HCL.HR

Metro: Last Light

  • 180 Odgovora
  • 48394 Hitova
*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #120 : 22. Svibanj, 2013., 15:21 »
Jel mi može netko pomoć kako riješit ovo, šiljci mu idu iz tijela? :hiha2:

« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2013., 16:37 serdax »
I'm forever blowing bubbles...

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #121 : 22. Svibanj, 2013., 17:12 »
Metro Last Light će dobit DLCeve koji će uključivat nove likove i priče.
Citat:
"Artyom’s story may have been concluded in Metro: Last Light, but there are other characters with stories to tell, some familiar locations that fans of the Metro series wanted to revisit, and some new challenges that 4A wanted to explore," said Andrew Prokhorov, Creative Director at 4A Games. "Since completing the game we have been working on these new stories and hope to release them throughout the summer."

Now that Metro: Last Light has been finished and released, the studio is continuing work on updates but also on completely new -- single player -- content that is part of the Metro universe, but not part of the Artyom's personal story.

Four new individual content Packs will be released this summer to offer players More Metro:

- The "Factions Pack" and "Chronicles Pack" both focus on new and original single player gameplay and stories, which expand upon the Metro universe.

- The "Tower Pack" will present a unique solo challenge to Metro veterans old and new.

- The "Developer Pack" will give creative players some interesting tools from the minds of the developers, with which to explore the world of Metro.

Sve po cijeni od $14.99 / £11.99 / €14.99 ili 1200 Microsoft Points.


Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #122 : 22. Svibanj, 2013., 17:16 »
Čole koja je to mala na avataru ? Jel to Katica Bekinšale ? :ave:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #123 : 22. Svibanj, 2013., 17:27 »
Jel mi može netko pomoć kako riješit ovo, šiljci mu idu iz tijela? :hiha2:

(Klikni za pregled slike.)

:hihi::hihi:

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #124 : 22. Svibanj, 2013., 17:35 »
Jel mi može netko pomoć kako riješit ovo, šiljci mu idu iz tijela? :hiha2:

(Klikni za pregled slike.)

:hihi::hihi:
Haha, a daj nemoj tako... :wildboy:
I'm forever blowing bubbles...

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #125 : 22. Svibanj, 2013., 18:57 »
@malimicek da
@serdax ovo izgledaju kao tzv. artefakti, moze doci do njih a) piratskom verzijom/corruptanim fileovima, b) problemi s grafickom ili jos nesto tako... Probaj reinstallati ili nesto
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #126 : 22. Svibanj, 2013., 20:14 »
Jel mi može netko pomoć kako riješit ovo, šiljci mu idu iz tijela? :hiha2:

(Klikni za pregled slike.)

:hihi::hihi:
Haha, a daj nemoj tako... :wildboy:
  RLD update3 skini i instal...nisI mjenja FOV ?ovo se događa ako se prćka po fov-u...ili iskljući Physx ako igraš sa AMD grafom

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #127 : 22. Svibanj, 2013., 20:17 »
Imam Intel HD Grapichs Mobile, to je preslabo pa je možda do toga i sta da probam reinstalirati?

@bstyler, gdje ja togu mijenjat taj FOV? Ne sjećam se da sam išta dirao.
« Zadnja izmjena: 23. Svibanj, 2013., 14:17 serdax »
I'm forever blowing bubbles...

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #128 : 23. Svibanj, 2013., 15:18 »
Imam Intel HD Grapichs Mobile, to je preslabo pa je možda do toga i sta da probam reinstalirati?

@bstyler, gdje ja togu mijenjat taj FOV? Ne sjećam se da sam išta dirao.
aha  nije ti do  FOV-a, sigurno sam (.cfg)siguran sam da neznaš gdje je to i bolje ...update drivere i isljući physx....

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #129 : 23. Svibanj, 2013., 15:37 »
Imam Intel HD Grapichs Mobile, to je preslabo pa je možda do toga i sta da probam reinstalirati?

@bstyler, gdje ja togu mijenjat taj FOV? Ne sjećam se da sam išta dirao.
aha  nije ti do  FOV-a, sigurno sam (.cfg)siguran sam da neznaš gdje je to i bolje ...update drivere i isljući physx....
Ne razumijem se baš u to pa onda da skinem cfg ili zip, ili oba?
I'm forever blowing bubbles...

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #130 : 23. Svibanj, 2013., 20:11 »
Dali se meni to cini ili ova igra ide glade od Metro 2033?

Proslo je nekoliko mjeseci od kada sam presao jedinicu pa se ne sjecam tocno na kojim detaljima sam igrao ali znam da sam nekoliko stvari morao smanjiti da mi lagano ide dok mi Last Light klizi sa quality na very high, texture filtering i tessellation do kraja takoder. Do kraja mi nije jedino SSAA.

*

shelob

  • **
  • 152
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #131 : 25. Svibanj, 2013., 16:03 »
Jel bi mi oko toga pomogao update drivera?
I'm forever blowing bubbles...

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #132 : 25. Svibanj, 2013., 19:00 »
Možda, ali ako pričaš o onome o čemu mislim da pričaš (integrirana laptop grafička) onda čisto sumnjam da će update drivera pomoći

Inače, evo jedan fini usporedni test kako igra izgleda sa/bez PhysX efekata... neusporedivo! Zbog ovakvih mi je stvari drago da imam Nvidijinu grafičku :ementaler:

Advanced PhysX in Metro: Last Light

(gledati u 720p)

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #133 : 25. Svibanj, 2013., 19:39 »
Možda, ali ako pričaš o onome o čemu mislim da pričaš (integrirana laptop grafička) onda čisto sumnjam da će update drivera pomoći

Inače, evo jedan fini usporedni test kako igra izgleda sa/bez PhysX efekata... neusporedivo! Zbog ovakvih mi je stvari drago da imam Nvidijinu grafičku :ementaler:

Advanced PhysX in Metro: Last Light

(gledati u 720p)
Physx dobro radi i sa AMD npr..borderlands samo šta Physx ide sa procesora ali radi... a MLL je jako izoptimiziran za Nvidiu pošto su developeri radili direktno sa njima šteta, crveni guraju OpenCl i Tressfx a zeleni Cudu i Physx...a razlika je nezamjetna.
« Zadnja izmjena: 25. Svibanj, 2013., 19:42 BsTyLer »

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #134 : 25. Svibanj, 2013., 21:53 »
Ako planirate igrati ili igrate igru još (tj. evo mogu i oni koji su prošli Red Square level pročitati) NE ČITAJTE SPOILER nipošto. Ovo je najključniji dio priče igre gdje me zanima kako su se drugi ponijeli/osjećali oko toga

Nisam mogao pustiti Pavela. Je šupak, izdajica, komunjara, najgora osoba na svijetu... ali nisam imao srca osttaviti ga onim čudima :wildboy: neznam... ova igra ful povezuje sa svim i svakim... a to je i Metro 2033 radio... 4A games - majstori manipulacije osjećajima i atmosferom

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9