HCL.HR

Guild Wars 2

  • 644 Odgovora
  • 147129 Hitova
*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #435 : 07. Svibanj, 2012., 21:02 »
Bok ljudovi  :D
Vidim da nas ima dosta zainteresiranih i nabrijanih za Guild Wars 2. A kako i ne bi bili kada je igra mrak.
Mene zanima jeste li se pobrinuli gdje će vaši likovi graditi karijeru, u kojem gildu? Počnite rano i izgradite prijateljstva koja će trajati kroz cijelu igru.
Ako nemate krov nad glavom, dođite i posjetite naš recruiting post ovdje - http://www.hcl.hr/forum/index.php?topic=15310.0
Pod našim krovom čete dobiti hladnu pivicu, nahraniti svoje trbuščiće sa finom papicom. Izgradit ćemo vam bistu od čistog zlata u prirodnoj veličini i dati svakom malog bijelog kunića za ljubimca (jao što sam se nalagao  :ementaler:)


" Or send a carrier pigeon with a letter to following coordinates: Lat 45.80965764997408, Long 15.9796142578125 "

 I LOLed.
Prijave dakle slati negdje na Zrinjevac...  Sada jos samo ostaje pronaci, uloviti i istrenirati goluba.... Because email is too mainstream :D

*

Maka6

  • *
  • 23
    • Anime
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #436 : 10. Svibanj, 2012., 21:38 »
" We’ve announced a Stress Test on Monday May 14th to test some changes we’ve implemented.
 This 7-hour test event, which runs from 11 AM to 6 PM PDT (-7 GMT) is open to all players who have pre-purchased Guild Wars 2. The good news is that we’re not wiping characters for this test; we’re using the same build that we used in the first Beta Weekend Event, so you’ll be able to pick up right where you left off. "   :3

*

Chupi

  • *
  • 18
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #437 : 11. Svibanj, 2012., 16:22 »
danas sam prepurchase igru, prijavim se na forum i mogu vidjeti samo 2 posta od devsa, jel ih ima samo toliko ili meni nesto steka i koliko treba da ti posalju link za client download?

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #438 : 11. Svibanj, 2012., 16:38 »
danas sam prepurchase igru, prijavim se na forum i mogu vidjeti samo 2 posta od devsa, jel ih ima samo toliko ili meni nesto steka i koliko treba da ti posalju link za client download?

bilo je tisuće postova, ali nakon bete su sve maknuli.

*

Chupi

  • *
  • 18
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #439 : 11. Svibanj, 2012., 16:44 »
danas sam prepurchase igru, prijavim se na forum i mogu vidjeti samo 2 posta od devsa, jel ih ima samo toliko ili meni nesto steka i koliko treba da ti posalju link za client download?

bilo je tisuće postova, ali nakon bete su sve maknuli.

to onda sve  objasnjava, hvala :)

*

Chupi

  • *
  • 18
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #440 : 12. Svibanj, 2012., 11:32 »
a koliko ima treba da posalju link za download, cekam vec 2 dana pa me sve strah da nece biti nista od mog stress testa u ponedjeljak :S

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #441 : 12. Svibanj, 2012., 14:34 »
pa odi na gw2 forum tamo stoji link lol (pod getting started)
Koristi se client od prošle bete.
nećeš ništa na mail dobit.

*

Chupi

  • *
  • 18
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #442 : 12. Svibanj, 2012., 14:52 »
pa odi na gw2 forum tamo stoji link lol (pod getting started)
Koristi se client od prošle bete.
nećeš ništa na mail dobit.

Zasto onda salju ovo u mailu "...The game client will be available shortly; we will send you an e-mail with a download link..." -.- fail totalni

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #443 : 13. Svibanj, 2012., 12:38 »
pa odi na gw2 forum tamo stoji link lol (pod getting started)
Koristi se client od prošle bete.
nećeš ništa na mail dobit.

Zasto onda salju ovo u mailu "...The game client will be available shortly; we will send you an e-mail with a download link..." -.- fail totalni


mail je sadržavao link na temu Getting started kada sam ga ja dobio. To šalju za Beta Weekend, ne za stress test.

*

Nikola1975

  • *
  • 52
  • Tata svima vama.
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #444 : 29. Svibanj, 2012., 12:18 »
Novi beta vikend:

HELL YEA!!

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #445 : 27. Lipanj, 2012., 14:38 »
Reminder: Danas od 19h do 23h je stress test.

*

gw2kavana

  • n00b
  • 1
Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #446 : 20. Srpanj, 2012., 16:39 »
Ej bok ljudi, evo samo da javim kreirana je nova webstranica za hrvatsku gw2 zajednicu.

Forum Web stranice: [ http://gw2kavana.com/forum/ ]
Web stranica:      [ http://gw2kavana.com ]
 
Nadam se dobroj zabavi, ugodnom druženju te otvaranju mnoštva zanimljivih tema u vezi Guild Warsa 2.
 
Dakako nadam se i da ćemo moći surađivati i pomoći jedni drugima,  te raspravljati o raznoraznim temama vezanim za igru ili nešto drugo.
Login vam je isti za forum i webstranicu.
 
Stranica je još uvijek u beta fazi, ali definitivno će sve biti optimizirana i dovršena prije izlaska igre.
 
Vidimo se na gw2kavani!

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #447 : 23. Srpanj, 2012., 18:08 »
Ja sam na forumu samo zbog GW 2 i da se sprijateljim da ne igram solo  :wildboy:  :kava:

Ocekujem puno od igrice, ako ne i previse :D

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #448 : 25. Srpanj, 2012., 22:23 »
hmm, bas bi me zanimalo procitati dojmove loghain-a....

