HCL.HR

Medal of Honor: Warfighter

  • 192 Odgovora
  • 35447 Hitova
*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #150 : 29. Listopad, 2012., 02:41 »
Al ne kuzim. Realno svaki Call of Duty je samo kopija prijasnjeg. Dapace, sve su dosadniji i dosadniji. A dobivaju ocjene od 95. Battlefield 3 koji ima zabavan multy u neku ruku. Ali single player vrlo slican novijem MoHu pa isto dobiva visoke ocjene. A MoH popljuju zesce.

Kao sto je Cole reko, to je problem zanra.

I dalje trazi bolju grafiku,bolji engine,bolje kampanje,bolje stvari koje nisu uopce toliko vazne *(odraz znanja) a gameplay jednostavno oleprsa u zaborav ... Dok neki koji *(znaju znanje) koji imaju taj bogovski gameplay,dobivaju uvjek epic ocjene,zarada samo premasuje svake godine i sve ostalo ....  :mrs: :loludara: Toliko o tome kolko je zanr kriv i ostale "pametne" izjave *(BTW necemo uplicati BF3 ovdje jer ni nece biti prostora kolko cu morati :facepalm-ova uraditi)  :crazy:
Uostalom igra li itko ovdje ikad MP,ako zna netko sta je to,premda su svi ovdje skilleri pog:otovo u SP modu  :loludara: :fpalm:
« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2012., 02:46 xPh4rIm »

Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #151 : 29. Listopad, 2012., 02:46 »
Jel to možda ReFlex zaboravio svoj password?

Ima li spasa njegovoj email adressi.???

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #152 : 29. Listopad, 2012., 08:21 »

I dalje trazi bolju grafiku,bolji engine,bolje kampanje,bolje stvari koje nisu uopce toliko vazne *(odraz znanja) a gameplay jednostavno oleprsa u zaborav ... Dok neki koji *(znaju znanje) koji imaju taj bogovski gameplay,dobivaju uvjek epic ocjene,zarada samo premasuje svake godine i sve ostalo ....  :mrs: :loludara: Toliko o tome kolko je zanr kriv i ostale "pametne" izjave *(BTW necemo uplicati BF3 ovdje jer ni nece biti prostora kolko cu morati :facepalm-ova uraditi)  :crazy:
Uostalom igra li itko ovdje ikad MP,ako zna netko sta je to,premda su svi ovdje skilleri pog:otovo u SP modu  :loludara: :fpalm:

I Transformersi svake godine zaraduju sve vise a i dalje su najveci shit od filma koji postoji  ;)

A ako ti mislis da igre bez inovacije mogu nosit trziste, onda samo daj. Igraj jedno te isto. Nemoj otvorit um drugim stvarima i vidjet kojesta drugo.

Sori faco. Mi smo ti svi koma u multiplayeru. On je ipak dizajniran za visa bogovska bica poput tebe. I svi su ukusi jednaki i svi moraju voljet CoD gameplay. Jer ipak je to vrh igara kao takvih, i niko ga nikad nece nadmasit  :hiha2:

Back on topic: Jel igrao ko multy ? Su bugovi problem ili je dizajn los, jer neki recenzenti kazu da je jako zabavan,drugi da je koma ?

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #153 : 29. Listopad, 2012., 19:50 »

I dalje trazi bolju grafiku,bolji engine,bolje kampanje,bolje stvari koje nisu uopce toliko vazne *(odraz znanja) a gameplay jednostavno oleprsa u zaborav ... Dok neki koji *(znaju znanje) koji imaju taj bogovski gameplay,dobivaju uvjek epic ocjene,zarada samo premasuje svake godine i sve ostalo ....  :mrs: :loludara: Toliko o tome kolko je zanr kriv i ostale "pametne" izjave *(BTW necemo uplicati BF3 ovdje jer ni nece biti prostora kolko cu morati :facepalm-ova uraditi)  :crazy:
Uostalom igra li itko ovdje ikad MP,ako zna netko sta je to,premda su svi ovdje skilleri pog:otovo u SP modu  :loludara: :fpalm:

