HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 147069 Hitova
*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #420 : 24. Veljača, 2012., 11:19 »
Pitanja i odgovori vezano za WvWvW preko ReDDit-a

http://www.arena.net/blog/mike-ferguson-takes-your-wvw-questions-here-and-on-reddit

Uživajte!

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #421 : 28. Veljača, 2012., 23:19 »

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #422 : 29. Veljača, 2012., 09:31 »
+10 za traitove :)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #423 : 17. Ožujak, 2012., 11:47 »
Proteklih pola sata sam proveo u pregledavanju nekih trailera i sličnog za ovu igru, plus pročitao mega najavu u PC Gameru.

Igrat ću. :hug
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #424 : 17. Ožujak, 2012., 13:13 »
Proteklih pola sata sam proveo u pregledavanju nekih trailera i sličnog za ovu igru, plus pročitao mega najavu u PC Gameru.

Igrat ću. :hug

welcome to the club :)

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #425 : 03. Svibanj, 2012., 22:38 »
@ekipa koja je igrala zadnju betu...
Jel vam se cini da su rangeri OP?  Nekako ne vjerujem da su moji mad pvp skillz odgovorni za to da mogu skinut 2 ljudi u isto vrijeme.... xD
Trebalo bi to malo nerfat... Nije zabavno da ljudi cim vide rangera pocnu bjezat ....

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #426 : 03. Svibanj, 2012., 22:39 »
Ja sam sa warriorom skinuo dva rangera skupa sa guardianom :)

Nista mi nije djelovalo previše OP. Mozda pokoji skill treba malo podesit al to je to.

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #427 : 03. Svibanj, 2012., 22:48 »
Eh kud bas warrior... Ako itko ima sanse za tako nesto onda je to warrior.... ''Malo'' su neugodni sa svojim 2 sec stun ,  2 sec stun, i onda usput jos jedan za kraj :D Oni jedini i prave probleme ...
Ali nisam sigurna da druge klase mogu tako nesto izvuci... kazem , osim rangera...

Mozda mi se samo cini.... dunno

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #428 : 03. Svibanj, 2012., 22:49 »
Sa guardianom sam uz pomoc jos jednog guardiana četvoricu svladao :)

Vjeruj mi, probao sam skoro sve klase u PvP-u. Melee klase su tamo bolesno dobre, dok u PvE su mi se cinile range klase kao da imaju bolji damage.

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #429 : 03. Svibanj, 2012., 22:57 »
Nije ti pravio  probleme ranged autoattack (kad si igrao melee)?  Kiting i tako to ?
Ps. sto ti se najvise svidjelo za pvp?

*

Don

  • *
  • 147
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #430 : 03. Svibanj, 2012., 22:59 »
Nisam neki ogroman fan PvP-a iskreno, oduševio me personal story i PvE. Nije bilo problema više manje, jedino me smetala količina particle effects-a.

Pa svidio mi se Warrior sa Juggernaut formom jer kad baci stijenu svi padaju :)
Guardian je poprilično koristan jer moze spammat hil koji itekako pomaze a i ima signete koje baca po podu. Elementalist je dobar, ali posto mu AoE skillovi imaju kratak delay na otvorenom prostoru nije pretjerano efikasan. Al kada je tunel ili kuća u pitanju ubojit je.

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #431 : 03. Svibanj, 2012., 23:13 »
Vidim da je warrior pobjednik :D

yup yup, pve je zakon. Najaca stvar u gw2...  Iako, sve je genijalno... Ne mogu se sjetiti kad mi je pvp zadnji put bio ovako zabavan...  Jedva cekam da probam Thiefa...  Pa da lurkam okolo mwahahahahahahahahahahaha  *cough cough*

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #432 : 04. Svibanj, 2012., 09:17 »
. Nije zabavno da ljudi cim vide rangera pocnu bjezat ....

sasvim realno.

:D

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #433 : 05. Svibanj, 2012., 08:21 »
. Nije zabavno da ljudi cim vide rangera pocnu bjezat ....

ovisno od igraca bit ce 10% dobrih rengera na serveru ostali ce biti "low" :) padat ce ko kruske!!

:D

*

Alexandar

  • n00b
  • 4
  • Cum Luce Salutem
    • Lords of Thunder
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #434 : 07. Svibanj, 2012., 07:27 »
Bok ljudovi  :D
Vidim da nas ima dosta zainteresiranih i nabrijanih za Guild Wars 2. A kako i ne bi bili kada je igra mrak.
Mene zanima jeste li se pobrinuli gdje će vaši likovi graditi karijeru, u kojem gildu? Počnite rano i izgradite prijateljstva koja će trajati kroz cijelu igru.
Ako nemate krov nad glavom, dođite i posjetite naš recruiting post ovdje - http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=15310.0
Pod našim krovom čete dobiti hladnu pivicu, nahraniti svoje trbuščiće sa finom papicom. Izgradit ćemo vam bistu od čistog zlata u prirodnoj veličini i dati svakom malog bijelog kunića za ljubimca (jao što sam se nalagao  :ementaler:)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9