HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942188 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #450 : 22. Siječanj, 2013., 16:16 »
Napravili kaže :wildboy:

Gle, to je samo neki njemačku game shop stavio kao opciju za preorder. Službeno igra još uvijek nije najavljena za PC.

A cuj ja mislim, da je to fotomontaza, jer sam sad otisao, na rockstar games, stranicu i tamo pise da nece bit za PC, pa sam se pomirio sa time, da nece biti, za pc gta 5 nazalost. :( A nema mi druge pocinjem, stedit za novi tomb raider, koji cu uzet u infomarku, samo moram odlucit, koju od te 2 verzije uzet ili obicni tomb raider ili onu, drugu verziju koja je mrvicu, skuplja i koja sadrzi full bundle, sad nezz sta uzeti od to dvoje. :solidus:
« Zadnja izmjena: 22. Siječanj, 2013., 17:03 P3NDULUM »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #451 : 22. Siječanj, 2013., 16:42 »
Di god da prodaju, uzmi koju točku i zarez pls :wildboy:

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #452 : 22. Siječanj, 2013., 17:37 »
nisam mu vidio prvi post al vjerujem da je malo pretjerao sad :ave:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #453 : 22. Siječanj, 2013., 18:37 »
Sad je doslovno stavia zarez svako 4 riječi. :hihi::hihi::wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #454 : 22. Siječanj, 2013., 18:40 »
:)))


TROLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL xddddddddddddddddddddddddddddddddddddd

http://www.ivona.com/en/?tk=Jkq9ccuDsP

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #455 : 22. Siječanj, 2013., 18:47 »
:hihi: :hihi: jebem ti križ upalia sam ovo Ixyevo i čitam taj post, umirem
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #456 : 22. Siječanj, 2013., 21:48 »


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #457 : 31. Siječanj, 2013., 17:31 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #458 : 31. Siječanj, 2013., 17:47 »
=\

Pa dobro. Ne vidim baš logiku za toliki delay, valjda bi pred kraj godine i nove konzole trebale izlaziti na tržište. Ili ne :hiha: Mislim, GTA nije baš rendom igra i bilo bi fino da je petica launch naslov il nešto.

hajp minus pecto, boga pitaj kad će za PC izać :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #459 : 31. Siječanj, 2013., 17:50 »
Logika je da igra nije spremna.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #460 : 31. Siječanj, 2013., 17:53 »
=D

Jer, huh, osim spremnosti igre ne postoje nikakvi drugi zahtjevi za pogodan release što se vremena tiče. Isto tako, sve igre ikad izlaze apsolutno ispolirane odmah prvi dan. :hiha:

Isto tako, pročitaj dalje što sam napisao jer tu >logiku< ne shvaćam, ne ovo čega si se ti dotaknuo. :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #461 : 31. Siječanj, 2013., 17:58 »
Ja ne znam uopće o čemu ti pričaš.

Kakve veze ima GTA V s novim konzolama?  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #462 : 31. Siječanj, 2013., 18:07 »
Pa približava se periodu kad bi se mogle najaviti nove konzole, valjda. Oprosti, neinformiran sam :wildboy:

I smiješno bi mi bilo da GTA V izađe recimo u desetom mjesecu, a nove konzole dolete tipa 3. mjesec 2014.

Kad bi GTA V izašao na novim konzolama, to bi značilo SUPERIORNO iskustvo za igrače i veću inicijalnu prodaju konzola pretpostavljam.
Ovako ga trpaju na hardver koji je na izdahu snaga pomalo, iako to ne mora ništa značiti jer ono, sposoban je još uvijek.

U mom idealnom svemiru igra bi trebala izaći za PC u 9. mjesecu i za nove konzole kao launch naslov. :hiha: Konzolaši neka se jebu, lol :hiha2:

#divljeteorije


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #463 : 31. Siječanj, 2013., 18:14 »
Ali... ti shvaćaš da to nema smisla? :hihi: :wildboy:

Mislim, GTA V je najavljen već prije više od godine dana. A u razvoju je vjerojatno već i duže.
Tada zasigurno nisu postojali nikakvi dev kitovi za konzole sljedeće generacije. :hiha:

A nije baš to tako jednostavno da oni samo tako danas odluče HEJ IPAK ĆE BITI ZA NOVE KONZOLE.

Plus, sve i da nove konzole iziđu isti dan kao i GTA V, sumnjam da će to pretjerano utjecati na prodaju GTA. ;(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #464 : 31. Siječanj, 2013., 18:26 »
Jasno je to sve :hiha: just sayin' :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9