HCL.HR

Need for Speed Undercover

  • 261 Odgovora
  • 54987 Hitova
*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #180 : 25. Studeni, 2008., 22:21 »
O čem briješ?

Nisam ni igrao to onak...

U redu je loki.

*

Del@

  • **
  • 184
    • http://lnl.com.hr/
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #181 : 25. Studeni, 2008., 22:27 »
ti ko da si tek otkrio gaming  :tired:
prvo prosjecni cod5, sad i ovaj isprdak da rula....  :wildboy:
no comment... i na igru

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #182 : 25. Studeni, 2008., 22:34 »
Po čem je ovaj NFS isprdak od igre? Što igri fali? Imam svoje stajalište o igri i nepokoravam se tuđim mišljenjima i normalno da će nečije stajalište bit drugačije od mog. Al ajd, izjasni se kaj ti tolko smeta kod Undercovera...
Ubiše nas bre vručina.

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #183 : 25. Studeni, 2008., 22:39 »
Si čitao moj post uopće?  :wildboy:
A zaboravio sam još napomenut da ni grafika nije ništ posebno. I da su sjene retardirane.

Igra nije niš posebno po tome što postoji nekoliko arkadnih utrka na tržištu koje su bolje u svim segmentima. Tak da...
Ja ne shvaćam šta je tebi tolko dobro kod igre.  :solidus:

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #184 : 25. Studeni, 2008., 22:55 »
Jeeesam, čitao sam... Ali kažem, neke stvari kaj tebi nisu oke su meni sasvim u redu. U prijašnjim NFSima mi je bio užasno iritantan veći broj auta na cestama jer su samo smetali. I tad su skretali pred tebe... Slažem se da je free road besmislen al zato i postoji tipka tab što si i sam naveo. Ovo za sjene se u potpunosti slažem i ja sam ih skroz isključio. Što se tiče policije sam več i rekao da mi je više bila minus nego plus u prijašnjim NFSima jer je toga bilo al stvarno previše i skriptirano. Široke ceste su mi redu. Hitanje ka realnosti me uopče nezanima jer svakoj igri koje briju na realnost možeš naći gro toga što nema veze s realnošču. I NFS je arkada a n simulacija tak da... I oke je, tebi se nesviđaju neke stvari, meni da i sve 5. Zadnja 2 posta su išla za one koji napadaju neko moje stajalište i to nepotkrijepe argumentima. Meni se left 4 dead nesviđa ni najmanje i za mene je plitki poluproizvod i to da mi se nesviđa sam rekao u tom topicu, a nisam išo kenjati po drugima da su tek ušli u gejming svjet i tak... Ma ugl, sve je 5 samo pitam delu za argumente  :piva:
Ubiše nas bre vručina.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #185 : 27. Studeni, 2008., 11:52 »
probao igrat test drive unlimited, i da, to je, za mene, nfs  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #186 : 27. Studeni, 2008., 12:57 »
probao igrat test drive unlimited, i da, to je, za mene, nfs  :thumbs:

isključi driving aids i probaj odvozit trku sa saleenom... i onda ga probaj uspoređivat sa nfsom  :mrgreen:

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #187 : 27. Studeni, 2008., 13:27 »
Ja sam ga sinoć prešao \:D/

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #188 : 27. Studeni, 2008., 16:00 »
kakva glupost od igre. Picim sa bugattijem po autocesti 350km/h, lovi me murija i pazi sad ono.. prestize me džipac od murije i zabi se u auto ispred i taj auto me skuca u ogradu.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #189 : 27. Studeni, 2008., 23:15 »
probao igrat test drive unlimited, i da, to je, za mene, nfs  :thumbs:

isključi driving aids i probaj odvozit trku sa saleenom... i onda ga probaj uspoređivat sa nfsom  :mrgreen:

rofl, odvozio sa enzom, realniji je porsche unleashed. Ali omg, owna igra.

zaključak, jebo nfs dok ga atari ne preuzme  :thumbs:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #190 : 27. Studeni, 2008., 23:17 »
Test Drive >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> NFS Undercover

Mora se naglasit kolko ga owna, jer je to mnogo.  :wildboy:
Da.

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #191 : 28. Studeni, 2008., 12:47 »
TDU preowna. Isključio driving aids, negdje sam na 35% igre i skinuo sam mnogo svetaca s neba do sada. Neke i po nekoliko puta. \:D/
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #192 : 28. Studeni, 2008., 15:01 »
jako sam radostan, podsjeća me na gran turismo  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #193 : 28. Studeni, 2008., 15:23 »
ti ko da si tek otkrio gaming  :tired:
prvo prosjecni cod5, sad i ovaj isprdak da rula....  :wildboy:
no comment... i na igru
Bitno da je World of Goo na razini jenog Far Crya 2 i bolji od obje ove igre.  :thumbs: :mrgreen: Kažem ti, ak trebaš, imam ti jednu Big fish igru koja će te očarati.
Ubiše nas bre vručina.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Need for Speed Undercover
« Odgovori #194 : 28. Studeni, 2008., 15:32 »
koja big fish igra?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9