HCL.HR

Grand Theft Auto 5

  • 3111 Odgovora
  • 944811 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2055 : 20. Travanj, 2015., 23:40 »
Mi smo isto završili 2. heist.

Sutra navečer dođu snimke. Sutra ćemo i nastaviti idemo na 3. hesit.
Događala su se i nama sranja s konekcijom no nekako smo uspjeli.

Bilo nas je s dobrim download i uploadom i onih s lošijim, adli da čini se da je do Rockstara

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2056 : 20. Travanj, 2015., 23:45 »
:)))))))))))))))))))))))))))))))

Savršena večer. Puna dobre akcije, adrenalina i vrištanja.
Imam 20GB video materijala samo od večeras. To ću uspijet tek prekosutra tu postavit.
HRV4TIN4 I Destiny <3.

Odlični smo bili. :)))


Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2057 : 20. Travanj, 2015., 23:47 »
Hvala puno ekipi na strpljenju, ali smo ipak završili taj heist. Jedino mi je žao što nismo i drugi setup završili mi 4 jer bi dobili još bonusa.
Pucala je veza nakon svake setup misije.
Sutra nastavljamo, treba samo ALT-TAB napravit' kad završi setup misija.
A i vidio sam jedan od največih epic failova u svojem gaming životu, ako ekipa odluči staviti video neka stavi :)


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2058 : 21. Travanj, 2015., 07:02 »
Nemoj Filipa zaboravit.

Momci ja sam u komi. Nemrem gledat na poslu! U zadnjih 48h sam spavao 7h...
Idem skocit do restorana po dobru kavu možda se razbudim jer mi trenutno oči bježe...

Nastavljamo dalje po planu i programu.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2059 : 21. Travanj, 2015., 07:23 »
Majstore :)
Prespavao sam prvi sat u školi, al' bitno da je heist gotov.
Uživaj u kavi :kava:

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2060 : 21. Travanj, 2015., 07:30 »
@Dyno33 , da li mogu znati koja ti je brzina interneta ? meni se dogadjaju slicna sranja . Istina imam dosta sport internet za danasnje vrijeme, ali dok sam igrao GTA V online na PS3 sve je bilo oke, bilo koja druga online igra sasvim oke radi osim GTA. Jedini me kicka, ne dozvoljava spajanja i sl.

Jedna ekipa kaze da treba 15-25 megabitni internet drugi kazu da je do Rockstara, vise ni sam ne znam sto je . Kupis igru za 60 eura, komp za skoro soma i pol i onda ne mozes igrat ko covjek :D

Ja kod sebe imam 100/40 Mbps opticki internet, ali sumnjam da je takav net potreban za stabilnu igru. Vjerujem kako to ovisi do Rockstara i njihovih servera. Ne vidim za sto bi ti trebao 25 Mbps internet za multiplayer?

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2061 : 21. Travanj, 2015., 07:51 »
Problem je u tome što je kod manje brzine interneta (300-400kB/s) dosta dulji load online igre ( heista, joba ili bilo što drugo ).
U tom slučaju dobijem povratnu poruku od social cluba "This takes longer then usual." Nakon te poruke dobijem error "Server/network Timed out" i onda me vrati u singleplayer.
Vjerujem da brzina interneta ipak ima utjecaja na multiplayer. Treba to Rockstar još malo izglancat i to će biti to.

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2062 : 21. Travanj, 2015., 08:01 »
Meni se dogada ista stvar s ovom brzinom. Loading mi zna biti svejedno jako dugacak.

Izasao je prekjucer update za iFruit app te sad podrzava i PC, in case you missed it :)

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2063 : 21. Travanj, 2015., 08:03 »
Malo kasno javaljam, ali ne mogu onaj Heist večeras ipak momci, može odgoda do sutra?

