HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944162 Hitova
*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2205 : 26. Travanj, 2015., 00:08 »

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2206 : 26. Travanj, 2015., 00:09 »
Legia. :hug

Evo tog odličnog AIR Battlea.
U jednom trenutku naš Legia iz Dubrovnika ostaje sam protiv nas trojice i ubija nas kao nekakve početnike amatere. :))))
Svi smo ovo prvi put igrali i nezaboravno se zabavili. Jedino nezz, zašto shadowplay neželi snimit i moj glas u igri. ;(
No možda i bolje. :)

Grand Theft Auto V | HCL Gaming Night - Air Battle
Heheh vidio sam

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2207 : 26. Travanj, 2015., 05:23 »
Ljudi,jel ima tko da me pozove u finale 3.heista?

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2208 : 26. Travanj, 2015., 10:35 »
Danas dolazi moj GTA klip pod nazivom "Karera" STAY TUNED xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2209 : 26. Travanj, 2015., 12:03 »
Ekipa, sinoć završio story mode i pa krenuo na Online, kreirao si lika i sada polako otkrivam čari tog velikog svijeta :D

Nego...

1.) Šta su JP bodovi? RP je reputation, potrebni za napredovanje, ali što je JP, kako se skupljaju i za što služe?
2.) Gdje najbolje pronaći bankomate? Nisu mi na mapi označeni, a neda mi se okolo lutati.

Poprilično je zbunjujuć taj Online, nije baš previše n00b friendly :kava:
"Women don't respect salad eaters."

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2210 : 26. Travanj, 2015., 12:10 »
Ekipa, sinoć završio story mode i pa krenuo na Online, kreirao si lika i sada polako otkrivam čari tog velikog svijeta :D

Nego...

1.) Šta su JP bodovi? RP je reputation, potrebni za napredovanje, ali što je JP, kako se skupljaju i za što služe?
2.) Gdje najbolje pronaći bankomate? Nisu mi na mapi označeni, a neda mi se okolo lutati.

Poprilično je zbunjujuć taj Online, nije baš previše n00b friendly :kava:
1. JP su Job Points, koliko sam razumio oni su ti potrebni ako hoces raditi playlistu misija ili raditi svoje misije.. Tako nekako.
2. Ako se dobro sjecam ima ih u svakom striptiz klubu, tamo ih mozes naci sigurno.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2211 : 26. Travanj, 2015., 12:15 »
Ekipa, sinoć završio story mode i pa krenuo na Online, kreirao si lika i sada polako otkrivam čari tog velikog svijeta :D

Nego...

1.) Šta su JP bodovi? RP je reputation, potrebni za napredovanje, ali što je JP, kako se skupljaju i za što služe?
2.) Gdje najbolje pronaći bankomate? Nisu mi na mapi označeni, a neda mi se okolo lutati.

Poprilično je zbunjujuć taj Online, nije baš previše n00b friendly :kava:

Pa imaš za većinu stvari google. JP ni sam nisam siguran čemu služi, no koliko sam skužio to su Job Ponints

Ne trebaš bankomat uopće! Odi na mobitelu pod money and services i pod maze bank. Tamo možeš lovu spremiti preko mobitela.
A ni ne trebaš ju dizati jer ćeš uvijek imati neku pinku kod sebe za dućan, grickalice i itd, a kupnja oružja, automobila i itd idu preko računa, pa ti gotovina ni ne treba,

*

legia

  • *
  • 30
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2212 : 26. Travanj, 2015., 12:17 »
Ekipa, sinoć završio story mode i pa krenuo na Online, kreirao si lika i sada polako otkrivam čari tog velikog svijeta :D

Nego...

1.) Šta su JP bodovi? RP je reputation, potrebni za napredovanje, ali što je JP, kako se skupljaju i za što služe?
2.) Gdje najbolje pronaći bankomate? Nisu mi na mapi označeni, a neda mi se okolo lutati.

Poprilično je zbunjujuć taj Online, nije baš previše n00b friendly :kava:
Nemoras ici na bankomat mozes mobitelom depozit lovu, izvucu mob,odi na ikonu internet,stisni tab money and nesto, onda Maze Bank i tamo depozit i vozdra. A JP neam pojma staje xD

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2213 : 26. Travanj, 2015., 12:20 »
JP je job points , zapravo ti samo pokazuje aktivnost igraca u trenutnoj session. Sto dulje igras vise ih imas, i onda te kao ekipa vise invite u job zato jer si aktivan i slicna sranja, nis posebno ugl, zapravo nitko ne obraca paznju na to lol.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2214 : 26. Travanj, 2015., 12:27 »
Vratio se iz Njemačke!
Znači AJMOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! :ementaler:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2215 : 26. Travanj, 2015., 13:41 »
Ok, fala na odgovorima. Mislim, zakaj pitati na guglu kada imamo ovaj forum. Da se strogo držimo gugla, HCL ne bi ni postojao :D

I još jedno pitanjce. Kada sam krenuo na Online imao sam na sebi narančastu majicu sa HCL logom. Kupil sam si odijeli kasnije i sada ne mogu nikako vratiti tu majicu. Dakle, kako opet naći tu majicu? :D
"Women don't respect salad eaters."

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2216 : 26. Travanj, 2015., 14:09 »
Bilo koja trgovina , gdje mozes kupiti stvari naravno. Odes na T-shirt ili kako je vec izgledala i pronaci ces ju, sve stvari sto si kupio ti ostaju spremljene, znaci ne moras ih ponovo kupovati samo odes u trgovinu i pronadjes ih.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2217 : 26. Travanj, 2015., 14:12 »
Ok, fala na odgovorima. Mislim, zakaj pitati na guglu kada imamo ovaj forum. Da se strogo držimo gugla, HCL ne bi ni postojao :D

I još jedno pitanjce. Kada sam krenuo na Online imao sam na sebi narančastu majicu sa HCL logom. Kupil sam si odijeli kasnije i sada ne mogu nikako vratiti tu majicu. Dakle, kako opet naći tu majicu? :D

to tvoje prvo odijelo (ono koje tvoj lik nosi kad ga kreiraš) ostaje na tebi dok ne kupiš nešto novo. ako ga želiš ponovno imati morat ćeš ga kupiti (bilo koji dućan sa odjećom posjetiš). crew emblem ćeš isto morati posebno kupiti (to će te još i najviše koštati :D + mislim da moraš doći do određenog levela kako bi ga mogao kupiti)
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2015., 14:23 DeS3InY »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2218 : 26. Travanj, 2015., 14:27 »
Ko igra na PS4 nek me doda fali mi ekipe
HimanD99

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2219 : 26. Travanj, 2015., 14:29 »
Može, fala momci :)

BTW, dodajte me na RGSC, nick mi je Mr_Chili

Može i na Steam, pod istim nickom sam.
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9