nju (logično, jel) te uvijek dobro dođe za bonus bodove ili ako vam se kojim slučajem koja životinja utopila. Iako ne možete koristit zrake za otimanje životinja, možete ih koristit za uklanjanje prepreka. Na primjer: Ovce se u žitu mogu izgubit tako da ćete sa pritisnom zrakom moći radit putove. Naravno, to nije jedina zraka tako da kasnije otključate više njih.



Grafika je lijepa, šarena i dobro optimizirana, a zvuk se sastoji od upamtljivih "catchy" melodija. Igra ima co-op mod i ugrađen map editor koji nudi dodatno zabave.
Demo možete naći -> ovdje.



*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Flock!
« Odgovori #1 : 24. Rujan, 2009., 20:12 »
Ima full verzija?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Flock!
« Odgovori #2 : 24. Rujan, 2009., 20:13 »

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Flock!
« Odgovori #3 : 24. Rujan, 2009., 20:41 »
grga će popizdit kad ovo vidi... :loludara:

Odg: Flock!
« Odgovori #4 : 24. Rujan, 2009., 20:43 »
 :wildboy: :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9