Čekao sam te no ipak nas se je skupilo 4 ;)

Odličan session, igrali smo 3. heist, prešli smo "samo" prve tri setup misije. Nakon 2. misije nam je pukla veza i svi su se odspojili i trebalo nam je dobrih 20 minuta da se opet svi skupimo. Tu isključivo krivi Rockstar i matchmaking sistem. Dvojica uđu u moj lobby, a treći ne može nikako? Zašto? Ne znam, ali mnogima to postaje veliki turn off od Online-a. Ja sam strpljiv, gledam usput serije s rtl-a pa se ne živciram toliko jer znam da vrijedi. I vrijedilo je, 3. pripremna misija u heistu je odlična. Ne želim nikome spoilat, ali na kraju, kad svi uđemo u svoj avion, poletimo, i počne borba u nebu...odličan osjećaj, kao da me odjednom netko prebacio iz GTA u HAWX. Odličan osjećaj!

(Klikni za pregled slike.)g

Auu, sad mi zao sto nisam bio s vama :) ali cekaj - to znaci da ste rijesili sve setupe i ostao vam je samo Heist za rijesiti? Jer yo mi je zapravo idealno, to bi htio i posnimiti malo :)


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2064 : 21. Travanj, 2015., 08:04 »
Meni se dogada ista stvar s ovom brzinom. Loading mi zna biti svejedno jako dugacak.

Izasao je prekjucer update za iFruit app te sad podrzava i PC, in case you missed it :)

Samo što ima velike apetite bez razloga. Ranije sam ju mogao akinuti na svom Galaxy Tab 2 a sad više ne.
Zahtjeva minimalno dual ćore 1.4GHz sto nema smisla...
Nemrem ju ni na Mob ni na Tab stavit...

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2065 : 21. Travanj, 2015., 08:34 »
Malo kasno javaljam, ali ne mogu onaj Heist večeras ipak momci, može odgoda do sutra?

Čekao sam te no ipak nas se je skupilo 4 ;)

Odličan session, igrali smo 3. heist, prešli smo "samo" prve tri setup misije. Nakon 2. misije nam je pukla veza i svi su se odspojili i trebalo nam je dobrih 20 minuta da se opet svi skupimo. Tu isključivo krivi Rockstar i matchmaking sistem. Dvojica uđu u moj lobby, a treći ne može nikako? Zašto? Ne znam, ali mnogima to postaje veliki turn off od Online-a. Ja sam strpljiv, gledam usput serije s rtl-a pa se ne živciram toliko jer znam da vrijedi. I vrijedilo je, 3. pripremna misija u heistu je odlična. Ne želim nikome spoilat, ali na kraju, kad svi uđemo u svoj avion, poletimo, i počne borba u nebu...odličan osjećaj, kao da me odjednom netko prebacio iz GTA u HAWX. Odličan osjećaj!

(Klikni za pregled slike.)g

Auu, sad mi zao sto nisam bio s vama :) ali cekaj - to znaci da ste rijesili sve setupe i ostao vam je samo Heist za rijesiti? Jer yo mi je zapravo idealno, to bi htio i posnimiti malo :)

Rjesili smo prva 3 setupa, ostaju nam jos 2 setupa + heist. Ako ces biti navecer online, mozemo to napraviti :)


« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2015., 08:36 Dyno33 »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2066 : 21. Travanj, 2015., 10:42 »
Cole, Desriny i loczzoa. Hoćemo večeras 3. Heist bar djelom pripremit?
U 22h?
Ili nastavljamo sutra navečer ako nekome treba odmor.

Ja sam se konačno razbudio. Idem dalje radit do 18h pa obitelj i obveze i od 22h sam opet u funkciji

Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2067 : 21. Travanj, 2015., 11:05 »
Naravno, ja sam za akciju u bilo koje doba. Valjda ćemo riješit setup misije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2068 : 21. Travanj, 2015., 11:26 »
Ja bi malo ranije. Ali ako ne moze i u 22.
Evo prvog videa.

http://youtu.be/Pznd_TUEO30
Hrvach je kriv sto imamo aim assist na kontroleru.
Brijem da trebas igru prebacit na kontroler i postavit free aim.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: GTA V - općenita rasprava
« Odgovori #2069 : 21. Travanj, 2015., 11:31 »
Probati cu doći do 21:30-45h...
Ne znam kaj je Vama s kontrolerima... Ja nemam kontroler i nemam aim assist. Moramo malo googlat pa vidit rješenje.
Cim stignem gledam video i ide upload jednog setupa koji sam ja snimao

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9