HCL.HR

Heavy Rain

  • 80 Odgovora
  • 21120 Hitova
Odg: Heavy Rain
« Odgovori #75 : 07. Kolovoz, 2014., 14:42 »
Ono što sam u Heavy Rainu teško probavio su kontrole kretanja. Nije mi baš praktična kombinacija lijeve gljive i R2 da bi se kretali. Sama radnja je, iako sa nekim tipičnim situacijama za trilere, ipak bila napeta kroz svo trajanje igre. Kao triler, uspoređujući sa filmovima, nije to na razini The Silence of the Lambsa ili Sevena, nego više kao nešto niža produkcija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Heavy Rain
« Odgovori #76 : 07. Kolovoz, 2014., 21:14 »
@Ikai

Sve to što si rekao stoji, ali kada bi tako gledao na sve gamme nikad se nebi zabavljao.
Okej ima dosta nepovezanih stvari i dosta rupa u priči, ali nije baš takva situacija da je ridikulozna i smeće.
Dosta je nespretno povezana priča, no meni i takva je bolja nego u većini današnjih igara.

No istina je, da se još nisam riješio overhaypa i slatkoriječivosti.

:hiha2:

Odg: Heavy Rain
« Odgovori #77 : 07. Kolovoz, 2014., 21:23 »
>videoigre
>zabavljanje

prijatelju,, zabava nije dopuštena  n i k a d

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Heavy Rain
« Odgovori #78 : 07. Kolovoz, 2014., 21:24 »
:hihi:

Tebi je sarkazam u krvi prijatelju moj dragi. >>>LOL<<<

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Heavy Rain
« Odgovori #79 : 07. Kolovoz, 2014., 23:39 »
Nikad mi neće biti jasno zašto u igrama koje imaju ponajbolje priče u igrama upravo taj segment (tj. priču) najviše pljuju i kritikuju. Očito se uvijek nađu neki kojima smeta hype koji se digne oko neke igre koja pokuša da nešto uradi od priče. Pa šta ako ima rupa u priči i nekih nelogičnosti kad i kao takve imaju kvalitetniju priču nego 99,9999% drugih igara. I za BioShock Infinite sa pročitao masu komentara u kojima pljuju po priči i govore da je overrated. Kome ne valja priča u Heavy Rainu taj neka nikad ne igra neku igru samo radi priče.

Odg: Heavy Rain
« Odgovori #80 : 08. Kolovoz, 2014., 08:51 »
E BAŠ OĆU!!?!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9