Sori faco. Mi smo ti svi koma u multiplayeru. On je ipak dizajniran za visa bogovska bica poput tebe. I svi su ukusi jednaki i svi moraju voljet CoD gameplay. Jer ipak je to vrh igara kao takvih, i niko ga nikad nece nadmasit  :hiha2:


Pa ocito da jeste cim ownate taj SP mod tu si uvjek PRO  :fpalm: :loludara: ... A kad krene prica o nekoj HC igri koje sam vec naveo *(LoL,HoN,WOW isl.) onda kazete kako je "bolesna igra" "ne treba skilla" "upiru se jedne te iste tipke" isl. retardirane izjave ... *(i nitko OPED nije spominjao CoD,smiri dozivljaje) . haha epic  :fpalm:

PS
Poznati a i neki glavni su vec rec.igru i mozes vidjeti te epic ocjene koje je dobila igra  :fpalm: :fpalm: :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #154 : 29. Listopad, 2012., 19:51 »
Apeliram da ne reagirate, pls.  :(

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #155 : 29. Listopad, 2012., 20:01 »
Y istina boli  :wildboy:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #156 : 29. Listopad, 2012., 20:03 »
Također neznam čemu bombardiranje baš na ovoj igri.

Cole duso, igra je smece. Digni malo te standarde.

Procitaj ovo.
http://www.rockpapershotgun.com/2012/10/29/wot-i-think-medal-of-honor-warfighter/

Da se navede par stvari:
-prva scena u igri je QTE bez ikakve trunke kontrole
-infinite spawnovi neprijatelja dok ne triggeras nekakav script pet koraka dalje, nakon cega protivnici misteriozno nestaju
-ogavna linearnost, bez pokusaja limitiranja scenografijom i level dizajnom(imas "otvorene mape", ali stani korak izvan podrucja misije i tvoj lik pada mrtav bez ikakvog razloga)
-ogavna skriptiranost svega ikad

Najbolji primjer za skripte:

Citat:
I haven’t been gone long! An extraordinary sequence in which you’re sniping rooftop enemies from a distant building (I know – the originality, eh?), demonstrates once again what a mad, paranoid game this is. There are lots of enemies, but only a few with RPGs. They’re your targets. Three highlighted at first, and you snipe them each in any order. It doesn’t really matter if you aim for their heads, or the sky near their heads – they still go down. Oh, but only their heads. Bullets from your massively powerful sniper rifle don’t even impact an enemy if they hit them anywhere else on their body. Then two new enemies run in on a roof further to the right – swing over there to take these two out, both highlighted as targets. Except, you can only hit one of them.

Despite their being stood next to each other, it doesn’t matter how many times you shoot the guy on the right, he’s invincible, because the game’s script says the guy on the left dies first.

Dakle, igra ti doslovno u odredenim misijama diktira koga pogoditi, gdje ga pogoditi i kojim redoslijedom ih gadati.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #157 : 29. Listopad, 2012., 20:09 »
Sve ja to znam, ali jeli zbilja 50/100 ili niže realna ocjena? Ne spada li onda u taj krug MW2/3 i ostale identične igre koje su pokupovale 90+ ocjene...

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #158 : 29. Listopad, 2012., 20:17 »
Realno, 40/100 bih dao cisto radi enginea i izgleda lokacija.
Sve drugo je meh, kompletno zanemarivo ili cak iritantno.

Jebi ga, to se dogodi kad ti netko servira identicne stvari stalno.
Nakon nekog vremena ce ti dopizdit kompletno, bez obzira na cinjenicu da ti se svidalo prije.

I ruku na srce, CoD je ipak bolji od ova dva zadnja MoH nastavka.
U single i multiplayeru.

Je, oba serijala su linearne pucacine bazirane na istom konceptu.
Ali te u CoD-u friendly AI ne gura izvan covera, ne blokira te kad pokusavas pobjeci od protivnicke granate.
CoD ti ne nudi "otvorene" mape gdje krepas ko pokosen ako stanes samo korak izvan podrucja koje su developeri zacrtali.

