HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 943394 Hitova
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #660 : 08. Kolovoz, 2013., 17:53 »
Nisi nikad cuo Nightcall? Eto drago mi je sto sam te upoznao s dobrom pjesmom onda. Bilo bi zanimljivo imati i tu opciju, ali da se svejedno moze cuti sto SVIJET prica, uvijek mi je bilo smijesno u GTA SA ili GTA IV kad se zaletis u nekog pa dobace komentar :hiha:

Da, ni sam neznam kako sam ju propustio a gledao sam film 'Drive'... A sto se tiče ovog sa slusanjem muzike izvan vozila, AKO ce biti moguce (nadam se da ona slika sa Michaelom nije samo radi estetike :)), definitivno ce biti neka opcija za namještanje na mobu, vjerovatno uz neku kul popratnu animaciju stavljanja slušalica u uši (Rockstar je uvijek mario i za najsitnije detalje), kao i automatska redukcija jacine zvuka prilikom desavanja neceg vaznijeg kao sto je bio slucaj u GTA4, ako se sjecas, kad si bio s nekim u autu a muzika pegla, cim neko pocne pricat zvuk na radiju se smanjio tek tolko da možeš čut šta druga osoba priča, tako da ces uvijek moci cuti sto se dogada oko tebe bez brige... Ofc, svako ima velika ocekivanja od ove igre, pa tako i ja, kao i sto svako ima svoje ideje i zamisli sto bi trebalo bit u igri, ali nista nije savrseno... Sve u svemu, necemo ostati razocarani jer sam uvjeren po svemu viđenom dosad :)

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #661 : 09. Kolovoz, 2013., 11:01 »
Gledao Drive, a nisi čuo Nightcall... Kako si to uspio, objasni mi molim te. :geek:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #662 : 09. Kolovoz, 2013., 22:32 »
Zašto skrivaju PC verziju kao zmija noge, a vrlo vjerovatno će sigurno doć na PC.
Jel moguće da je razlog prodaja na konzolama?

:wildboy:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #663 : 09. Kolovoz, 2013., 23:50 »
Je. Pametno od njih, naparvit će najveću moguću prodaju na konzolama(a da i ne spomenem da će neki sigurno kupiti xbox/ps3 samo zbog GTA V) tak da će bit ogromne zarade. Kad se sve to slegne najavit će PC i nextgen(vjerovatno) i okrenut još para.


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #664 : 10. Kolovoz, 2013., 15:24 »
Gledao Drive, a nisi čuo Nightcall... Kako si to uspio, objasni mi molim te. :geek:
haha a kažem ti ni sam neznam :) možda mi je nes u tom trenutku omelo pažnju, nebitno ustvari sad sam ju cuo :mrgreen:

Je. Pametno od njih, naparvit će najveću moguću prodaju na konzolama(a da i ne spomenem da će neki sigurno kupiti xbox/ps3 samo zbog GTA V) tak da će bit ogromne zarade. Kad se sve to slegne najavit će PC i nextgen(vjerovatno) i okrenut još para.
A s tobom se slažem u potpunosti, ili to ili je uopce nece biti... Nadam se da necu biti prisiljen kupovati konzolu ali ako tako mora biti, ovo ne propuštam ni za šta :hiha:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #665 : 12. Kolovoz, 2013., 14:10 »
« Zadnja izmjena: 12. Kolovoz, 2013., 14:14 zg_rider111 »


*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #666 : 13. Kolovoz, 2013., 13:04 »
Chris Evenden, Nvidia’s senior director of investor relations:

The PC market is evolving. As entry level laptops face pressure from tablets. Yet sales of specialty PCs like gaming systems and work stations continue to grow. The disparity reflects how consumers use these different classes of PCs. Many consumers look for PC as a general purpose device they can use for browsing, email, social media video. But much of this can be better served by a tablet. In contrast, gamers are preparing their systems for a strong roster of games coming this fall, including blockbuster franchises, such as Call of Duty: Ghosts, Grand Theft Auto V and Assassin’s Creed IV.

PC gamer ....
« Zadnja izmjena: 13. Kolovoz, 2013., 13:06 doktor1 »

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #667 : 13. Kolovoz, 2013., 13:06 »
Nadam se će da biti tako. \:D/


*

HCL_user1000

  • *
  • 72
  • Tekst je nebitan
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #668 : 13. Kolovoz, 2013., 20:19 »
Dosla je i nova stranica od petice... (da je mozda slucajno neko nebi propustio, neznam kako bi zivio)
http://www.rockstargames.com/V/

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #669 : 13. Kolovoz, 2013., 21:34 »
"We used to call Liberty City a living, breathing world, but this is way beyond anything we've done before."
-- Aaron Garbut Interview















*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #670 : 14. Kolovoz, 2013., 01:23 »
Napokon su napravili  website, ima dosta novih stvari tamo pa pogledajte... http://www.rockstargames.com/V/



EDIT:

Trailer za GTA Online je u 16:00 naše vrijeme.
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2013., 11:43 zg_rider111 »


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #671 : 15. Kolovoz, 2013., 14:56 »
Mislim da nam je ovaj trailer zadnja nada da cujemo nesto o PC verziji, 30-ak dana do izlaska, drzim fige...

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #672 : 15. Kolovoz, 2013., 15:01 »
GTA Online trailer je izašao - Grand Theft Auto Online: Official Gameplay Video


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #673 : 15. Kolovoz, 2013., 15:25 »
Fino.
Al ono, multiplayer nez. Nije mi to prenapeto. :hiha2:

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #674 : 15. Kolovoz, 2013., 15:36 »
Meni isto nije isto ništa specijalno. Mislim kul je to što će bit coop pljačke ovo ono.

Evo i preview od CVG-a

Ima dosta zanimljivih stvari navedenih unutar tog članka.


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9