HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944199 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2265 : 28. Travanj, 2015., 11:26 »
A da nemaš nikakvih problema bi trebao imat što veći.
No 1,0+ bi već bio okej, ali s time da zbog što stabilnije brzine bi trebao imat povezivost kabelom/ethernetom.
A evo i videa sjajne sinkronizacije u jednoj setup misiji. A nažalost tek kasnije vidio da je audio pukao u toku videa, jer me shadow play u zadnje vrijeme zeza sa svim mogućim verzijama.

Grand Theft Auto V | HCL Gaming Night - Setup for Heist Mission 4
Šteta upravo zato što se ne čuje odlična koordinacija i dogovaranje tokom stealthanja pri riješavanju MC Losta.
Tugica malo. :)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2266 : 28. Travanj, 2015., 12:02 »
Ljubavnu ili brak čak.

Ozbiljno sam pitao, ako sam clan ovog foruma ne mora znaciti da sam neki ekspert za igre i racunare, ne nisam, ne znam puno toga kao vi, zato i jesam ovdje, da upitam za ono sto ne znam i da dobijem odgovor, ugl sve sto sam htio da znam je, da li se ovaj gta mp moze sada normalno igrati i da li je priblizno dobar kao gta online :piva:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2267 : 28. Travanj, 2015., 12:09 »
A da nemaš nikakvih problema bi trebao imat što veći.

Životna istina.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2268 : 28. Travanj, 2015., 12:51 »
Kod nas u RH postoji "problem" s internetom i internet kulturom.

Zbog naših ISPova i odvratno niskih uploadova ljudi samo downloadjau jer su prisiljeni i onda ISPovci samopovećavaju download jer vidi čuda ljudi samo downloadaju...
A što bi drugo radili kada ne mogu ništa uploadat

Svaka čast izuzetcima no većina ljudi u RH je navikla koristiti internet samo putem downloada, a "vraćanje" onoga što si uzeo ne postoji poradi gore navedenog problema.
Jednostavno ISPovci bi mogli povećati upload i smanjiti download, ali to ne žele kada većini ljudi to ne treba.
Isto kao što ne žele napraviti novu infrastrukturu koju ima već 90% Europe, a mi smo kao "europa"...

Katastrofa.

Ali da trebao bi Vam što veći upload, a za neki minimum minimuma za igranje kada nema gužve na serverima (znači igranje samo radnim danima i pokojim vikendom) trebalo bi Vam 512kb/s ali to je već strašno navučeno...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2269 : 28. Travanj, 2015., 13:07 »
Ja vam inače imam standardni 4/0.5 internet i sve ugodno igram s time. I uploadao sam preko 500 videa s time :) stvar je samo u organizaciji vremena :)

Dobro, u relativnoj blizini mi je i 100/100 konekcija za hitne slucajeve uploadanja, ali da - za igranje me taj 4/0.5 sluzi skroz okej. Da se razumijemo, bolji net nije ni dostupan na mojoj lokaciji, cak ni kroz 3G.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2270 : 28. Travanj, 2015., 13:13 »
Ja vam inače imam standardni 4/0.5 internet i sve ugodno igram s time. I uploadao sam preko 500 videa s time :) stvar je samo u organizaciji vremena :)

Dobro, u relativnoj blizini mi je i 100/100 konekcija za hitne slucajeve uploadanja, ali da - za igranje me taj 4/0.5 sluzi skroz okej. Da se razumijemo, bolji net nije ni dostupan na mojoj lokaciji, cak ni kroz 3G.

Možda je stvar u ruteru, koji ruter imaš?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2271 : 28. Travanj, 2015., 13:31 »
Ja imam 2/0.2 :clap: , a s druge strane imam frenda u Švedskoj 200/200 ima doma, a druga dvojica su u Južnoj Koreji u Seul-u tocnije, furaju 1000/1000 Mbitne internete cijenovnog ranka oko 100-150 kuna mjesecno.
« Zadnja izmjena: 28. Travanj, 2015., 15:06 PDFdoc »

*

Kristianka

  • n00b
  • 3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2272 : 28. Travanj, 2015., 16:04 »
Hoće netko da pokrene Prision break heist, nikako da ga rijesim s random ljudima:fpalm::fpalm:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2273 : 28. Travanj, 2015., 18:21 »
Netko večeras slobodan da mi pomogne s 4. heistom, Series A?

Odradili bi sve setupe i heist. Nisam taj još napravio. :mrgreen:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2274 : 28. Travanj, 2015., 21:00 »
Bit će da Ementaler živi u nekoj vukojebini :mrgreen:

Nego, nije toliko bitna propusnost koliko zdrava i stabilna veza, sa što manje grešaka na liniji. Đabe ti auto od 200 konja, ako mu ne radi jedan cilindar i probušena mu je guma. Upravo iz tog razloga za GTA preporučuku spajanje s kabelom, a ne WLAN-om. Ne zbog brzine, nego zbog stabilnije veze.

DYNO, mogao bih ja, daj me baci na steam ili RGSC. Mr_Chili
"Women don't respect salad eaters."

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2275 : 28. Travanj, 2015., 21:05 »
Onda ću sutra odvući komp do dnevnog boravka gdje mi je i sam modem pa ću probati preko žičane veze.
Ne vjerujem da će pomoći, ali nemam šta izgubit.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2276 : 28. Travanj, 2015., 21:53 »
vilim, sutra ćemo ako si za :)



Ponekad je dovoljno samo uzeti auto, provozati se, procistiti misli i diviti se velicini i ljepoti svijeta.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2277 : 28. Travanj, 2015., 22:00 »
Odlična slika =D>

Da li zna neko kad se otključa Armored Zentorno? Da li se otključa nakon nekog heista ili treba neke druge određene stvari napraviti?

*

virty

  • ***
  • 812
  • Xbox: Muskarcina
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2278 : 28. Travanj, 2015., 22:38 »
Završio sam igru na PS4. Odlična igra, likovi su vrh, svakako preporuka.
Dajem 9/10 :piva:

*

filip789

  • n00b
  • 3
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2279 : 28. Travanj, 2015., 22:42 »
 Dan!

 Ovo je moj pc :     AMD pehnom II x2 555 procesor 3.20 GHz
           
                                4G rama

                                AMD radeon HD 5700

( Na can you run it  mi je da nemogu ali isto je sa ACBF pa mogu .. Isto s bf3...)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9