Mozes imati linearnu igru koja moze biti zabavna ako das ljudima iluziju izbora.
CoD je to radio tako da je imao prikladnu scenografiju. Ne ides lijevo umjesto desno jer te na lijevo ceka horda protivnika/neka druga opasnost.
Dok u Warfighteru i prijasnjem nastavku imas linearnost forsanu skriptama za koje ne mozes znati dok ne pokusas napraviti nesto izvan parametra tih skripta.
Moras ici tocno tim koracima, moras pucati na ove mete u ovom redoslijedu u ove dijelove tijela u ovoj sekundi - makar imas naizgled mogucnost izbora.
Ali nemas. I to nije niti malo zabavno.

CoD je linearan.
Ali MoH je primjer koliko lose se i takva linearnost moze izvesti.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #159 : 29. Listopad, 2012., 20:25 »
Sve stoji, potpisujem da.
Samo što nažalost mene to još uvijek zabavlja. To su igre koje su zaboravljive i traju 2 popodneva.
Ali problematika leži u tome što ovakvih poput mene ima previše i oni su većina. Zato se i rade takve igre, jer imaju svoju publiku.

Najrađe bi da dobijemo militarišuter s glavom i repom, ali to je malo vjerovatno idućih ohoho godina.
Mjesta za ideju, napredovanje ima u vidu stotine inovacija i može se hrpu toga ubacit/promjenit.

Bolji AI
Bolja detekcija pogotka
Bolja penetracija metaka kroz zaklon
Destrukcija
HUD off
Nelinearne misije
Riješiti cilj misije na različite načine
Produžiti SP isustvo na nekakvih 10-12 sati od uobičajenih 4-6
Dat igraču na izbor vrstu oružja
Isto tako mogućnost klase like Borderlands

Neznam ima puno toga...

*

xPh4rIm

  • *
  • 124
  • .xTHc.
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #160 : 29. Listopad, 2012., 20:34 »
Sve ja to znam, ali jeli zbilja 50/100 ili niže realna ocjena? Ne spada li onda u taj krug MW2/3 i ostale identične igre koje su pokupovale 90+ ocjene...

Usporedi mw2 i ove 2 igre,ako se mogu nazvati uopce igre  :fpalm: :fpalm: :fpalm: ... CoD kolko god da nije nesto u SP oped je 100/100 za ove 2 igre,MP je no.1 sto neke izjeda do boli  :loludara:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #161 : 29. Listopad, 2012., 20:38 »
Ej argumenti su ti pravovaljani!  ;)


Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #162 : 29. Listopad, 2012., 20:44 »
Sve ja to znam, ali jeli zbilja 50/100 ili niže realna ocjena?

Je.
Ja stvarno ne znam, jel nije više dosta ovog čole načina ocjenjivanja?
Pri tome mislim da ti valjda i najgore filmove i igre koje pogledaš/odigraš ocjenjuješ sa 7+.

Ako postoje ocjene od 0 do 100, onda je 50 neki prosjek valjda.  :D
Meni dosta ide na živce ovaj način ocjenjivanja koji koristi tipa 90% časopisa i sajtova. Sve što nije baš apsolutno nefunkcionalno smeće dobije iznad 70.
Ispod 50 dobivaju samo ridikulna smeća koja se prodaju u Konzumu za 20 kn.

To nema smisla. Ubija smisao ocjene.
Prd.

*

mr-newization

  • **
  • 359
  • What`s up!
    • hcl.hr
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #163 : 29. Listopad, 2012., 20:47 »
Slažem se. Kada netko igru ocjeni sa 50, igra ispada nekakvo smeće.  :tired:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Medal of Honor: Warfighter
« Odgovori #164 : 29. Listopad, 2012., 21:29 »
A gle, igram šta me zabavlja, pa makar trajalo i za dva popodneva.
Samo mi je smećasto sada da se igra ništa bitno ne razlikuje od MW2 i ostalih "istih" igara, a spomenuta je osvojila hrpetinu nagrada i prosjek joj je jebenih 90+
A tek sada žanr i igra ne valja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9