HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 942539 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #480 : 27. Ožujak, 2013., 16:36 »
Ugasi internet, baci kompjuter.

Pls.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #481 : 27. Ožujak, 2013., 16:51 »
Ne znam baš koliko su ušminkani (nisu), ali izgledaju dosta dobro za jedan GTA. Jedino što je eventualno "ušminkano" jesu rubovi... nema šanse da ima tako dobar AA uz takvu grafiku i takav svijet.

Doduše, u otprilike qHD rezoluciji su ovi screensi, a nazubljeni rubovi se izgube pri takvom resizeanju slike; imamo gdje neke baš izvorne 720p screense?

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #482 : 27. Ožujak, 2013., 16:55 »
trebaju vam naočale :loludara:
easy-forex-basics.blogspot.com

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #483 : 27. Ožujak, 2013., 16:55 »
Ti shvaćaš da kompletan grad živi dok kontroliraš svoga lika?
Što to znači?
Misliš kao skriptirane rute NPC-eva na repeatu?

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #484 : 27. Ožujak, 2013., 16:58 »
Nisam ja rekao da je igra grafički smeće nego da je grafički prosjek i da nema osnovanog razloga za svršavanje na grafiku. Svršavat će se na mogućnosti gameplaya... KAD se Rockstarovci udostoje prikazati neki gameplay video

Taj "prosjek" uz par modova na PC-u izgleda kao visokobudžetna pucačina iz DICE-a ili Cryteka. Da ne spominjem realno simuliranje fizikalnih zakona na xx četvornih kilometara, dinamičnu izmjenu dana i noći uz random vremenske (ne)prilike i pripadne efekte, simulaciju gradskog prometa i javnog prijevoza itd.
Što se tiče in-game slika, ne sumnjam da će dojam tijekom igranja biti identičan prezentiranome, samo će biti više nazubljenih rubova uz korištenje skromne 720p rezolucije.
The greatest teacher, failure is.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #485 : 27. Ožujak, 2013., 17:01 »
"uz par modova na PC-u" jedan Skyrim izgleda kao simulacija života s indentičnom grafikom. Uz par modova sve izgleda bolje. Ja govorim o prikazanim screenshotima koji izgledaju fino, atraktivno i zanimljivo, ali su definitivno tek prosjek grafike današnjice... ali pišam u vjetar kad govorim s fanboyima koji citiraju moj potpis koristeći ga kao argument :hiha2:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #486 : 27. Ožujak, 2013., 17:08 »
Nije uopće problem u tome što nisi impresioniran skrinovima. Nisam ni ja. Nisu impresivni grafički.

Ali rečenice tipa "nadam se da će se iskupiti masom sadržaja" su... nez.  :fpalm:
Pogotovo s obzirom na činjenicu da nitko nije svršavao na grafiku.

Netko će u lajaonicu staviti sliku neke žene, netko drugi će reći da je lijepa, a ti si onaj frajer koji će uletiti sa "E VAU KAJ GOVORITE DA JE NAJLJEPŠA IKAD, JA SAM JEBAO BOLJE ;) OVU BIH JEBAO SAMO AKO MI SE ISKUPI SENDVIČEM". Bez ironije, naravno. xDDDD

To tvoje ponašanje kao da ti Rockstar nešto duguje je dosta smiješno.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #487 : 27. Ožujak, 2013., 17:15 »
Point. To sam htio i ja naglasit, samo se nisam znao izrazit. <3

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #488 : 27. Ožujak, 2013., 17:16 »
Smiješno je uopće govoriti prosjek s obzirom da se radi o najvećem GTA do sada i da je ovo s konzola koje su preko šest godina stare. Uostalome GTA nikada nije ni ciljao na top grafiku.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #489 : 27. Ožujak, 2013., 17:20 »
Ne znam, istaknuo sam modove jer ono - engine već sada nudi za 6 godina star hardware nevjerojatne mogućnosti, a kada dođe ovaj novi, može i mnogo više. Iako je ovo sada već dosta impresivno, uzevši u obzir sve igrine elemente. Cjepidlačenje oko grafike zbilja nema smisla.
« Zadnja izmjena: 27. Ožujak, 2013., 17:33 Deadwalker »
The greatest teacher, failure is.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #490 : 02. Travanj, 2013., 14:13 »
Oficialni cover

*

Mr.black

  • **
  • 155
  • PS4
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #491 : 02. Travanj, 2013., 15:58 »
rockstar u svom stilu :hiha:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #492 : 25. Travanj, 2013., 14:06 »
Novi Trailer za 5 dana.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #493 : 25. Travanj, 2013., 19:09 »
Ajde napokon vise, samo par dana, nema vise onog suludog odbrojavanja i cekanja po par mjeseci za otkrivanje novog trailera, surprise, surprise! =D>


*EDIT: Ovo je sve bolje od boljeg... Izgleda da nam 2.5. dolazi novi PREVIEW uz hrpu novih informacija i analize novih trailera


Source (CVG)
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2013., 17:43 SuperSaiyan86 »

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #494 : 27. Travanj, 2013., 12:41 »
Samo da bolje optimiziraju PC verziju, ako će je uopće bit

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9