HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944397 Hitova
*

bigguy

  • *
  • 84
  • War Thunder player
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2190 : 25. Travanj, 2015., 13:22 »
Evo decki jos jednom da se ispricam zbog izbacivanja iz setuopva jucer i sad sam isao na speedtest i evo koji mi je



U stvarnosti je potupuno drugacije jer skida do 200kb/s max a upload do 150 iako nikad nisam imao problema u mp igricama
Work hard until your idols become your rivals!

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2191 : 25. Travanj, 2015., 13:38 »


Znam užasno je loš upload, al' ja i dalje, djelomično, krivim Rockstar.

Zašto mi Battlefield radi odlično i bez ikakvih problema gdje bude preko 30 igrača?
Stvar je jednostavno u serverima i mi sa slabijih internetom jednostavno ne možemo pravilno pristupiti Online-u.

Operatera ne mogu promjeniti jer jednostavno nemamo tu takvu infrastrukturu da bi imao brži internet (srećom pa će se ove godine početi s radom VDSL-a na nekih 500m od mene pa će onda bit ok).
Jedina stvar koju mogu imat, a da bude brže jest onaj neki satelitski internet, al je užasno skupo.

Jednostavno trebamo počekat da Rockstar malo sredi te svoje servere i da ne troši tolko resursa, na neki način trebaju to sredit i sve će bit ok.
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2015., 13:39 loczzoa »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2192 : 25. Travanj, 2015., 13:47 »
Stvar je u vikendu. Sada su igru kupili mnogi ljudi koji nisu željeli prednaručiti ju i počeli su igrati. uz to ekipa koja je u početku htjela preći samo SP je to napravila i krenuli su igrati MP.

Zbrojite to sve i vikend kad većina ljudi ne radi i ima vremena i naravno da će nastati problemi. Ljudi moji ovo je jedna od najprodavanijih igara ikada i potražnja je velika!
Tako da morate računati i na to. BF je totalno druga stvar i nema tako širok spektar igrača kao jedan GTA V. Vjerujem da ima barem duplo više igrača koji igraju GTA V nego li bilo koji BF

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2193 : 25. Travanj, 2015., 13:49 »
Stvar je u tome sto sam im 3 ticketa poslao i pitao kakv mi internet treba za igrivost GTA V online i nisu mi nista rekli po tome pitanju, a ni jedna druga igra mi ne stvara probleme prilikom igranja online, plus kad sam cuo da ekipa koja ima 25 megabitne internete ima iste probleme kao ja, i xy ljudi po consolama, onda sam poceo dublje kopati jer sam mislio da nema toliko veze sa internetom jer ocito nekada mogu nekada ne, nema to bas nekog smisla ali eto. Vratio sam se na pocetk, ocito je internet gg.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2194 : 25. Travanj, 2015., 13:54 »
Stvar je u tome sto sam im 3 ticketa poslao i pitao kakv mi internet treba za igrivost GTA V online i nisu mi nista rekli po tome pitanju, a ni jedna druga igra mi ne stvara probleme prilikom igranja online, plus kad sam cuo da ekipa koja ima 25 megabitne internete ima iste probleme kao ja, i xy ljudi po consolama, onda sam poceo dublje kopati jer sam mislio da nema toliko veze sa internetom jer ocito nekada mogu nekada ne, nema to bas nekog smisla ali eto. Vratio sam se na pocetk, ocito je internet gg.

Pa upravo to i govorim. Rockstar je itekako bio svjestan kolika je potražnja za GTA V. Zar nisu mogli proširit svoje servere, unaprijediti, poboljšati. Svaka čast svemu, igrica je super. Kaj mi je najgore, jučer cijeli dan igram heistove s random ljudima i sve je bilo okej. Onda me ekipa pozove na heist (iz HCL-a) i onda pocne zajebavat. Nekako se uspijemo spojiti da bi me na kraju, kad je već prvi heist trebao biti gotov, izbacilo van (doduše, meni je napisalo da je Leader napustio heist), ali smo došli do zaključka da je ipak u meni bio problem.

Iskreno se nadam da će u sljedećem patchu u Release Notes doći "GTA V Online Stability improved".

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2195 : 25. Travanj, 2015., 17:56 »
Verovatno će to biti na Sv. Nikad
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2197 : 25. Travanj, 2015., 21:56 »
Evo i tog videa koji sam obećao - preduga priča o rješavanju Humane Labs Heista je gotova.

Riješili smo i posljednja dva setupa i Heist - sve u jednom videu:

https://youtu.be/fwnWnqVjER4

:hug

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2198 : 25. Travanj, 2015., 22:03 »
Evo i tog videa koji sam obećao - preduga priča o rješavanju Humane Labs Heista je gotova.

Riješili smo i posljednja dva setupa i Heist - sve u jednom videu:

https://youtu.be/fwnWnqVjER4

:hug
Cole buši gume,boli ga....

*

StreetFigter88

  • **
  • 409
  • Neki n00b mi je ukrao prethodni avatar :(
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2199 : 25. Travanj, 2015., 22:13 »
Igor je bronza kao i uvek...
Skrilex je Mocart 21. veka !!!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2200 : 25. Travanj, 2015., 22:21 »
Eto na - pa nije baš uvijek. Samo svaki put u OVOM Heistu :ementaler:

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2201 : 25. Travanj, 2015., 22:25 »
Pozz raja evo i mene u ovoj temi nisam je pratio dosad :D, ako ko ima za igrat nek se javi u box bice uskoro i nekih klipova na tjubbu i tako svega pomalo dotad merete pogledat ovo sto ima, okinite sub ako vam nije tesko ;) vidimo se https://www.youtube.com/channel/UCBtKxz0ambpvO51Bzvf8dhg/videos

Legia
« Zadnja izmjena: 25. Travanj, 2015., 22:26 legia »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2202 : 25. Travanj, 2015., 22:57 »
Legia. :hug

Evo tog odličnog AIR Battlea.
U jednom trenutku naš Legia iz Dubrovnika ostaje sam protiv nas trojice i ubija nas kao nekakve početnike amatere. :))))
Svi smo ovo prvi put igrali i nezaboravno se zabavili. Jedino nezz, zašto shadowplay neželi snimit i moj glas u igri. ;(
No možda i bolje. :)

Grand Theft Auto V | HCL Gaming Night - Air Battle

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2203 : 25. Travanj, 2015., 23:24 »
Ne pitajte kako.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2204 : 25. Travanj, 2015., 23:29 »
Evo i tog videa koji sam obećao - preduga priča o rješavanju Humane Labs Heista je gotova.

Riješili smo i posljednja dva setupa i Heist - sve u jednom videu:

https://youtu.be/fwnWnqVjER4

:hug

Evo i dijela gdje smo Cole i ja u helikopteru. Taj dio misije niste mogli vidjeti, jer su dotle Des3InY i Ementaler bili unutra.

http://youtu.be/meqFxVC-LF8

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9