Odg: Guild Wars 2- Općenito
« Odgovori #449 : 26. Srpanj, 2012., 21:46 »
hmm, bas bi me zanimalo procitati dojmove loghain-a....


Hm baš sam i mislio ostaviti moje dojmove o ovoj igri , bar ono što sam odigrao u toj zadnjoj beti.

Prvi dojam je da je GW2 dobra igra ali nije ništa revolucionarno ,  nevjerojatno dobro  i neviđeno kako neki uzdižu ovu igru i koliko je hypana ,   jer prema samom hypu bi čovjek pomislio da će ova igra biti igra nad igrama a opet nije.


- Game world je jako lijepo dizajniran ,  sve se događa u otvorenom svijetu i prostranstva su ogromna, phasing je jako malo korišten i ima kao igra jako malo instanciranog contenta što je odlično za exploring.
Gradovi u igri su prekrasni ,   svijet me jako podsjeća na world u WoW-u sa time da  ova igra ima daleko moderniju grafiku.

- Character kreacija je dobra i nudi dosta mogućnosti ali nije na razini kreacije jednog APB-a premda nadmašuje mnoge MMO igre.

- Story me nije uopće oduševio ,  igrao sam norna i nisam ništa posebno vidio ,  nije niti približno dobro napravljen kao u Biowarevim igrama ili Witcheru,  nema ničega što bi me tjeralo da igram više da vidim taj novi chapter za GW2 story tako da mi imersija po tom pitanju i nije baš na nekoj visokoj razini.
Voice overi nisu na Biowarevoj razini a hrpa contenta nije niti voicana nego je textualna a tko još danas u 2012 čita textove u igrama kada imaš igre kao TOR i Secret world koje su skoro do kraja voicane.

- Dynamic eventi mi se sviđaju jer je odlično da scalaju sa obzirom na to koliko je igrača u zoni i sa obzirom na njihove levele i da se stalno nešto događa u game worldu  ali nema apsolutno nikakve razlike u GW2 dynamic eventima u odnosu na one koje smo vidjeli prije u igrama kao Rift,  mislim da je A.Net rekao kako se dynamic eventi neće ponavljati ali u ovih par dana što sam igrao vidio sam ponavljajuće evente kao npr minutaure ili snježne monstere koje napadaju na istim mjestima.

Isto tako toliko puta se neki dynamic eventi događaju negdje a da nije pojašnjen lore iza tih dynamic eventa i razlog zašto odjednom minutauri napadaju neko mjesto ili slično tako da kad se tamo igrač  zatekne se pita zašto se tamo nešto događa i koja je pozadina iza toga što se inače u normalnim questovima pojasni i questovi imaju priču iza sebe u igrama kao u TOR-u.

U većini slučaja ti dynamic eventi su jedan običan zerg i hardcore PVE igrači neće vidjeti nikakav challenge u njima kao što bi vidjeli u rajdovima npr ali su zabavna aktivnost za community i stvaraju taj osjećaj živog game worlda koji se mijenja.

- Questovi su dobro napravljeni jer postoje više varijacija questova tako da nije samo ubij monstere i collectaj iteme ali imaju slabu ili nikakvu priču iza njih što je jedan od temelja RPG igara koji nije baš dobro napravljen ovdje

- Činjenica da su na GW2 mapi ucrtane pozicije za exploring nekog  mjesta i da su ucrtane pozicije questova umanjuje element exploracije kao onaj da ideš negdje nasumce i otkriješ nešto fascinantno ,  to nije ovdje slučaj jer je sve ucrtano.

- Mislim da je game engine dobar i ja sam na 3 godina starom kompjuteru igrao bez problema na lokacijama sa eventima gdje je bila hrpa ljudi što će biti odlično za RvR PVP u ovoj igri .

- Combat je standardni MMO tab - target  combat sa dodanom mogućnosti dodginga i blockanja ali nije  na razini aktivnog combata kao u TER-i ili Assasin Creedu npr.
Isto tako igra ima auto - attack ,   ja sam igrao rangera i za neke abilities igrač klikne samo jednom tipku a ranger ispali salvu strela .
U ovoj igri igrači također moraju paziti na cooldown abilities što smanjuje ulogu aktivnog combata jer umjesto da se promatra što se događa na screenu igrači moraju paziti i na njihove cooldown abilities.

Meni osobno ponekad je išlo na živce  da je kada se nešto sola u ovoj igri  skoro nemoguće izbjeći napade monstera ako se bori protiv više njih  u isto vrijeme a može se dodgat samo ako energija nije potrošena ,  tako da se igrač zapita čemu dodging koji se ne može napraviti kada god se to želi što bi bilo normalno za aktivni combat nego se mora paziti na energiju i cijela mogućnost dodginga i izbjegavanja udarca ovisi o tome koliko je puna.

Ja  sam počeo kao necromancer ali combat sa tom klasom mi se nije svidio ,  pokreti i animacije za tu klasu mi nisu baš nešto ,  djelovala je dosta clanky a onda sam rollao rangera i svidjela mi se klasa jer ima cool pokrete može biti mid-ranged i long ranged klasa i koristiti  varijaciju weapona kao sjekire ,  short ili long bow.


- Sve u svemu ako nabavim ovu igru nabavit ću je za casual gaming sa strane  u trenucima kada mi bude dosadno u mojem glavnom MMO-u a jedna od stvari koje mi smetaju je ta što će se ova igra vrtiti oko PVP-a a PVE će u njoj biti sporedan content tako da neće biti rajdinga i endgame progressiona u PVE contentu što se meni kao uglavnom PVE igraču baš i ne dopada.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2012., 23:06 Loghain »
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9