HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942567 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #420 : 21. Studeni, 2012., 16:12 »
PETICIJA KOJA ĆE PROMIJENITI APSOLUTNO SVE

Ili ništa.  :hiha:

Auu druže peticija može puno toga promjeniti vjeruj mi, sam da bude velik broj odaziva... Rockstar se mora uvjeriti da ce ljudi htjeti kupovati igru... Ja sam inace okorjeli pirat jer stvarno nemam novaca za davat tako olako, imam taman tolko da podmirim one najosnovnije životne potrebe i jedva kad uspijem ostavit nes sa strane za potrosit, al hebes mi mater mjesec-dva cu se malo stisnut i dat 500-tinjak kuna za igru ovakvog kalibra

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #421 : 21. Studeni, 2012., 16:30 »
#životni_prioriteti
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #422 : 21. Studeni, 2012., 16:47 »
Postat cu suicidalan ako je ovaj gore stvarno '86. godiste.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #423 : 21. Studeni, 2012., 18:13 »
Ma mislim da nema šanse da ne dođe na PC, ali ako do 3 mj neće biti najave da dolazi na PC, mislim da ću naručit za X360.
Prevelik je hype.

 :wildboy:

Zašto nema šanse? To što odugovlače sa tim informacijama o dolasku GTA V na PC, ne znači da neće doći na PC. Osim toga, možda namjerno odugovlače jer će PC igrači dobiti nekakvo iznenađenje.  :hiha: :hiha: :hiha:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #424 : 21. Studeni, 2012., 20:12 »
rekao je da nema sanse da NE dođe...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #425 : 21. Studeni, 2012., 20:17 »
PETICIJA KOJA ĆE PROMIJENITI APSOLUTNO SVE

Ili ništa.  :hiha:

Auu druže peticija može puno toga promjeniti vjeruj mi, sam da bude velik broj odaziva... Rockstar se mora uvjeriti da ce ljudi htjeti kupovati igru... Ja sam inace okorjeli pirat jer stvarno nemam novaca za davat tako olako, imam taman tolko da podmirim one najosnovnije životne potrebe i jedva kad uspijem ostavit nes sa strane za potrosit, al hebes mi mater mjesec-dva cu se malo stisnut i dat 500-tinjak kuna za igru ovakvog kalibra
slažem se kume. ne može se si svako priuštit 10 igrica mjesečno.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #426 : 21. Studeni, 2012., 20:31 »
Pa naravno da će izaći i za PC.

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #427 : 21. Studeni, 2012., 20:38 »
ali ne ako ne potipišeš peticiju!

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #428 : 23. Studeni, 2012., 14:36 »
Govori se da je petica potvrđena za Wii U. PC igrači još uvijek su na iglama.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #429 : 23. Studeni, 2012., 15:43 »
Gdje se govori da je potvrđena za Wii U?

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #430 : 23. Studeni, 2012., 16:07 »
Kaže ovaj lik koji se zove Tetra Ninja, radi gameplay videe za Youtube (pravo ime mu je Nick). On nešto radi za Machinima-u pa možda nešto više zna.  :solidus:


*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #431 : 23. Studeni, 2012., 20:03 »
 :hihi:


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #432 : 02. Siječanj, 2013., 17:03 »
Iso sam malo gledat gameplay GTA V i saznao da u igri nece biti nike belica :wildboy::wildboy: sto vi mislite o tome

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #433 : 02. Siječanj, 2013., 17:48 »
Otkad se to GTA nastavci nadovezuju jedan na drugi? :ne: Tako da ga zapravo nisu niti maknuli, nego jednostavno nije dio igre. I to podržavam u potpunosti jer mi GTA4 ide na k***c i hvala Bogu, sa peticom se vračaju u prekrasni Los Santos.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #434 : 02. Siječanj, 2013., 17:59 »
 koliko se razumije po igri ... gledaju na kriminal po desetljecima .. u doba gta 3 liberty city  mafija je bila glavna u vice city narko bossovi era kad je kokain bio hit (scarface)... san andreas je preso u ghetto style kad je rap muzika bila hit i kad se sve vrtilo oko bandi na ulicama i teritorijima... onda pogledas gta 4 .... izbjeglica ? došo potražit bolji život nakraju dobio i osvetu  i sad gta 5..... :thumbs: 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9