HCL.HR

Metro: Last Light

  • 180 Odgovora
  • 48414 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #150 : 31. Svibanj, 2013., 10:19 »
Čitam malo prijašnje postove i ne vidim da je itko spomenio najkul stvar u igri... ikad:

to da ingame sat pokazuje stvarno vrijeme kad ne odbrojava za promjenu gas-mask filtra?

Meni apsolutno neočekivano i fenomenalno.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #151 : 31. Svibanj, 2013., 10:46 »
Meni to nje ništa posebno predstavljalo.


Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #152 : 31. Svibanj, 2013., 11:13 »
Igro igricu usro se od straha igrica je super ;P
DA FUQ?

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #153 : 31. Svibanj, 2013., 12:48 »
Čitam malo prijašnje postove i ne vidim da je itko spomenio najkul stvar u igri... ikad:

to da ingame sat pokazuje stvarno vrijeme kad ne odbrojava za promjenu gas-mask filtra?

Meni apsolutno neočekivano i fenomenalno.

Hah nisam ni primijetio :) Fantastično nešto :ementaler:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #154 : 31. Svibanj, 2013., 12:55 »
jeste li vi ozbiljni :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #155 : 31. Svibanj, 2013., 17:46 »
Jeste, i u Metro 2033 je sat pokazivao "tačno vrijeme"

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #156 : 31. Svibanj, 2013., 18:24 »
Nemoj mi reći matori :tired: ti moran points,,,, svašta nešto
Ne razumijem,sta si htio s time reci ?

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #157 : 31. Svibanj, 2013., 18:31 »
Čitam malo prijašnje postove i ne vidim da je itko spomenio najkul stvar u igri... ikad:

to da ingame sat pokazuje stvarno vrijeme kad ne odbrojava za promjenu gas-mask filtra?

Meni apsolutno neočekivano i fenomenalno.

Pitam se zašto to nitko nije spomenuo :wildboy:
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #158 : 31. Svibanj, 2013., 20:30 »
Nemoj mi reći matori :tired: ti moran points,,,, svašta nešto
Ne razumijem,sta si htio s time reci ?

Da mi govoriš stvari koje ptice na grani znaju kao nešto revolucionarno :tired:

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #159 : 31. Svibanj, 2013., 21:01 »
Dobia good ending,igra fps godine.:thumbs:

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #160 : 01. Lipanj, 2013., 13:06 »
Presao igru, dobio bad ending, ali to sam i ocekivao. Radio sam sve one stvari koji donose moralne bodove, ili kako se vec to zove kada ti ekran zasvijetli. Znaci pomagao sam ljudima, slusao razgovore u gradovima/stanicama, dijelio metke prosjacima ali sam ubio onu dvojicu kada je Dark One bio samnom i odma sam znao da cu dobiti losi kraj. Jos mi je rekao nesto u stilu znaci nisi im mogao oprostiti, zapamtit cu to. U tom trenutku sam znao da sam propao hahah ali ajde barem sam im se osvetio za izdaju :D

Nego igra mi je dosta bolja od jedinice, atmosfera kada hodas povrsinom je savrsena. Malo me u nekim trenucima smetala pretjerana skriptiranost (kada hodas sa jos kojim suborcem) pa moras cekati da on dode do odredenog mjesta ili ga ne mozes zaobici iako imas pored njega mjesta koliko zelis, ali to su sitnice. Nisam ocekivao puno od igre jer mi je jedinica bila prosjecan shooter ali ovo me ugodno iznenadilo :thumbs:

EDIT: Dali mi netko moze objasniti jednu stvar. Znaci na pocetku Metro 2033 je receno da je Artyom bio roden nekoliko tjedana prije nego sto su pale nuklearke dok je na pocetku Metro Last Lighta prikazano kako mali Artyom hoda sa mamom i ide vlakom, pa na sladoled itd. Koliko sam ja shvatio on je zapravo to pomijesao sa prvim susretom sa Dark One-om jer je u tome trenutku bio tako negdje star i kasnije se tijekom igre prikaze da je na nekoj slici onda vidio sladoled. Znaci on je zapravo izgleda potisnio sjecanje na susret sa Dark One-om sa ovim ajmo reci izletom sa mamom ili sam ja to nesto krivo shvatio.
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj, 2013., 19:13 maxim.x »

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #161 : 05. Lipanj, 2013., 17:22 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #162 : 06. Lipanj, 2013., 08:00 »
Počeo je igrati prekjučer, solidnija nego jedinica, napetija i sa dosljednijom radnjom, jedinica je malo lutala u priči. Okoliš raznolikiji, akcija napetija. No, igram je na hardcore i tu mi je podosta lagana, ginem isključivo svojom krivnjom kad glupo srljam. UI loša, skriptirana, a uzrok lakoće prelaženja je što su jednostavno izrezali hard i sad ga prodaju pod ranger.
Po meni sramotna odluka.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #163 : 06. Lipanj, 2013., 08:07 »
Ništa radi čega treba pljucati po proizvođaču (ne kažem da ti to radiš, ali ima ljudi širom interneta). To je čisto poslovna odluka izdavača.

Odg: Metro: Last Light
« Odgovori #164 : 06. Lipanj, 2013., 08:40 »
Pa i odluka MS da naplačuje MP igranje putem usluge xbox live, koja je po meni više nego sramotna, gdje plačaš ono što si već platio kupovinom (skupe) igre, je poslovna odluka. To, kao i ovo kod Metroa smatram čistom pohlepom koja nema nikakvog logičkog rezona do bezobraznog zgrtanja para. Nemam ništa protiv naplate dodatnog sadržaja, DLC-a, novih oružja, mapa i sličnih stvari gdje dodatni sadržaj zaista i postoji ali izrezati jednu težinu (što  je itekako vidljivo ) pa je sad prodavati posebno? Pa i zaslužuju pljuvanje.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9