HCL.HR

Kojim video igrama trenutno žongliraš?

• 1 Odgovora
  • 639 Hitova
*

waxensens

• n00b
  • 1
Kojim video igrama trenutno žongliraš?
« : 16. Svibanj, 2022., 08:38 »
Elden Ring je trenutno na čekanju jer mi samo treba odmor od njega. Primjena mojih standarda stila igre može postati naporan, posebno kada je u pitanju nova SoulsBlood igra, ali ne žurim da je završim.

Tako da sam u međuvremenu završio DLC Moving Out i vjerovatno ću se vratiti po bonus izazove da završim listu trofeja 192.168.0.1 router login 192.168.l.l.

Days Gone je nešto od čega sam napravio ogromnu pauzu jer je takođe bilo iscrpljujuće igrati, posebno kada sam mislio da se završilo i samo nastavio. To je još uvijek nevjerojatna igra koja zapravo postiže uzbudljiv otvoreni svijet s igrom The Last of Us.

Upravo sam kupio Dead Rising 2: Off the Record jer sam čuo da je veća i bolja verzija od Dead Rising 2. Također igrate kao drugačiji lik tako da zvuči zanimljivo.

Želio sam ponovo isprobati Hollow Knight-a kako bih se nadam da ću se uključiti u nadolazeći DLC, ali čekam da bude u prodaji na Playstationu. Imam ga za PC, ali ja sam trofejni snob i dečko obožavatelj Playstationa.
« Zadnja izmjena: 10. Lipanj, 2022., 09:10 waxensens »

*

Lisawangw

• n00b
  • 3
Odg: Kojim video igrama trenutno žongliraš?
« Odgovori #1 : 06. Lipanj, 2022., 09:28 »
I'm playing wow classic TBC now and I really like it. Cause I love chill leveling and the zones and music are just awesome. The races and class make sense too. I really don't care about the drama and the late-game min/max crap. It's a game made to have fun.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9