HCL.HR

Metro: Last Light

  • 180 Odgovora
  • 48391 Hitova
*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #165 : 06. Lipanj, 2013., 11:37 »
Koji trailer. Odlično su ga napravili, jedva čekam.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #166 : 07. Lipanj, 2013., 01:46 »
Bravo Renato za recenziju. GG

Metro: Last Light video recenzija | HCL.hr
:hug

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #167 : 07. Lipanj, 2013., 07:36 »
Da, dobra recenzija. UI je katastrofa i čini igru prelaganom a i sa municijom nisam imao nikakvih problema, igru sam završio sa + 300 zlatnih metaka a kupovao sam doslovno svaki dodatak za skoro svako oružje .

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #168 : 07. Lipanj, 2013., 15:02 »
:ave: jako dobra recenzija i jos bolja igra :D jos nmg vjerovati kako je ovo dobro omg :clap: nadam se iducim nastavcima :hiha:

*

grin

  • *
  • 16
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #169 : 10. Lipanj, 2013., 17:25 »
Pogledao sam recenziju koja sumira sve ono bitno. Slažem se sa ocjenom. Ali isto tako čini mi se da ovom odličnom Metro serijalu kao da nešto fali. Oba Metroa su vrhunske igre, ali kao da fali taj zadnji korak. I nije stvar u gameplayu ili grafici ili AI-u, već u nekom općem dojmu.

Možda je razlog u atmosferi koja je uvijek ista i očekivana. Nema nekih iznenađenja. Tu si di jesi i gotovo.

Dobra je stvar da se može još više, samo čisto sumnjam da će to kome danas past na pamet :(

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #170 : 11. Lipanj, 2013., 22:07 »
igrao sam ali izgubio sam interes. losije od proslog koji je jedna od igra koju sam odigrao najvise puta. bastard gun je pretih i losiji nego prije, losija prica (bar u pocetku, nije me zainteresirala za dalje), digitalni sat je losiji za imerziju od onog starog, atmosfera se razvodni zbog laganosti i previse pucanja/stealtha, ovisno na koji nacin se igra. metro 2033 imao je bas pravu mjeru svega, ovo cudo ne. hitmarkeri koji ne mozes iskljuciti na normalnoj tezini itd. sve je to korak unnazad. jedina dobra nova stvar mi je brisanje maske

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #171 : 17. Listopad, 2014., 16:32 »
Pozdrav, ljudi.

Ispričavam se što dižem ovako staru temu, ali imam pitanjce.

Kupio neki dan Last Light. Nisam fan serijala, ali bio je na Kinguinu za 3€... Instalirao igru, nisam podešavao grafičke postavke već išao direktno u igru, kad ono - igra užasno šteka. Pogledam postavke i vidim da mi je automatski detektiralo sve na very high, teselaciju, anti aliasing i sve te sitnice. Mislim si da je možda do toga, smanjim sve na low i uđem ponovo u igru, kad ono ista stvar ili čak još gore štekanje. Framerate je jako nizak i sve izgleda nekako izblurano.

Imam FX 8320, R9 270X Sapphire Vapor i 8 giga RAM-a. Prema svemu sudeći, igra bi trebala raditi bez problema na very high.

Ikakva solucija?
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #172 : 17. Listopad, 2014., 16:38 »
Znači nisam sam. Meni je to počela radit negdje na pola igre. Išla normalno na praktički maksimalnim postavkama i onda odjednom nenormalno trzanje neovisno o grafičkim settingsima. I doslovno je neigriva od tada. #pcmasterrace

Nije mi se dalo ni tražit soluciju doduše, ali eto - ako tko zna u čemu je stvar, možda joj se čak i vratim :hiha:

Inače, imam FX8350 i R9 290 ovdje s 16GB RAM-a.

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #173 : 17. Listopad, 2014., 16:42 »
Znači nisam sam. Meni je to počela radit negdje na pola igre. Išla normalno na praktički maksimalnim postavkama i onda odjednom nenormalno trzanje neovisno o grafičkim settingsima. I doslovno je neigriva od tada. #pcmasterrace

Nije mi se dalo ni tražit soluciju doduše, ali eto - ako tko zna u čemu je stvar, možda joj se čak i vratim :hiha:

Inače, imam FX8350 i R9 290 ovdje s 16GB RAM-a.

Oh, 'ko bi rekao, the king himself :mrgreen:

Dobra stvar je, čini se, što problem nije kod mene, a loša što ću izgleda morati tražiti nešto drugo za igranje...
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #174 : 17. Listopad, 2014., 16:57 »
Skroz cudno, ja sam je igrao sa E6600, 4gb ram i HD5570 na high (bez vsync i aa) sve je glatko islo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #175 : 17. Listopad, 2014., 18:14 »
To Redux ili obični?
Ja sam odigrao obični CE bez ikakvih greški, glatko i stabilno na najvišim postavkama.
Probajte googlat, da dodate console naredbu neku...

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #176 : 17. Listopad, 2014., 20:54 »
To Redux ili obični?
Ja sam odigrao obični CE bez ikakvih greški, glatko i stabilno na najvišim postavkama.
Probajte googlat, da dodate console naredbu neku...

Obični.

Guglao sam, naravno, ali nisam uspio naći ništa za AMD. Sve samo za Nvidiu i neke postavke van igre. A kad razmislim, i Ementaler je na AMD-u, možda ima u tome nešto :solidus:
Bought a new boomerang. Can't throw away my old one.

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #177 : 17. Listopad, 2014., 21:07 »
Odigrao igu prošle godine na AMD-u bez ikakvih problema :kava:

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #178 : 18. Listopad, 2014., 18:37 »
I ja prošao sa pun kufer slabijim kompom (Intel proc, možda je do toga nešto), osim nekih dijelova sve mi je išlo glatko.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

arche

  • n00b
  • 4
Pomoc Metro Last Light
« Odgovori #179 : 10. Rujan, 2016., 10:37 »
Pozdrav, juce sam instalirao Metro Last Light i igra radi odlicno osim u cutscenama gdje dolazi do nekakve buke i pucketanja ako neko zna soluciju neka pomogne

https://www.youtube.com/watch?v=U6JJtLezT-U&feature=youtu.be evo i video

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9