HCL.HR

Kingdoms of Amalur: Reckoning

  • 39 Odgovora
  • 6882 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Kingdoms of Amalur: Reckoning
« : 19. Siječanj, 2012., 10:43 »
Kingdoms of Amalur: Reckoning
Izdaje: EA
Release date: 10.2.2012 (demo je vani i može se skinut na steamu)
System req:   Intel Core 2 Duo 2 Ghz
                              RAM: 2 GB
                              10 GB free disk space
                              512 MB Graphics Memory
                              DirectX 9 Compatible

"RA Salvatore, Todd McFarlane, i glavni dizajner TES IV: Obliviona Ken Rolston su udruženi za stvaranje Kingdoms of Amalur: Reckoning, nove RPG igra smještene u svijet vrijedan spašavanja. Izgradite lik kakav ste oduvijek željeli i kontinuirano ga razvijajte na svoj način i prema svome stilu igre s revolucionarnim Destiny sustavom. Odaberite svoj ​​put i borbu kroz predivan svijet koji sadrži neke od najintenzivnijih i najprilagodljivijih RPG borbi ikada."


Čuli smo ovakve najave već bezbroj puta no čini mi se da bi ova igra mogla bit drukčija upravo zbog tog Destiny sustava. Znači, radi se od tome da će igra koristiti jedinstveni sustav, pri čemu igrač prilikom ulaganja u skill-tree otključava razne "sudbine", koje djeluju kao class-system u igri. Čini se zanimljivo.


Od drugih značajki treba istaknuti 5 regija te 4 rase (Almain (noble Humans), Dokkalfar (Dark elf), Ljosalfar (Light elf), Varani (nomadic Humans)). Borba se temelji na modelu action RPGa. Kažu da je ova igra "brak" između God of Wara i Obliviona.

Već dugo nisam odigrao neki dobar fasntasy action RPG tako da će ovo sigurno doć na red. Još neko misli zaigrat?


*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #1 : 19. Siječanj, 2012., 12:31 »
Plusić na reputaciju za temu, potrudio se čovjek. Mene igra ne zanima pretjerano, ali wyzard se napalio podosta, u planu je neka recenzija itd. I da, demo od jučer na Steamu, pa ako skinete posnimite koji screenshot i ubacite u temu, da vidimo kako stvari SS-ovi s PC-a izgledaju.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #2 : 19. Siječanj, 2012., 13:19 »
Igra mi izgleda zanimljivo, iako mi više liči na hack n slash naslov prije nego na RPG. Ali to sam samo ja. :hiha:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #3 : 19. Siječanj, 2012., 13:45 »
odigrao sam demo nekih pola sata i igra totalno sliči fableu.Grafika,fajt i općenito mehanika igre je jaaako slična fableu,bar ovo malo što sam vidio .

što nije baš super,ali nije ni tolko loše.čekam rece pa da vidim isplati li se "kupit" h3h3  :D
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #4 : 19. Siječanj, 2012., 16:06 »
- slično fableu
- oblivionov glavni dizajner

Ok, smeće.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #5 : 19. Siječanj, 2012., 16:14 »
 :wildboy: :wildboy:

Nego skinio demo preko steama i dobijem samo crni ekran kada krene igra. Nisam sretan s time.

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #6 : 24. Siječanj, 2012., 15:19 »
Završio demo. Igra se čini solidna, ništa spektakularno. Borba je flluidna i kontrole su responzivne, kretanje je dosta dinamično. Grafički liči na nabrijani Fable 3. Mogu se i harvestat svakakve stvari za craftanje/alchemy. Inventori je dobro organiziran, u stilu liste. Skillova ima jaaako puno i čini mi se da će se ovo igrat kao mage.

Izgleda da se priča vrti oko "Well of Souls" iliti neki izvor kojim se traži besmrtnost, protagonist je prvi koji je uspješno uskrsnut time i tako postaje bitan. U određenom trenutku se može ući u "reckoning mode" gdje se postaje brži i jači (ovaj ljubičarsti bar), te se tada mogu "rasplesti sudbine" čime se dobiva dodatan XP.



Uglavnom, igra ima potencijala ali bi ju se trebalo još malo ispolirati. Demo traje 45 minuta i uspio sam naletit na par bugova, npr NPC se nalazi na kraju prostorije i kada se završi razgovor s njim vraćen si na početak prostorije, nebitno ali nepotrebno. Ne sviđa mi se to što protagonist nema glas u dijalozima. Evo još par skrinova.






*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #7 : 25. Siječanj, 2012., 16:22 »
grafički izgleda ispodprosječno. likovi su užasno odrađeni, kao da igram igru s prošle generacije.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #8 : 06. Veljača, 2012., 13:46 »
9 na ignu,je ign al opet ...

ja igrao par sati,zabavno je zasada,puno klasa,skilova,vrsta oružja i ostalog dreka.
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #9 : 08. Veljača, 2012., 09:57 »
Odigrao sinoć demo. Očekivao sam klasicniji rpg a ne hacknslash... Meh rendom je. No me gusta vise

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #10 : 12. Veljača, 2012., 16:07 »
igra još netko?

imam nekih deset sati; nije ništa neviđeno ni spektakularno, ali je solidna zabava.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #11 : 14. Veljača, 2012., 14:24 »
igram od jučer, meni odlična, a meni se zadnji rpg svidio prije 3000 godina, a zadnji koji sam prešo je FF12.

igra je jednostavna a opet ogromna kolko sam dosad vidio, milijardu opcia doslovno, hrpa itema, puno mogućnosti, zanimljivi kvestovi i neprijatelji.
grafika je onako derp ali realno pola ljudi koji će bičat za grafiku igraju workraft onak. al ono art i boje su ok, nije sad nešto ružna igra ala mass efect.
dosta je user friendly za razliku od 99 posto ostalih rpg-ova.
borba je onak zelda style, nije loše, fluidno više manje.

Priča je jedino neka drljava pa preskačem sve šta ima veze s tim.
« Zadnja izmjena: 14. Veljača, 2012., 14:26 Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #12 : 14. Veljača, 2012., 14:38 »
nije sad nešto ružna igra ala mass efect.

Brzo, brzo lupni se nečime po čelu. Mekanim.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #13 : 14. Veljača, 2012., 14:52 »
igrah demo... nezz, fora je i sve al ne bih platio punu cijenu za tak neš nikako. bow mi je mrljav a igra je više fajter nego RPG al ok, vidi se da je ciljana na širu publiku.

jedino što bi me tjeralo da završim igru jest priča koja mi (ovako pri počecima) zvuči dost zanimljivo

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Kingdoms of Amalur: Reckoning
« Odgovori #14 : 14. Veljača, 2012., 14:57 »
jedino je zaplet interesantan, ostalo fejla. likovi su predosadni, dijalozi isto. igram s glazbom u pozadini i preskačem sve razgovore. toliko je interesantno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9